Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Rybka19883 Wysłano: 7.11.2009 (18:16) Odpowiedzi: 26

Po jakim czasie 2 dziecko

Cześć dziewczynki niedawno urodzilam synka ale chodzi mi po glowie jeszcze jeden dzidziuś. Powiedzcie mi po jakim czasie staralyscie sie o 2 malenstwo i ile zescie sie starały smilie1.gif dzieki za odpowiedz
avatar # 7.11.2009 (18:46) Moj synek ma prawie 11 miesiecy...czasami mysle, zeby juz postarac sie o 2, ale niestety ja nie mialam pracy przed ciaza, nie mam zadnych dochodow i przed kolejnym dzidziusiem trzeba to zmienic. Planujemy za ok. 2 lata.
Wojtuś Grześ
5 lat 9 miesięcy 3 dni
Michaś Ryś
3 lata 11 miesięcy 20 dni
avatar # 7.11.2009 (19:26) witam mamuski
ja mam 3 letniego synka i teraz jestem w drugiej ciazy i spodziewam sie drugiego synkasmilie1.gif
my postaralismy sie o drugie dzidzi 3 lata po pierwszym i zajelo nam to 4 miesiacesmilie1.gif

po urodzeniu syna mialam plany ze jak skonczy dwa latka dam go do przedszkola i pojde do pracy ,ale gdy poszedl do przedszkola to zaczal chorowac i co drugi tydz siedzialam z nim w domu wiec jaka kolwiek praca byla bez sensu bo kto by chcial pracowanika na wiecznych zwolnieniach, trwalo to pol roku, potem sie troche uspokoilo juz mniej chorowal az skonczyl 3 latka a my zdecydowalismy ze moze lepiej teraz odchowac drugie poki nie ma duzej przerwy miedzy nimi i jak juz odchowam dwojke to sie zajme soba ,
poki co sobie dorabiam do zycia i jest dobrze

tez mialam plany sie zatrudnic przed ciaza zeby miec potem macierzynskie itp, ale plany sie pokrzyzowaly a poki co to, to co zarobie wystarcza mismilie1.gif

pozdrawiam goraco
dawid
8 lat 3 miesiące 17 dni
Nathan
4 lata 6 miesięcy 1 dzień
avatar # 7.11.2009 (20:01) Witamsmilie1.gif zdecydowaliśmy się na drugie dziecko gdy córka skończyła 6 lat....niby różnica jest duża ale jesteśmy bardzo zadowoleni nie mamy żadnych problemów ze starszą córkąsmilie1.gif jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bratasmilie1.gif pozdrawiam!
Patryk
5 lat 1 miesiąc 20 dni
Oliwia
11 lat 3 miesiące 29 dni
avatar # 8.11.2009 (00:21) a my zaczęliśmy (i od razu skończyliśmy) starania nad drugim, gdy pierwsze miało 11 miesięcy - tak chcieliśmy, nie myślałam tylko, że tak od razu się uda :-))) I na początku było bardzo trudno ale teraz REWELACJA
Juleczka
10 lat 4 miesiące 27 dni
Karolek
8 lat 8 miesięcy 27 dni
Damianek
6 lat 2 miesiące 4 dni
avatar # Konto nieaktywne 8.11.2009 (10:23) Witam,
My planujemy starania o drugie za ok.2 lata bo jestem po cc i mam nadzieje ze sie uda sie tak szybko jak z pierwszym smilie1.gif Chcemy mieć maluchy w podobnym wieku. Wiem ze bedzie trudno ale za to potem sobie odpoczniemy. Sami z męzem jesteśmy jedynakami wiec zalezy mi zeby moje dzieci miały rodzeństwo smilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 8.11.2009 (22:06) my póki co nie chcemy drugiego
czas pokaże
avatar # Konto nieaktywne 9.11.2009 (08:59) hej my chielismy rok po roku ale sie nie udalo ale teraz jest ok mamy 2letnia corke i upragnione drugie dziecko w drodze.
avatar # 9.11.2009 (10:47) witam,
my zaczęliśmy się starać jak córka, miała rok i 3 miesiące, tylko że wtedy okazało się że już jestem w 8 tyg ciąży, jestem zadowolona mamy różnicę 2 lat niecałe jak chcieliśmy, jest czasem ciężko ale ile też radochy, jestem po dwóch cc,
Maja
7 lat 0 dni
Agatka Anna
5 lat 25 dni
avatar # Konto nieaktywne 11.11.2009 (13:03) A my zaczęliśmy od razu po porodzie. Lekarz polecał mi pigułki antykoncepcyjne ale odmówiłam. Kiedy tylko dostałam pierwszy okres od razu zaszłam (po 5 miesiącach od urodzenia). Teramin mam na 29 listopada. A córcia urodziła się 3 października zeszłego roku. Wiem, będzie ciężko, ale dam radę smilie1.gif
Z konta usuniętego napisano:
A my zaczęliśmy od razu po porodzie. Lekarz polecał mi pigułki antykoncepcyjne ale odmówiłam. Kiedy tylko dostałam pierwszy okres od razu zaszłam (po 5 miesiącach od urodzenia). Teramin mam na 29 listopada. A córcia urodziła się 3 października zeszłego roku. Wiem, będzie ciężko, ale dam radę smilie1.gif
o matko! podziwiam! ja w 5 miesiecy po porodzie to dopiero udalo mi sie to wszystko ogarnac, wtedy nie bylo mowy o 2 dzieckusmilie1.gif
Wojtuś Grześ
5 lat 9 miesięcy 3 dni
Michaś Ryś
3 lata 11 miesięcy 20 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 4 Po jakim czasie smarowania pleśniawki ustępują???
Autor: lauraanna | Ostatnia odpowiedź: 18.7.2011 (08:51)
Odpowiedzi: 7 KTG przenośne- w jakim szpitalu w Szczecinie
Autor: zimnaela27 | Ostatnia odpowiedź: 31.1.2011 (10:47)
Odpowiedzi: 98 W jakim wypadku cesarskie cięcie?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 30.12.2011 (10:19)
Odpowiedzi: 272 Badania w czasie ciąży
Autor: wertiss21 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2008 (12:09)