Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: C-Thru Wysłano: 13.4.2009 (20:44) Odpowiedzi: 8

Jak szybko można poznać płeć dziecka?

Cześć,
Jak szybko poznałyście płec dziecka?
Podobno już pod koniec 12 tygodnia płeć już jest 'jasna', ale lekarz poprzez USG nie jest jeszcze w stanie jej rozpoznać...

Moja znajoma jest w ciąży tydzień krócej niż ja, płeć dziecka poznała około 3 tygodnie temu, zupełnie przypadkiem. Podczas wykonywania USG przezpochwowego Maluch ułożył się tak,że wyeksponował swoją męskość ;)

Ja wybieram się do lekarza pod koniec kwietnia. Czy jest możliwość,że w 18 tyg. Gin. będzie już potrafiła choćby mniej-więcej określić płeć?

Ajjj ale ciekawa jestem ;))
avatar # 14.4.2009 (00:05) Myślę,że tak,jest to możliwe, o ile dzidzia będzie dobrze odwrócona;)

Powodzenia;)
Vikusia
6 lat 1 miesiąc 22 dni
Gabriel Tomasz
4 lata 5 miesięcy 27 dni
avatar # 29.4.2009 (17:49) hej ja sie wczoraj dowiedzialam ...bedzie chlopczyk,troszke sie naczekalam smilie1.gifsmilie1.gif
bylam na usg w 20 tyg ,i niestety kruszynka sie zle ulozyla
wszystko zalezy od naszych dzidziusiow i od kompetencji lekarza !!!
napewno tez od usg <polecam usg 3,4d>
Gracjan Mateusz
5 lat 26 dni
avatar # 29.4.2009 (20:41) hm, a wcześniej były jakieś przeczucia co do płci? I jeszcze jedno pytanie, brzuch bardziej wysunięty do przodu,czy rozchodzi się na boki? ;)) (w sensie,że boczki też poszło,a nie,że tylko brzuch do przodu)
Maja
5 lat 3 dni
avatar # 29.4.2009 (21:07) no ja calyczas myslalm ze bedzie cora ,robilam testy,mam ochote na slodycze wnioskowalam po brzuchuuuu <mam okragly,widoczny i w boczki tez poszlo>
a tu co niespodzianka chlopczyk bedzie smilie1.gifsmilie1.gif
Gracjan Mateusz
5 lat 26 dni
avatar # 6.5.2009 (14:17) Hm mi własnie w boczki w ogóle nie idzie, ogólnie to tyłek chudnie, a brzuch rośnie... Aaale może już za kilka dni będzie jasne kto tam jest :D
Maja
5 lat 3 dni
avatar # 7.5.2009 (20:58) A mi wszystko idzie na boki ;) brzuch mam mały,jak na 6 mieciac, ale to pewnie rodzinne ;) moja Mama jechala do szpitala w 9 miesiacu, ubrana w te sama sukienke,ktora nosila w 6-tym ;p Dzidzia rozwija sie prawidlowo,wazy 450g, wiec juz nie martwie sie malym brzuszkiem ;)
Julia Magdalena
5 lat 1 miesiąc 0 dni
avatar # 7.11.2009 (23:57) hehehe, nie gadajcie, że wierzycie w takie bajki! brzuch spiczasty, czy na boki, a może bardziej u góry albo na dole smilie1.gif
dziewczyny mamy XXI wiek! ratunku!
Gaspar
4 lata 7 miesięcy 26 dni
Borys
3 lata 6 miesięcy 21 dni
avatar # 8.11.2009 (08:31) Nie ma reguly. Jedne kobiety moga dowiedziec sie w ok 19 tyg, inne znacznie pozniej.
My do tej pory nie wiemy, bo dzidzia zlosliwa - po mamusi chyba smilie5.gif i sie odwrocila smilie1.gif
Zuzanna
4 lata 7 miesięcy 18 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 8 Jak szybko można ponownie zajść w ciążę?
Autor: Nadia85 | Ostatnia odpowiedź: 13.7.2012 (12:47)
Odpowiedzi: 16 Jak szybko można zajść w ciążę po wyjęciu spirali???
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.1.2010 (13:34)
Odpowiedzi: 7 Płeć dziecka
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 19.4.2009 (16:42)
Odpowiedzi: 46 płeć dziecka
Autor: katiusza888 | Ostatnia odpowiedź: 21.1.2013 (10:20)