Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Kocimietka Wysłano: 21.10.2010 (09:58) Odpowiedzi: 260

Bezczaszkowiec - jestem załamana

Cześć dziewczyny. Jakiś tydzień temu dowiedziałam się od ginekologa, że moje dziecko jest bezczaszkowcem. potwierdzaliśmy to u innych specjalistów i każy mówi dokładnie to samo. jestm załamana. Najgorsze jest to, że musze donosić ciąże. Wiecie jak sie czuje? czekam na pogrzeb własnego dziecka, a to dopiero poczatke ciązy....
Kocimietka napisała:
Cześć dziewczyny. Jakiś tydzień temu dowiedziałam się od ginekologa, że moje dziecko jest bezczaszkowcem. potwierdzaliśmy to u innych specjalistów i każy mówi dokładnie to samo. jestm załamana. Najgorsze jest to, że musze donosić ciąże. Wiecie jak sie czuje? czekam na pogrzeb własnego dziecka, a to dopiero poczatke ciązy....
a w ktorym tygodniu ciazy jestes
Gracjan - Mieczysław
5 lat 2 miesiące 21 dni
Lena Ewelina
3 lata 6 miesięcy 28 dni
avatar # 21.10.2010 (10:13) http://www.wielodzietni.net/viewtopic.php?p=30044 bardzo fajny artykul poplakalam sie smilie2.gif
Gracjan - Mieczysław
5 lat 2 miesiące 21 dni
Lena Ewelina
3 lata 6 miesięcy 28 dni
avatar # 21.10.2010 (10:57) no tak, 20 tydzień ciąży to już aborcja odpada smilie2.gif ale może szybciej urodzisz...
Bardzo mi przykro Kocimietka ;( żadne słowa pocieszenia tu raczej nie pomogą a już napewno robienie nadziei, że lekarze się pomylili
Lidia Anna
4 lata 8 miesięcy 25 dni
Antonina Michalina
2 lata 9 miesięcy 15 dni
avatar # 21.10.2010 (11:31) bezczaszkowce... to jest straszne. Tak mi przykro, nawet nie wiesz, jak bardzo... Dziewczyno, ale do końca ciąży będą Cię tak trzymać? Nie mów, że do 9 mieisąca będziesz czuć ruchy dziecka, czuć że ma czkawkę, jak kopie jak słyszy głos taty... Nie mogę. Popłakałam się to OKROPNE I NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!
mole_25 napisała:
bezczaszkowce... to jest straszne. Tak mi przykro, nawet nie wiesz, jak bardzo... Dziewczyno, ale do końca ciąży będą Cię tak trzymać? Nie mów, że do 9 mieisąca będziesz czuć ruchy dziecka, czuć że ma czkawkę, jak kopie jak słyszy głos taty... Nie mogę. Popłakałam się to OKROPNE I NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!
dokladnie to niesprawiedliwe
Gracjan - Mieczysław
5 lat 2 miesiące 21 dni
Lena Ewelina
3 lata 6 miesięcy 28 dni
mole_25 napisała:
Nie mów, że do 9 mieisąca będziesz czuć ruchy dziecka, czuć że ma czkawkę, jak kopie jak słyszy głos taty...
nie dobijaj jej
Lidia Anna
4 lata 8 miesięcy 25 dni
Antonina Michalina
2 lata 9 miesięcy 15 dni
avatar # 21.10.2010 (11:35) jestem tu nowa, bardzo dziękuję za wpisy. nie mam z kim porozmawiać o tym, bo dla mojego męża to temat tabu, nie chce o tym mówić. od tygodnia nawet mnie nie pocałował, nie dotknął, przeniosł się na kanape. tak prawdopododobnie donoszę do 9 miesiąca, ale podobno czesto dziecko wychodzi koło 31-34 tygodnia. przeżyje przy specjalistycznej opiece kilka godzin. najczęsciej umiera po kilku minutach.
straciłam już 2 dzieci, 2 poronienia, więc trochę się przyzwyczaiłam? nie wiem czy można tak mówić.
avatar # 21.10.2010 (11:36) rybka jestem w 20 tygodniu
Kocimietka napisała:
rybka jestem w 20 tygodniu
Kochana współczuje Ci wielki dramat przeżywasz brak mi nawet słów trzymaj się ciepłobuziak.gif
Zosia-Magdalena
5 lat 2 miesiące 27 dni
Moja Królewna Zosia
5 lat 2 miesiące 27 dni
Kocimietka napisała:
jestem tu nowa, bardzo dziękuję za wpisy. nie mam z kim porozmawiać o tym, bo dla mojego męża to temat tabu, nie chce o tym mówić. od tygodnia nawet mnie nie pocałował, nie dotknął, przeniosł się na kanape. tak prawdopododobnie donoszę do 9 miesiąca, ale podobno czesto dziecko wychodzi koło 31-34 tygodnia. przeżyje przy specjalistycznej opiece kilka godzin. najczęsciej umiera po kilku minutach. straciłam już 2 dzieci, 2 poronienia, więc trochę się przyzwyczaiłam? nie wiem czy można tak mówić.
ALE TO BYLY PORONIENIA A TU BEDZIE GROB BEDZIE DZIDZIA POCHOWANA W ZIEMI JA BYM SIE NIE PRZYZWYCZAILA NIE UMIALA
Gracjan - Mieczysław
5 lat 2 miesiące 21 dni
Lena Ewelina
3 lata 6 miesięcy 28 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 28 Pomocy, jestem załamana i płakać mi się chce..
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 2.5.2013 (10:21)
Odpowiedzi: 5 Chyba jestem w ciąży (jestem tu nowa)
Autor: Jusons | Ostatnia odpowiedź: 30.5.2010 (17:22)
Odpowiedzi: 126 Jestem w ciąży i jestem nastolatką....
Autor: dooma | Ostatnia odpowiedź: 26.12.2011 (12:16)
Odpowiedzi: 17 Proszę o pomoc:(:( <załamana>
Autor: blondyna52 | Ostatnia odpowiedź: 17.11.2008 (17:19)
Odpowiedzi: 10 Jestem czy nie jestem...
Autor: fantasmablanca | Ostatnia odpowiedź: 3.9.2012 (08:25)