Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: gosiaa843 Wysłano: 7.8.2008 (14:44) Odpowiedzi: 12222

Starania o dziecko

ja też staram się z mężem o drugie dzieciątko ale narazie nic trwa to już siedem miesięcy

avatar # 26.8.2011 (08:44) Podobniez wlasnie tak jest ze boli jak na miesiaczke, ale ja jakos nie pamietam z pierwszej ciazy ( synek 8 lat ).
avatar # 26.8.2011 (14:04) No ja też nie pamiętam żebym tak miała przy córci, ale tym razem tak mam i jeszcze się tym niepokoję bo brzuch mnie boli jak na okres i boli też mnie tylko prawa pierś jak co miesiąc przed okresem.
Ale dziś zrobiłam drugi test ciążowy i też wyszedł pozytywny więc sama nie wiem co już myśleć, no dwa testy to raczej się nie mogły pomylić
Wiktoria
4 lata 8 miesięcy 1 dzień
Gabriela
2 lata 5 miesięcy 24 dni
Jestem w ciąży
22 tygodnie 6 dni
avatar # 27.8.2011 (09:42) Ja na Twoim miejscu zaczynalabym juz sie cieszyc smilie1.gif
Kazda ciaza jest inna.
avatar # 6.9.2011 (08:54) Witam jestem tu nowa.mam typowe objawy ciąży ale dzisiaj robiłam test i nic z tego jak mam to rozumieć.jestem rozdrażniona miałam plamienie dwu dniowe dziennie rano wymiotuje drażni mnie zapach papierosów kawy itd.czy w początkowej fazie może wyjść test ujemny a tak wyraźne objawy??staramy się już dwa lata pomóżcie
avatar # 7.9.2011 (11:35) ja się staram 3 miesiące jestem zdrowa ale mam nie regularną miesiączkę i nie wiem jak sprawdzić dni płodne
avatar # 7.9.2011 (12:08) Sylwiakecicka w mierzysz temp., obserwujesz sluz, badasz położenie szyjki? Ja mam regularne cykle więc jest mi teoretycznie łatwiej a w ciążę od 2 lat i tak nie mogę zajśćsmilie2.gif
Lenka
1 rok 2 miesiące 0 dni
avatar # 11.9.2011 (17:40) Witam jestem tu nowa.Od 7 miesiecy staramy się z mężem o dzidziusia i nicsmilie2.gifByłam u ginekologa,jestem zdrowa a i tak nam nie wychodzi.Teraz okres spóżniał mi sie 6 dni i już miałam nadzieję,ale go niestety dostałam.Niby próbuję nie myśleć o tym ale to nie jest takie proste
avatar # 15.9.2011 (17:44) Jak to dziwnie jest na swiecie ze jak czlowiek pragnie dziecka to nie moze go miec smilie2.gif A jak nie planuje to wtedy jest.
Ja to juz sie zaczynam obawiac ze wczesniej przejde menopauze niz bede miala drugie dziecko smilie2.gif
Tez probuje o tym nie myslec ale jakos mi to nie wychodzi smilie2.gif
avatar # 19.9.2011 (10:28) Staramy sie o dziecko od ponad 2 lat i nic;( stracilam juz nadzieje, pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamy!!!
avatar # 22.9.2011 (10:52) Witajcie!! Podejrzewam że mogę być w ciąży,co prawda okres spóźnia mi się dopiero 3 dzień,niby robiłam wcześniej dwa testy i wyszły negatywne ale może za wcześnie je robiłam,mdli mnie cały czas,i niektóre zapachy mi przeszkadzają,ale może poprostu się wyczulam i mi zmysły psikusa robią,już sama nie wiem co myśleć.Poczekam do poniedziałku jak nie dostane @ to zrobie test.Pozdrawiam
Alanek
8 lat 4 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 starania o dziecko
Autor: anita2308 | Ostatnia odpowiedź: 8.1.2009 (12:33)
Odpowiedzi: 22 starania o dziecko
Autor: MONIK-30 | Ostatnia odpowiedź: 4.7.2012 (01:49)
Odpowiedzi: 7 starania o dziecko :-)
Autor: kwiatek88 | Ostatnia odpowiedź: 7.8.2009 (20:55)
Odpowiedzi: 15 starania o dziecko
Autor: Anita73 | Ostatnia odpowiedź: 14.1.2012 (02:41)
Odpowiedzi: 7 Starania o dziecko
Autor: yumi | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2012 (18:31)