Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 25.8.2010 (16:39) Odpowiedzi: 40

Wczesna ciąża a negatywny wynik testu....

Witam!
Pozwolilam sobie zlaozyc ten temat,poniewaz ciagle nurtuje mnie pytanie czy mimo ciazy testy moga jej nie wykryc?Dlaczego tak jest?Powinno je sie wykonywac w dniu spodziewanej miesiaczki?czy mozna rowniez tydzien po wspolzyciu?

Nie chce sobie robic nadzieji ale troszke lepiej by mi sie zrobilo gdyby jakies mamusie opisaly swoje przypadki negatywnych testow ciazowych pomimo ciazysmilie1.gifPozdrawiam i zapraszam do dyskusji...smilie1.gif

ja nie slyszalam o takim przypadku ale ..............coz moze sie zdarzyc
z mila checia poczytam moze ktoras tak miala
Alex R.
5 lat 11 miesięcy 13 dni
avatar # 25.8.2010 (16:54) ja mialam negatywny wynik testu, a w ciazy bylam, ale nie pamietam czy robilam w dzien spodziewanej miesiaczki czy wczesniej

najlepiej powtórz test jutro rano lub za 2 lub 3 dni to bedziesz wiedziala na czym stoisz, wiadomo ze im mniej dni uplynie od stosunku to test moze wyjsc negatywny pomimo ciazy

moim zdaniem najlepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki, albo nawet dzien dluzej zrobic go z porannego moczu wtedy wynik bedzie bardziej wiarygodny i nie bedziesz musiala gdybacsmilie1.gif
Bartek
5 lat 13 dni
avatar # Konto nieaktywne 25.8.2010 (17:02)
ggooskaa napisała:
ja mialam negatywny wynik testu, a w ciazy bylam, ale nie pamietam czy robilam w dzien spodziewanej miesiaczki czy wczesniej najlepiej powtórz test jutro rano lub za 2 lub 3 dni to bedziesz wiedziala na czym stoisz, wiadomo ze im mniej dni uplynie od stosunku to test moze wyjsc negatywny pomimo ciazy moim zdaniem najlepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki, albo nawet dzien dluzej zrobic go z porannego moczu wtedy wynik bedzie bardziej wiarygodny i nie bedziesz musiala gdybacsmilie1.gif
No wlasnie z tym jest problem bo zaczne od tego ze w maju mialam miesiaczke 28 potem w czerwcu nie mialam i dostalam potem 3 lipca wiec cykl wtedy trwal 36 dni. Wiec liczylam kiedy powinnam dostac miesiacze jesli przedluzylby mi sie cykl jak w maju czyli powinnam dostac 8 sierpnia,natomiast jesli liczylabym moj cykl normalny czyli 31 dni to wpoinnam dostac okres 3 sierpnia....
avatar # 25.8.2010 (17:08) Kochana, ja opisywałam swoją historię na innych wątkach, ale przytocze ją specjalnie dla ciebie smilie1.gif
Otóż w ubiegłym roku miałam miesiączke 3/04 i czekałam w maju na następną...jak spóźniała się tydzien zrobiłam pierwszy test - negatywny, po kolejnym tygodniu drugi - negatywny, po kolejnym trzeci - negatywny...zbaraniałam kompletni więc gin kazał brać luteinę bo na usg też nie bylo nic widać (luteina miała wywołać okres, ewentualnie podtrzymać ciążę jeśli by się okazało że jest) i kazał zrobić badanie Beta HCG z krwi (daje 100% pewności) - wykazało brak ciąży...
26 miałam kolejną wizytę bo @ dalej na wakacjach...dzień wcześniej wzięłam bardzo gorącą kąpiel żeby "wywołać" okres...nic...więc kładę się w Dzień Matki na samolocie u gina...a tam 5-tygodniowa fasolka!!! Taki oto miala Dzień Mamy - zryczałam się, bo byłam już po jednym poronieniu, a ta ciąża była "wpadką" bo mieliśmy czekać do czerwca ze staraniami smilie5.gif

Moje 3 negatywne testy mają dziś 8 miesięcy i wołają do mnie z chodzika właśnie smilie5.gif smilie5.gif smilie5.gif

Humor się poprawił? smilie3.gif Powodzenia smilie1.gif

P.S. A bete musieli w laboratorium źle zrobic - tak mi lekarz powiedzial smilie6.gif Czekam co u ciebie wyjdzie smilie1.gif
Nina
4 lata 11 miesięcy 28 dni
avatar # Konto nieaktywne 25.8.2010 (17:11)
lola25 napisała:
Kochana, ja opisywałam swoją historię na innych wątkach, ale przytocze ją specjalnie dla ciebie Otóż w ubiegłym roku miałam miesiączke 3/04 i czekałam w maju na następną...jak spóźniała się tydzien zrobiłam pierwszy test - negatywny, po kolejnym tygodniu drugi - negatywny, po kolejnym trzeci - negatywny...zbaraniałam kompletni więc gin kazał brać luteinę bo na usg też nie bylo nic widać (luteina miała wywołać okres, ewentualnie podtrzymać ciążę jeśli by się okazało że jest) i kazał zrobić badanie Beta HCG z krwi (daje 100% pewności) - wykazało brak ciąży... 26 miałam kolejną wizytę bo @ dalej na wakacjach...dzień wcześniej wzięłam bardzo gorącą kąpiel żeby "wywołać" okres...nic...więc kładę się w Dzień Matki na samolocie u gina...a tam 5-tygodniowa fasolka!!! Taki oto miala Dzień Mamy - zryczałam się, bo byłam już po jednym poronieniu, a ta ciąża była "wpadką" bo mieliśmy czekać do czerwca ze staraniami Moje 3 negatywne testy mają dziś 8 miesięcy i wołają do mnie z chodzika właśnie Humor się oprawił? Powodzenia
No powiem Ci ze tak chociaz wole sie nienabuzowywac bo potem tylko rozcarowanie jak dzisiaj hehe. Strasznie bola mnie piersi i troche podbrzusze,moze ja tez wezme goraca kapiel...
avatar # 25.8.2010 (17:13) Ja myślę że odczekaj kilka dni...kąpieli może nie bierz gorącej bo jeśli jest fasolka to nie jest taka kąpiel wskazana. Poczekaj spokojnie, nic cię nie zbawi kilka dni - i powtórz test smilie1.gif Nie nakręcaj się, masz rację smilie1.gif
Trzymam kciuki smilie5.gif
Nina
4 lata 11 miesięcy 28 dni
avatar # Konto nieaktywne 25.8.2010 (17:16)
lola25 napisała:
Ja myślę że odczekaj kilka dni...kąpieli może nie bierz gorącej bo jeśli jest fasolka to nie jest taka kąpiel wskazana. Poczekaj spokojnie, nic cię nie zbawi kilka dni - i powtórz test Nie nakręcaj się, masz rację Trzymam kciuki
Oby oby pozdrawiam smilie1.gif
avatar # 25.8.2010 (18:10) dodam swoje trzy grosiki
ja jak robiłam test ciążowy dokładnie 5dni po spodziewanym terminie @ to nie wyszedł... zaczęła kreseczka się pojawiać po 10minutach od zrobienia i takowy test (zdjęcie - zrobione jakieś pół godziny po zrobieniu testu rano) można zobaczyć u mnie na profilu ciąży
dla pewności więc pojechaliśmy z R na betę i tam już wyszło prawidłowo czyli 5tydzień ciąży smilie5.gif

ps.całuski dla ciebie Ewka!!
ANTOSIEŃKA
4 lata 1 miesiąc 12 dni
MICHALINKA
1 rok 11 miesięcy 25 dni
avatar # 25.8.2010 (18:20) ja juz tez opisywalam swoj przypadek, ale przypomne w skrocie, pieerrwszy test zrobilam po terminie spodziewanej @, wyszedl negatywny, powtarzalam testowanie wiele razy zawsze negatywne, wizyty u lekarzy ogolnych, u ginekologow, badania hormonow, krew, mocz, normalnie wszystko robilam! i nikt nie zauwazyl.
W koncu miesiac pozniej okresu dalej brak i tu o dziwo test pozytywny!
na usg okazalo sie, ze fasolka ma juz ponad 7 tygodni i sliczne bijace serduszko smilie1.gif
a moj negatywny test wlasnie wcina raczki i smieje sie do mnie smilie1.gif
pozdrawiam i trzymam kciuki!
Jan
4 lata 6 miesięcy 22 dni
Evelyn
3 lata 6 miesięcy 7 dni
Z konta usuniętego napisano:
Witam! Pozwolilam sobie zlaozyc ten temat,poniewaz ciagle nurtuje mnie pytanie czy mimo ciazy testy moga jej nie wykryc?Dlaczego tak jest?Powinno je sie wykonywac w dniu spodziewanej miesiaczki?czy mozna rowniez tydzien po wspolzyciu?
mysle za tydzien po wspolzyciu to zbyt wczesnie ,zeby robic test Ja zrobilam dzien przed spodziewana @ ,ale wyszedl negatywnie ,jeszcze nawet kilka razy wyciagalam go ze smietnika zeby sie upewnic i po jakis paru godzinach zauwazylam bardzo slaba ,bladziutka druga kreske Ale myslalam ze mam przewidzenia ,bo bardzo pragnelam byc w ciazy.Nastepny test zrobilam w dzien spodziewanej @ i wyszla druga kreska! ale tez bardzo slaba ,po tygodniu nastepny i juz nie bylo watpliwosci smilie1.gif
Majeczka
4 lata 7 miesięcy 8 dni
Sebuś
3 lata 6 miesięcy 11 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 Wynik testu paskowego
Autor: Ilona0211 | Ostatnia odpowiedź: 17.1.2014 (19:23)
Odpowiedzi: 25 Alkohol a wczesna ciąża?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 4.3.2011 (15:18)
Odpowiedzi: 9 wczesna ciąża- zagrożona
Autor: olaazz | Ostatnia odpowiedź: 12.2.2013 (19:57)
Odpowiedzi: 5 Ciąża?test negatywny
Autor: dagula | Ostatnia odpowiedź: 5.11.2010 (11:00)
Odpowiedzi: 50 Skąpy okres i Negatywny test a jednak ciąża?
Autor: wiola_93 | Ostatnia odpowiedź: 29.1.2014 (17:22)