Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: bebezet Wysłano: 2.7.2009 (08:55) Odpowiedzi: 4

W ciąży na rowerze??

Czy w ciąży można jeździć na rowerze?? Oczywiście nie mam na myśli ostatniego trymestru tylko I lub drugi. Ja jestem obecnie w 14 tyg. i jak byłam ostatnio u lekarza, to pani doktor powiedziała mi że jak najbardziej mogę jeździć, tylko byle nie po dolach i dziurach, a po równym... A moja przyszła teściowa i szwagierka twierdzą że broń boże nie można... ale chyba lekarz wie lepiej... czy macie jakieś doświadczenia w tym kierunku??
avatar # Konto nieaktywne 2.7.2009 (10:05) Jeżeli ciąża nie jest zagrożona i Twoja lekarka uważa że nie ma przeciw skazań to czemu nie,skoro lubisz.Widziałam wielokrotnie kobiety w już z dużym brzuszkiem które jeździły na rowerze.
Ja osobiście bym nie ryzykowała,zresztą miałam zagrożoną ciąże i byłam cały czas na lekach podtrzymujących
avatar # 2.7.2009 (10:55) Ja tez bałam sie jezdzic na rowerze odrazu miałam wizje ze jak wsiade to albo sie przewroce albo mnie ktos samochodem stuknie wiec wolałam nie ryzykowac. Ale jesli ty nie masz takich obaw i lekarz nie widzi przeciwskazan to mozesz spróbowac.
Dawid Sylwester
5 lat 9 miesięcy 25 dni
Wiktorek Zygmunt
9 miesięcy 28 dni
avatar # Konto nieaktywne 18.7.2009 (20:32) jezdzilam w 1 trymestrze i nic mi sie nie stalo ;-)
avatar # 20.7.2009 (09:58) O to samo pytałam swoję lekarkę i nie widziała żadnych przeciwskazań, oczywiście radziła robić krótkie i spokojne przejażdżki i najlepiej nie po wyboistym terenie i do tego często zatrzymywać się na odpoczynek. Ale sama jazda na rowerze nie powinna zaszkodzić.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 48 Sprawdź czy jesteś w ciąży. Objawy ciąży.
Autor: benc | Ostatnia odpowiedź: 7.10.2008 (23:13)
Odpowiedzi: 17 podtrzymanie ciąży (rozwarcie juz w polowie ciąży)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (14:39)
Odpowiedzi: 53 sny w ciąży
Autor: justi1981 | Ostatnia odpowiedź: 16.8.2008 (10:28)
Odpowiedzi: 12 SEX w ciąży!!!!!!
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.4.2010 (15:16)