Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Julia06 Wysłano: 2.4.2010 (12:49) Odpowiedzi: 14

mdlosci w poznej ciazy?

Hej Niemoglam znalesc informacji w necie wiec pisze do was. Od 3 dnich mam poranne mdlosci Czy to normlane na tym etapie ciazy ? Mialam mdlosci ale we wczesnym etapie i teraz wrocily Czy to oznacza ze moje hormonki sie zmieniaja ,ze rozwiazanie sie zbliza Czy to normlane?Juz niewiem co o tym myslec.Jestem w 34 tc
avatar # 2.4.2010 (13:54) organizm może zacząć się powoli oczyszczać u mnie tez wystąpiły mdłości i wymioty mniej więcej w 8 miesiącu. Wszystko jest dobrze. A jeśli sie bardzo martwisz to zadzwoń do lekarza prowadzącego.
Krystian
5 lat 5 miesięcy 26 dni
Jestem w ciąży
11 tygodni 5 dni
avatar # 2.4.2010 (14:23) ja miałam mdłości i wymiotowałam do 6 miesiąca codziennie, a teraz zdarza mi się to od czasu do czasu, szczególnie nad ranem, przy czym mdłości dość często, natomiast w przeciągu miesiąca wymiotowałam chyba tylko dwa razy. Pytałam lekarza czy to normalne, zdziwił się, że całą ciążę mam dolegliwości z I trymestru, ale powiedział, że nie jest to nic niepokojącego - po prostu taki mój organizm.
Antonina
4 lata 7 miesięcy 24 dni
avatar # 2.4.2010 (15:37) Ja też jestem w 34 tc i pojawiły mi się poranne mdłości wymiotować nie wymiotuje tylko jest mi niedobrze boli żołądek i przed wstaniem z łóżka muszę coś zjeść a na początku ciąży nie miałam żadnych mdłości
Aurelia Leokadia
4 lata 7 miesięcy 9 dni
avatar # 2.4.2010 (17:17) TO NORMALNE ANITKO,POD KONIEC CIĄŻY DZIDZIA BARDZO NACISKA NA ŻOŁĄDEK I DLATEGO MOGĄ SIĘ POJAWIĆ NUDNOŚCI,MNIE MĘCZYŁA STRASZNA ZGAGA...JEŚLI BYS WYMIOTOWAŁA TO BY BYŁO GORZEJ ALE JEŚLI TO TYLKO NUDNOŚCI TO NIE POWINNAŚ SIĘ MARWIĆ,ALE POWIEDZ O TYM NA WIZYCIE U LEKARZA,ON ROZWIEJE TWOJE WĄTPLIWOŚCI.
NADIA
5 lat 4 miesiące 16 dni
Sara
9 lat 10 miesięcy 4 dni
avatar # Konto nieaktywne 2.4.2010 (19:39) Ja w pierwszej ciazy rowniez zwracalam do ok 6 m-ca ciazy w 10 tc wyladowalam w szpitalu na nawadnianiu dozylnym tak mnie te wymioty meczyly i tam jedna z poloznych mowila mi ze mieli na oddziale pacjentki ktore zwracaly od poczatku do konca ciazy masakra mozna sie zameczyc
avatar # Konto nieaktywne 2.4.2010 (19:46) ja wymiotowałam całe 9 miesięcy
avatar # 2.4.2010 (21:17) Ja też tak miałam bardziej przy końcu smilie3.gif
jak zjadłam zupkę ogórkową lub coś kwaśnego
DOBRANOC
Adelka
5 lat 7 dni
Gabryś
3 lata 5 miesięcy 2 dni
avatar # Konto nieaktywne 2.4.2010 (22:15) Klaudia to ci wspolczuje ja bym chyba sie zameczyla zwracajac przez cala ciaze
avatar # 3.4.2010 (20:38) Witam smilie1.gif ja mdłości i wymioty miałam od 2 do 3 m-ca, i włanie od kilku dni mam zgagę i czasmi mam nudnosci, ale widze, że to normalne smilie1.gif
Róża Maria
4 lata 7 miesięcy 3 dni
Marek Józef
3 lata 7 miesięcy 2 dni
Lilia Anna
2 lata 2 miesiące 7 dni
avatar # 4.4.2010 (16:50) hej smilie1.gif Dzis w nocy zaczelam wymiotowac i niezle krecilo mi sie w glowie ze nie bylam wstanie dojsc do toalety sama Nie czulam ruchow dzidzi(ale okazalo sie ze spala) Bylam w szpitalu zatrzymali mnie na noc Wszystko sprawdzili i jest ok Oczywiscie nie wiedza o co chodzilo ale mozliwe ze urodze wczesniej Czy ktos mial takie dziwne objawy?
Majeczka
4 lata 7 miesięcy 6 dni
Sebuś
3 lata 6 miesięcy 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 48 Sprawdź czy jesteś w ciąży. Objawy ciąży.
Autor: benc | Ostatnia odpowiedź: 7.10.2008 (23:13)
Odpowiedzi: 17 podtrzymanie ciąży (rozwarcie juz w polowie ciąży)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (14:39)
Odpowiedzi: 53 sny w ciąży
Autor: justi1981 | Ostatnia odpowiedź: 16.8.2008 (10:28)
Odpowiedzi: 12 SEX w ciąży!!!!!!
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.4.2010 (15:16)