Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: aliona Wysłano: 30.11.2008 (08:52) Odpowiedzi: 93

MARTWA CIĄŻA

Witam wszystkich.Moze ktoś miał taką sytuacje jak ja?Juz mam śliczną coreczke ktora ma 7 lat.Moja miśka bardzo chciła rodzenstwo,wiec postanowiliś my z mężem że już w sumie czas na to aby pomyśleć o drugim maleństwu.W czerwcu tego roku zaszłam w ciąze,ale od początku czułąm się bardzo żle.Bardzo mocne bóle brzucha.Ale chodziłam do lekarza ktory bez przerwy mowił ze jest wszystko bardzo dobrze,WIEC WIERZYŁAM.W 14 tygodniu ciązy bardzo zle poczułąm sie.Kiedy pojechałam do szpitala,okazało sie ze serduszko mojego maluszka przestało bić w 12 tyg.Bardzo się załamałam i nie mogłam dojść do siebie... Mineło ponad 2 mieś..znow staramy sie o maluszka,ale jest jeden problem STRASZNIE SIE BOJE ZE ZNOW BEDZIE TAK SAMO (

avatar # Konto nieaktywne 2.2.2009 (21:00)

wiki23 a jednak nadzieja nie umarła nadal trzymam za Ciebie kciuki i zmień wątek na "początki ciąży" ściskam mocno mamusiu

Witam, jestem tu nowa ale nie opce mi są poruszane tu tematy.... Jestem mamą 3-letniej Gabi, moja druga ciaża zakończyła sie poronieniem w 11 tc.
Stało sie to tydzień temu... Jest mi bardzo cieżko...Bardzo pragnełam tego dziecka. Najgorsze jest to że nikt ze mna nie rozmawiał w szitalu na ten temat... przy przyjeciu nie wykonano usg, podano tylko leki rozkurczowe.... dzien przed zbiegim zaczełam krwawić, podano kaprogest, luteine, progesreron.... i poinformowano mnie że nic juz nie da sie zrobic, że wszystko teraz zalezy od tego jak silny bedzie płod... Dzień pużniej wkońcu zostało wykonane usg... ciąża obumarła 9 tygodniowa!!!!
Nie wiem jak sie pozbierac... wciaż mi sie zabieg... patrzac na moją córcie , myśle czy drugie dziecko było by podobne do niej, czy było dziewczynką czy chłopcem....

Gabrysia
8 lat 10 miesięcy 20 dni

Joasiu aaz sie wzruszylam tym co piszesz, sama przez to przechodzilam to byla pierwsza nieplanowana ciaza ale jak sie dowiedzielismy z mezem swiata nie widzielismy poza moim brzuszkiem,teraz staramy sie juz 8 miesiecy i nic,... do tego przyplatalay sie chyba zaburzenia hormonalne bo nie mam okresu 5 tygodn( a w ciazy napewno nie jestem)i i nie wiem kiedy bede mogla wznowic staranka..
Naprewon nie zapomnisz tego co przeszlas tym bardziej ze jak mowisz nikt o tym w szpitalu nie mowil... ja wiedziualam na czym stoje bo mi mowili ze ciaza nie rozwija sie od 5 tyg. a bylam juz w 9tym.. czyli to co Ty..mialam lyzeczkowanie. Mamy z mezem inna grupe krwi co pryz pierwszej ciazy zupelnie nie ma wplywu, ale przy drugiej moglby wystapic konflikt,dlatego w szpitalu dostalam zastrzyk, a jakjest u Ciebie Joasiu, jakie macie grupy krwi z mezem? Moze tu lezy przyczyna??

Leon
2 lata 10 miesięcy 20 dni
Jestem w ciąży
19 tygodni 2 dni

Wiki co u Ciebie??

Leon
Jestem w ciąży
19 tygodni 2 dni
julka84 napisała:
Wiki co u Ciebie??
U mnie wielkie czekanie na @ a potem staranka.Co prawda kilka razy się już kochaliśmy,więc co ma być to będzie. Ja zaczęłam ronić w 14 tygodniu,po ostatnim usg,na którym już nawet nie widać było pęcherzyka.Chcieli mi zrobić zabieg,ale się nie zgodziłam,samo się zaczęło i macica na szczęście oczyściła się sama.Straszne przeżycie,którego chyba nigdy nie da się zapomnieć...i powiem szczerze,że boimy się kolejnej ciąży,ale pragniemy dzidziusia bardzo i trzeba zaryzykować.Mam nadzieję,że tym razem wszystko będzie w porządku,czego i Wam wszystkim Kochane życzę.Pozdrawiam!!!
Filip
3 lata 5 miesięcy 2 dni

Jasne ze trzeba ryzykowac, zawsze sa jakies obawy ze moze byc tak samo jak poprzednio ja tez je mam, ale jeszcze bardziej trzeba wierzyc, ze tym razem wszytsko sie uda... pozdrowionka:-)

Leon
Jestem w ciąży
19 tygodni 2 dni

Dziewczyny ja też straciłam jedną kruszynkę....nie łamcie się!Przy kolejnej ciąży trzeba bardzo uważać, czasem lekarz odrazu daje luteinę lub duphastum, zeby dmuchać na zimne....po stracie kruszynki zaszłam w kolejną ciążę z której mam synka Gordiana...teraz jestem w ciąży trzeci raz, nie obeszło się bez problemów ale narazie jesteśmy ....w ciąży z synem i w obecnej brałam leki na podtrzymanie...życzę powodzenia i siły żeby wytrwać najgorsze!

Gordian Patryk
7 lat 7 miesięcy 2 dni
Milena Aleksandra
5 lat 5 miesięcy 11 dni

Dziewczyny ja również przeżylam stratę maleństwa. Bardzo to przeżyłam i nie mogłam się pozbierać po tym długo, nawet teraz kiedy już mam moje upragnione maleństwo nie mogę zapomnieć o tym co było Wiem jak bardzo to boli... Ale musicie być silne bo na pewno kiedyś się uda! Julka84 my z mężem mieliśmy ten sam (przypuszczam) problem co Wy! Również dostałam zastrzyk po poronieniu, to chodzi o czynnik RH, ja mam - a mąż + i w tym właśnie problem. Ale nie było żadnego problemu w kolejnej ciąży, robiłam tylko kilka razy podczas ciąży badanie na odczyn Coombasa czy wszystko jest ok i czy nie grozi nam konflikt serologiczny ale nic takiego na szczęście nie było. Maleńka odziedziczyła czynnik Rh pomnie więc nie musiałam nawet dostawać już tego zastrzyku po porodzie.
Pozdrawiam

Patrycja
6 lat 9 miesięcy 21 dni

u nas tosamo ja - maz +

Leon
Jestem w ciąży
19 tygodni 2 dni

zmień lekarza!!!!!

trzymam kciuki, będzie dobrze.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)
Odpowiedzi: 18 ciąża Czy nie ?
Autor: patrycja174 | Ostatnia odpowiedź: 5.7.2012 (10:17)
Odpowiedzi: 30 ciaza tak czy nie...
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2009 (00:32)
Odpowiedzi: 35 czy to ciaza?
Autor: anka1988 | Ostatnia odpowiedź: 1.10.2009 (13:15)