Wynik testu paskowego - Benc.pl

# Autor: Ilona0211 Wysłano: 17.1.2014 (19:23) Odpowiedzi: 6

Wynik testu paskowego

Witam,
dziś jest dzień spodziewanej @, która nie przyszłasmilie1.gif Być może to stres swoje zrobił ale oby nie...Robiłam test- tym razem paskowy (ten po raz pierwszy) i musze się przyznać, że zwariowałam.
Szukałam na internecie jak wygląda wynik pozytywny, teren kontrolny, itp. Zrobiłam nawet zdjęcie testu ale niestety nie mogę dodać. Otóż czerwona kreska pojawiła się przy polu zielonym (za który trzyma się pasek) a druga- bardzo cienka i słaba tuż przy folii z drugiej strony. Może któraś z Was robiła już tego typu test i jest w stanie określić czy kreska druga będąca przy plastikowej części testu jest liczona jako ta pozytywna? Czy może powinna być umieszczona poza folią.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedźsmilie1.gif
# 18.1.2014 (23:07) ta blada kreska oznacza ciaze, ta przy polu zielonym to kreska testowa, a ta druga oznacza czy jest ciaz czy nie ,jak by nie bylo to bys nie byla w ciazy a jak jest to Gartulujesmilie1.gif
# 19.1.2014 (13:01) Ja też tak miałam,gratuluje.
Mikołaj
8 lat 9 miesięcy 17 dni
Antoni
3 lata 7 miesięcy 18 dni
# 20.1.2014 (15:10) Gratulacje, prawdopodobnie jesteś w ciąży.
ja testowałam na innym teście ale tez miałam druga blada kreske a dzis mam 1,5 rocznego synka smilie1.gif
Oliwia Wiktoria
11 lat 6 miesięcy 4 dni
Kacper Józef
8 lat 2 miesiące 23 dni
# 17.3.2014 (17:46) Wracam po długiej nieobecności- test okazał się byc mylny...ciąży nie byłosmilie2.gif @ przyszła 5 dni później- sądzę, że stres swoje zrobil. Postanowiłam odpocząć trochę, wyluzowac się. Od tego cyklu zaczęłam brać olej z wiesiolka, test owulacyjny w piątek pokazał wynik dodatni więc starania w sobote i niedzielę były. Oby tym razem się udałosmilie1.gif
Jak Wasze starania?
# 18.3.2014 (19:34) Ilona a może miałaś tak jak ja,bo ja jak się starałam o dzidzię to często spóźniał mi się okres,robiłam test i zawsze wychodził pozytywny z tym że druga kreska słabo widoczna a później dostawał okres i myślę że miałam kilkakrotnie poronienie samoistne.
Mikołaj
8 lat 9 miesięcy 17 dni
Antoni
3 lata 7 miesięcy 18 dni
# 18.3.2014 (19:50) Paula też nad tym myślałam i troszkę czytałam. Musze wybrać się do lekarza, zrobic jeszcze raz badania. Z tym, że zastanawiam się nad tym czy nie lepiej pójśc już do prywatnego (opisywałam to nawet w innym wątku). moja praca zbytnio nie pozwala mi na wolne w środku dnia a kolejki jak wiemy są ogromne.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 40 Wczesna ciąża a negatywny wynik testu....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.8.2010 (16:39)
Odpowiedzi: 0 Brak miesiączki, negatywny wynik testu a ciąża?
Autor: angelaa2202 | Ostatnia odpowiedź: 5.6.2018 (18:21)
Odpowiedzi: 11 Oczekiwanie na wynik:)
Autor: Nasturcja | Ostatnia odpowiedź: 20.5.2014 (12:14)
Odpowiedzi: 9 wynik beta-hcg
Autor: mgta | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2013 (22:50)

# Autor: Ilona0211 Wysłano: 17.1.2014 (19:23) Odpowiedzi: 6

Wynik testu paskowego

Witam,
dziś jest dzień spodziewanej @, która nie przyszłasmilie1.gif Być może to stres swoje zrobił ale oby nie...Robiłam test- tym razem paskowy (ten po raz pierwszy) i musze się przyznać, że zwariowałam.
Szukałam na internecie jak wygląda wynik pozytywny, teren kontrolny, itp. Zrobiłam nawet zdjęcie testu ale niestety nie mogę dodać. Otóż czerwona kreska pojawiła się przy polu zielonym (za który trzyma się pasek) a druga- bardzo cienka i słaba tuż przy folii z drugiej strony. Może któraś z Was robiła już tego typu test i jest w stanie określić czy kreska druga będąca przy plastikowej części testu jest liczona jako ta pozytywna? Czy może powinna być umieszczona poza folią.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedźsmilie1.gif
# 18.1.2014 (23:07) ta blada kreska oznacza ciaze, ta przy polu zielonym to kreska testowa, a ta druga oznacza czy jest ciaz czy nie ,jak by nie bylo to bys nie byla w ciazy a jak jest to Gartulujesmilie1.gif
# 19.1.2014 (13:01) Ja też tak miałam,gratuluje.
Mikołaj
8 lat 9 miesięcy 17 dni
Antoni
3 lata 7 miesięcy 18 dni
# 20.1.2014 (15:10) Gratulacje, prawdopodobnie jesteś w ciąży.
ja testowałam na innym teście ale tez miałam druga blada kreske a dzis mam 1,5 rocznego synka smilie1.gif
Oliwia Wiktoria
11 lat 6 miesięcy 4 dni
Kacper Józef
8 lat 2 miesiące 23 dni
# 17.3.2014 (17:46) Wracam po długiej nieobecności- test okazał się byc mylny...ciąży nie byłosmilie2.gif @ przyszła 5 dni później- sądzę, że stres swoje zrobil. Postanowiłam odpocząć trochę, wyluzowac się. Od tego cyklu zaczęłam brać olej z wiesiolka, test owulacyjny w piątek pokazał wynik dodatni więc starania w sobote i niedzielę były. Oby tym razem się udałosmilie1.gif
Jak Wasze starania?
# 18.3.2014 (19:34) Ilona a może miałaś tak jak ja,bo ja jak się starałam o dzidzię to często spóźniał mi się okres,robiłam test i zawsze wychodził pozytywny z tym że druga kreska słabo widoczna a później dostawał okres i myślę że miałam kilkakrotnie poronienie samoistne.
Mikołaj
8 lat 9 miesięcy 17 dni
Antoni
3 lata 7 miesięcy 18 dni
# 18.3.2014 (19:50) Paula też nad tym myślałam i troszkę czytałam. Musze wybrać się do lekarza, zrobic jeszcze raz badania. Z tym, że zastanawiam się nad tym czy nie lepiej pójśc już do prywatnego (opisywałam to nawet w innym wątku). moja praca zbytnio nie pozwala mi na wolne w środku dnia a kolejki jak wiemy są ogromne.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 40 Wczesna ciąża a negatywny wynik testu....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.8.2010 (16:39)
Odpowiedzi: 0 Brak miesiączki, negatywny wynik testu a ciąża?
Autor: angelaa2202 | Ostatnia odpowiedź: 5.6.2018 (18:21)
Odpowiedzi: 11 Oczekiwanie na wynik:)
Autor: Nasturcja | Ostatnia odpowiedź: 20.5.2014 (12:14)
Odpowiedzi: 9 wynik beta-hcg
Autor: mgta | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2013 (22:50)