Imię dla dzidziusia - Strona 583 - Benc.pl

# Autor: secondshe Wysłano: 4.8.2008 (14:31) Odpowiedzi: 5827

Imię dla dzidziusia

Zastanawiam się nad imieniem dla swojego dzidziusia, a z racji tego, że nie wiem jeszcze czy będzie chłopcem czy dziewczynką problem jest podwojony.
Dla chłopczyka wybrałam Wojtuś, a dla ewentualnej córci brak pomysłów, jest tyle ładnych damskich imion, że nie sposób wybrać.
Macie jakieś pomysły?
Jakie imiona Wy wybrałyście?
# 11.4.2013 (14:34) Ja tak naprawdę do żadnego imienia męskiego nie jestem przekonana, nie ma takiego co by jakoś szczególnie mi się podobało, do Mikołaja już się przyzwyczaiłam, oswoiłam się z tą myślą że tak będzie miał na imię mój synek smilie1.gif
Mikołaj
7 lat 1 miesiąc 18 dni
# 15.4.2013 (20:05) u mnie prawdopodobnie też będzie mały Mikołaj smilie1.gif tak jakoś kiedyś przyszło mi na myśl i mężowi i małej sie spodobało i już chyba tak zostanie.
# Konto nieaktywne 1.5.2013 (18:43)
agabierz napisała:
Wiem że bzdury, bardzo mnie wkurzyło to ale jak ktoś gada że potem jak coś się stanie to będziemy mieć do siebie pretensje to ja dziękuję bardzo... Jakbym wiedziała że cała rodzina będzie się tak wtrącać do wyboru imienia to nikomu nic byśmy nie mówili tylko byśmy zarejestrowali tak jak nam się podoba i dopiero wszystkim oznajmili. Przy drugim dziecku na pewno tak zrobię bo mam już dość słuchania że "tak nie bo coś tam, a może tak nazwiecie" itp.
pierwsze słyszeze nie moze byc tych dwoch imion w rodzinie ja na Twoim miejscu bym olała co inni mowia wasze dziecko,dajecie jak wy chcecie mi tez mowili amoze tak,a mopze... ale nie ma ja dałam takie jak mi pasowały i mam gdzies czy komus sie podoba czy nie
# Konto nieaktywne 7.8.2013 (17:37) Cześć, mój synek będzie miał na imię Grzesiu... smilie1.gif
Już przed poczęciem było to ustalone- imię po moim tacie,który niestety nie żyje.Czyli po dziadzi.Bardzo podobają mi się też imiona: Wiktor i Wiktoria.
Pozdrawiam.
# 8.8.2013 (11:35) hej u nas jest już Nadia a teraz jak będzie chłopiec to Nikodem a jak dziewczynka to Haniasmilie1.gif
Nadia
10 lat 4 miesiące 8 dni
ZOSIA
6 lat 5 miesięcy 14 dni
# 8.8.2013 (23:28) Hej u nas będzie Julka i Bartek smilie1.gif
Julia
6 lat 9 miesięcy 14 dni
Bartosz
6 lat 9 miesięcy 14 dni
# Konto nieaktywne 9.8.2013 (22:05) hej
ja mam Kacpra,Weronike i Natasze
i jestem w 4 ciazy...ale teraz niewiem
nie mysle jeszcze zbyt
napewno nie podobja mi sie imiona które rzekomo wracaja do łask czyli te "babcine"
bez urazy
a Amelki,Lenki,Julki...to wysyp

chcialabym 3 córke i to bardzoooo
dla potencj.syna ewent imie Mateusz
a dla córki kolejnej-podobało misie Ola ale mezowi nie
a Kasia-to mi sie z Wasniewska juz tylko kojarzy

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 27 Imię dla dzidziusia
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 29.7.2013 (23:44)
Odpowiedzi: 18 Imię dla pieska
Autor: Fluttershy | Ostatnia odpowiedź: 2.9.2012 (10:59)
Odpowiedzi: 83 Imie dla chłopca
Autor: Kasia2605 | Ostatnia odpowiedź: 6.11.2013 (18:22)
Odpowiedzi: 41 Problem imię
Autor: Kinga525 | Ostatnia odpowiedź: 28.3.2010 (03:19)
Odpowiedzi: 30 Imie dla dziewczynki
Autor: Ewelinek20 | Ostatnia odpowiedź: 9.8.2013 (00:19)

# Autor: secondshe Wysłano: 4.8.2008 (14:31) Odpowiedzi: 5827

Imię dla dzidziusia

Zastanawiam się nad imieniem dla swojego dzidziusia, a z racji tego, że nie wiem jeszcze czy będzie chłopcem czy dziewczynką problem jest podwojony.
Dla chłopczyka wybrałam Wojtuś, a dla ewentualnej córci brak pomysłów, jest tyle ładnych damskich imion, że nie sposób wybrać.
Macie jakieś pomysły?
Jakie imiona Wy wybrałyście?
# 11.4.2013 (14:34) Ja tak naprawdę do żadnego imienia męskiego nie jestem przekonana, nie ma takiego co by jakoś szczególnie mi się podobało, do Mikołaja już się przyzwyczaiłam, oswoiłam się z tą myślą że tak będzie miał na imię mój synek smilie1.gif
Mikołaj
7 lat 1 miesiąc 18 dni
# 15.4.2013 (20:05) u mnie prawdopodobnie też będzie mały Mikołaj smilie1.gif tak jakoś kiedyś przyszło mi na myśl i mężowi i małej sie spodobało i już chyba tak zostanie.
# Konto nieaktywne 1.5.2013 (18:43)
agabierz napisała:
Wiem że bzdury, bardzo mnie wkurzyło to ale jak ktoś gada że potem jak coś się stanie to będziemy mieć do siebie pretensje to ja dziękuję bardzo... Jakbym wiedziała że cała rodzina będzie się tak wtrącać do wyboru imienia to nikomu nic byśmy nie mówili tylko byśmy zarejestrowali tak jak nam się podoba i dopiero wszystkim oznajmili. Przy drugim dziecku na pewno tak zrobię bo mam już dość słuchania że "tak nie bo coś tam, a może tak nazwiecie" itp.
pierwsze słyszeze nie moze byc tych dwoch imion w rodzinie ja na Twoim miejscu bym olała co inni mowia wasze dziecko,dajecie jak wy chcecie mi tez mowili amoze tak,a mopze... ale nie ma ja dałam takie jak mi pasowały i mam gdzies czy komus sie podoba czy nie
# Konto nieaktywne 7.8.2013 (17:37) Cześć, mój synek będzie miał na imię Grzesiu... smilie1.gif
Już przed poczęciem było to ustalone- imię po moim tacie,który niestety nie żyje.Czyli po dziadzi.Bardzo podobają mi się też imiona: Wiktor i Wiktoria.
Pozdrawiam.
# 8.8.2013 (11:35) hej u nas jest już Nadia a teraz jak będzie chłopiec to Nikodem a jak dziewczynka to Haniasmilie1.gif
Nadia
10 lat 4 miesiące 8 dni
ZOSIA
6 lat 5 miesięcy 14 dni
# 8.8.2013 (23:28) Hej u nas będzie Julka i Bartek smilie1.gif
Julia
6 lat 9 miesięcy 14 dni
Bartosz
6 lat 9 miesięcy 14 dni
# Konto nieaktywne 9.8.2013 (22:05) hej
ja mam Kacpra,Weronike i Natasze
i jestem w 4 ciazy...ale teraz niewiem
nie mysle jeszcze zbyt
napewno nie podobja mi sie imiona które rzekomo wracaja do łask czyli te "babcine"
bez urazy
a Amelki,Lenki,Julki...to wysyp

chcialabym 3 córke i to bardzoooo
dla potencj.syna ewent imie Mateusz
a dla córki kolejnej-podobało misie Ola ale mezowi nie
a Kasia-to mi sie z Wasniewska juz tylko kojarzy

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 27 Imię dla dzidziusia
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 29.7.2013 (23:44)
Odpowiedzi: 18 Imię dla pieska
Autor: Fluttershy | Ostatnia odpowiedź: 2.9.2012 (10:59)
Odpowiedzi: 83 Imie dla chłopca
Autor: Kasia2605 | Ostatnia odpowiedź: 6.11.2013 (18:22)
Odpowiedzi: 41 Problem imię
Autor: Kinga525 | Ostatnia odpowiedź: 28.3.2010 (03:19)
Odpowiedzi: 30 Imie dla dziewczynki
Autor: Ewelinek20 | Ostatnia odpowiedź: 9.8.2013 (00:19)