Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: wiola12008 Wysłano: 3.7.2012 (12:03) Odpowiedzi: 10

Nie moge zajsc w ciaze.

Od poltora roku nie stosujemy zadnych srodkow anty i nie mozemy miec jakos dziecka. Pilnuje swoich plodnych dni i nic. Mam juz jedno dziecko synek ma juz 8 lat i chcialabym zeby mial rodzenstwo. Moze ktos mi cos doradzismilie2.gif
avatar # 3.7.2012 (12:36) idz do ginekologa na profesjonalne badania dotyczace plodnosci
Kuba
6 lat 26 dni
avatar # 3.7.2012 (15:50) Hej Wiola ja mam podobnie tzn. ja przestałam brać anty 7 miesięcy temu i nadal nic .. ;/
avatar # 3.7.2012 (16:25) Moze warto isc na monitoring cyklu, zobaczyc czy sa pecherzyki i czy pekaja,
Filipek
4 lata 8 dni
Zuzia
1 rok 6 miesięcy 27 dni
avatar # 3.7.2012 (18:04) sysunia czyli mam normalnie powiedzieć swojemu gin że chciałabym monitoring tak ?
avatar # 3.7.2012 (19:50) wiesz co to sie raczej prywatnie chodzi, chyba nie ma tego na nfz , to przewaznie sa 3 usg ja mialam teraz tak ze poszlam w sode to pecherzyk mial 17 mm w piatek 20 mm a w ponidzialek juz go nie bylo;p i jak widac jestem w ciazysmilie3.gifzadzwon do elkarza i powiedz ze chcesz sie umowic na monitoring cyklu to ci powie kiedy masz przyjsc zeby zaczac obserwowac;p
Filipek
4 lata 8 dni
Zuzia
1 rok 6 miesięcy 27 dni
avatar # 3.7.2012 (20:27) Witam Dziewczyny, ja mam troszeczke dziwną sytuacje, do lutego tego Roku miałam miesiączkę regularnie, w marcu nie dostałam wogule, zato pojawiła się 13 kwietnia, następnie dostałam 20maja, teraz w czerwcu cisza.. a mamy juz Lipiec.. nadal Cisza.. ale powiem wam, ze z mężem nie stosujemy zadnych zabezpieczeń.. chcemy już dzidziusia.. Ale nie biegne do apteki i nie kupuje odrazu testów.. byłam zrobić test z krwi na początku kwietnia, wyszedł negatywnie, nienastawiam się teraz na to ze może wkońcu sie udało.. niechem znowu sie zawieść.. mam już 4 letnią córcie, zajście z nią w ciąże nie było aż tak trudne.. powiem wam ze poszło nam to bardzo szybko.. a teraz mam taki właśnie problem.. czy któraś miała coś podobnego? jeśli tak piszcie jak wam sie to rozwiązało.. pozdrawiam
Klaudia
6 lat 2 miesiące 14 dni
Karol
1 rok 8 miesięcy 5 dni
avatar # 3.7.2012 (21:43) patrycja a moze warto przejsc sie do lekarza i zbadac ormony bo cos ten twoj okres wariuje, na pewno lekarz bedzie wiedzial co zrobic aby ci pomocsmilie3.gif
Filipek
4 lata 8 dni
Zuzia
1 rok 6 miesięcy 27 dni
avatar # 3.7.2012 (22:11) hej ja tak mialam ze z pierwsza corka zaszłam w ciaze zaraz jak tylko postanowilismy miec dzidziusia a teraz o drugiego staralismy sie rowne 12 miesiecy chodzilismy do lekarza robilam badania i wszystko bylo ok a z miesiaca na miesiac tracilam nadzieje az w koncu jakos odpóscilismy i jakos samo przyszlo nawet sie nie spodziewalam ze jestem w ciazy bo 1 miesiac mialam normalnie miesiączke wiec uszy do gory uda sie napewnosmilie1.gif))powodzenia zyczesmilie1.gif
Oliwka
6 lat 4 miesiące 13 dni
Zosia
2 lata 2 miesiące 7 dni
Zosia
2 lata 2 miesiące 7 dni
avatar # 4.7.2012 (23:37) jutro idę właśnie do lekarza.. Zobaczymy co mi powie.. kurcze Ale sie Boje smilie3.gif
Klaudia
6 lat 2 miesiące 14 dni
Karol
1 rok 8 miesięcy 5 dni
avatar # 27.5.2013 (16:43) Witam serdecznie
"Pracujemy nad serialem dokumentalnym dla telewizji TVN o tematyce niepłodności. Celem tego serialu jest edukacyjne przedstawienie tematyki in vitro.
W dokumencie pragniemy pokazać pary, które leczą się na niepłodność, ale także przypadki kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią.
Serial... realizujemy już od czerwca, przez najbliższe miesiące.
Nasz serial dokumentalny realizujemy wraz z kliniką zajmującą się leczeniem niepłodności.
Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska bezpłatne dostęp do badań, leczenia lub zabiegu in vitro. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o wysłanie swoich danych kontaktowych na adres: m.twardowska@tvn.pl

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 nie moge zajsc w ciaze
Autor: Monki24 | Ostatnia odpowiedź: 6.6.2011 (00:14)
Odpowiedzi: 20 nie moge zajsc w ciaze:-(
Autor: andzia20020 | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (00:26)
Odpowiedzi: 13 nie mogę zajść w ciążę mam już dziecko
Autor: pisia49 | Ostatnia odpowiedź: 1.2.2011 (23:47)
Odpowiedzi: 52 NIe moge zajść w cięże! Pomocy...
Autor: justyna_m | Ostatnia odpowiedź: 7.11.2011 (10:57)
Odpowiedzi: 19 czy moglam zajsc w ciaze
Autor: karolcia25 | Ostatnia odpowiedź: 11.7.2009 (17:54)