znieczulenie przy zszywaniu krocza - Strona 4 - Benc.pl

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (09:13) napewno Ala przezyjesz ale kazdy poród jest inny niestety:-)i co Klusia nic innego ci nie chciała podac?
# 29.12.2011 (11:51) poród to pestka w stosunku do tego co później smilie3.gif

ja słyszałam jak robili nacięcie... taki okropny dźwięk brrrrr ale nic nie czułam! później faktycznie nie przyjemne jest znieczulenie i zszywanie... ale chyba najgorsze to wysikanie się po... jak szwy rozpuszczalne puszczają... masakra
Anna Małgorzata
8 lat 1 miesiąc 28 dni
Kacper Franciszek
18 lat 6 miesięcy 4 dni
# 29.12.2011 (12:26) Ja się właśnie najbardziej boję tego nacięcia oby mnie nie nacinali i myślę też nad porodem w wodzie smilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 5 miesięcy 12 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 1 miesiąc 2 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 3 miesiące 8 dni
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (12:34) Rodzilam dwa razy w Berlinie mnie nienacinali bo niezdazyli nacicac,sama peklam dwa razy i przy pierwszzm porodzie zszywanie bolalo jak cholera a przy drugiem wogole bo mialam jeden szew zalozony a przy pierwszym az6szwow.u mnie tez czyms spryskali a jak moj m powiedziala jaka igla to robia to myslalam ze cos jemu zrobie.
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (13:11)
agja napisała:
ja słyszałam jak robili nacięcie... taki okropny dźwięk brrrrr ale nic nie czułam! później faktycznie nie przyjemne jest znieczulenie i zszywanie... ale chyba najgorsze to wysikanie się po... jak szwy rozpuszczalne puszczają... masakra
a ja nic nie czułam ani nie słyszałam. połozna spytała mnie "czułas to?" a ja "co?" przy zszywaniu lekkie ukłucie igły ze znieczuleniem a potem zero bólu. nic mnie nie bolało potem tez wcale, przy sikaniu czy w ogóle (tez miałam rozpuszczalne)
# 29.12.2011 (15:48)
j_adzia napisała:
Ja się właśnie najbardziej boję tego nacięcia oby mnie nie nacinali i myślę też nad porodem w wodzie smilie1.gif
ja na sam widok narzędzi to tak spanikowałam ,darłam się na ciocię ( rodziła ze mną) że ma im zabronić mnie ciąć .Miałam ochotę uciekac z szpitala z główką między nogami ;-DD Ale pękłam odrobinę sama i obyło się bez cięcia.
Jakub Oscar
10 lat 4 miesiące 25 dni
Pola Sara F.
7 lat 8 miesięcy 29 dni
Jestem w ciąży
# 29.12.2011 (15:53) Ja też milo wspominam bo:
a)Rodziłam z mężem
b)Rodziłam "na gazie"smilie1.gif
c)Dostałam Dolargan znieczulający
Aleksander
8 lat 11 miesięcy 8 dni
# 29.12.2011 (16:42)
Elizah napisała:
agja napisała:
a ja nic nie czułam ani nie słyszałam. połozna spytała mnie "czułas to?" a ja "co?" przy zszywaniu lekkie ukłucie igły ze znieczuleniem a potem zero bólu. nic mnie nie bolało potem tez wcale, przy sikaniu czy w ogóle (tez miałam rozpuszczalne)
rodziłam troche lat wcześniej i mam nadzieje, że teraz to się zmieniło smilie3.gif
Anna Małgorzata
8 lat 1 miesiąc 28 dni
Kacper Franciszek
18 lat 6 miesięcy 4 dni
# 29.12.2011 (18:58) Ja byłam nacinana ale to nie bolało. W sumie szycie też nie bardzo tylko strasznie mi się to dłużyło i co chwile męczyłam lekarza czy długo jeszcze
i żeby już kończył ;P
Kacper
9 lat 5 miesięcy 4 dni
# 30.12.2011 (00:17)
napewno Ala przezyjesz ale kazdy poród jest inny niestety:-)i co Klusia nic innego ci nie chciała podac?

nic innego mi nie dali... nawet jak poprosiłam wcześniej o znieczulenie,bo w porównaniu z pierwszym porodem to ból był masakryczny... położna powiedziała,że mogę pomarzyć o znieczuleniu... i tak musiałam się męczyć z dzidziusiem 4200g, 61cm wzrostu i obw. główki 37cm... najważniejsze,że nic się nie stało...
Amelia Justyna
9 lat 9 miesięcy 23 dni
Karol Krzysztof
8 lat 9 miesięcy 8 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (09:13) napewno Ala przezyjesz ale kazdy poród jest inny niestety:-)i co Klusia nic innego ci nie chciała podac?
# 29.12.2011 (11:51) poród to pestka w stosunku do tego co później smilie3.gif

Anna Małgorzata
8 lat 1 miesiąc 28 dni
Kacper Franciszek
18 lat 6 miesięcy 4 dni
# 29.12.2011 (12:26) Ja się właśnie najbardziej boję tego nacięcia oby mnie nie nacinali i myślę też nad porodem w wodzie smilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 5 miesięcy 12 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 1 miesiąc 2 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 3 miesiące 8 dni
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (12:34) Rodzilam dwa razy w Berlinie mnie nienacinali bo niezdazyli nacicac,sama peklam dwa razy i przy pierwszzm porodzie zszywanie bolalo jak cholera a przy drugiem wogole bo mialam jeden szew zalozony a przy pierwszym az6szwow.u mnie tez czyms spryskali a jak moj m powiedziala jaka igla to robia to myslalam ze cos jemu zrobie.
# Konto nieaktywne 29.12.2011 (13:11)
agja napisała:
# 29.12.2011 (15:48)
j_adzia napisała:
Ja się właśnie najbardziej boję tego nacięcia oby mnie nie nacinali i myślę też nad porodem w wodzie smilie1.gif
ja na sam widok narzędzi to tak spanikowałam ,darłam się na ciocię ( rodziła ze mną) że ma im zabronić mnie ciąć .Miałam ochotę uciekac z szpitala z główką między nogami ;-DD Ale pękłam odrobinę sama i obyło się bez cięcia.
Jakub Oscar
10 lat 4 miesiące 25 dni
Pola Sara F.
7 lat 8 miesięcy 29 dni
Jestem w ciąży
# 29.12.2011 (15:53) Ja też milo wspominam bo:
a)Rodziłam z mężem
b)Rodziłam "na gazie"smilie1.gif
c)Dostałam Dolargan znieczulający
Aleksander
8 lat 11 miesięcy 8 dni
# 29.12.2011 (16:42)
Elizah napisała:
agja napisała:
rodziłam troche lat wcześniej i mam nadzieje, że teraz to się zmieniło smilie3.gif
Anna Małgorzata
8 lat 1 miesiąc 28 dni
Kacper Franciszek
18 lat 6 miesięcy 4 dni
# 29.12.2011 (18:58) Ja byłam nacinana ale to nie bolało. W sumie szycie też nie bardzo tylko strasznie mi się to dłużyło i co chwile męczyłam lekarza czy długo jeszcze
i żeby już kończył ;P
Kacper
9 lat 5 miesięcy 4 dni
# 30.12.2011 (00:17)
napewno Ala przezyjesz ale kazdy poród jest inny niestety:-)i co Klusia nic innego ci nie chciała podac?

nic innego mi nie dali... nawet jak poprosiłam wcześniej o znieczulenie,bo w porównaniu z pierwszym porodem to ból był masakryczny... położna powiedziała,że mogę pomarzyć o znieczuleniu... i tak musiałam się męczyć z dzidziusiem 4200g, 61cm wzrostu i obw. główki 37cm... najważniejsze,że nic się nie stało...
Amelia Justyna
9 lat 9 miesięcy 23 dni
Karol Krzysztof
8 lat 9 miesięcy 8 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)