znieczulenie przy zszywaniu krocza - Strona 6 - Benc.pl

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# 30.12.2011 (11:08) uwierz mi to nie prawda ,że się ma "wiadro"
Aleksander Dawid
11 lat 11 miesięcy 12 dni
Jestem w ciąży
WIKTOR
4 lata 1 miesiąc 29 dni
# 30.12.2011 (11:15) Hehe też tak myślałam i się tego bałam. Ale wszystko jest tak jak przedtem smilie1.gif
Bartuś
9 lat 4 miesiące 26 dni
Dawid
4 lata 8 miesięcy 10 dni
# 30.12.2011 (11:17)
Z konta usuniętego napisano:
moja mama mnie rodziła 15 minut. podobno. ale widze większość tu się męczy po pare godzin... ja się boję tego, że będę po porodzie mieć małe 'wiaderko'. chyba muszę przestać czytać fora o ciąży smilie5.gif
ja rodzilam 8 min tzn II okres porodu tyle trwal czyli od pelnego rozwarcia do urodzenia, a I okres rozwierania to ja siedzialam w domu... kilka godzin skurcze mnie męczyly ale wolalam byc w domu niz w szpitalu wiadro? moze odrazu po porodzie ale wtedy raczej nikt seksu nie uprawia smilie6.gif no i jak sie karmi piersia to dluzej jest sie luzniejsza... mi tam jest lepiej po porodzie niż przed smilie6.gif M nie czuje różnicy, ale to tez zalezy od tego jak hojnie natura obdarzy smilie5.gif
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:18)
-ania- napisała:
Hehe też tak myślałam i się tego bałam. Ale wszystko jest tak jak przedtem smilie1.gif
ja sie balam, ale w srodku jest ok, tylko na zewnatrz juz gorzej wyglada.. ale coz nie trzeba sie przygladac
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:25)
Karolcia_mama napisała:
c)Dostałam Dolargan znieczulający
Ja też dostałam i na jakim haju byłam super i dużo pomaga niby działa ok dwóch godzin ja dostałam zaraz na początku porodu a po ponad godzinie było już po wszystkim smilie5.gif I na szczęście nie otumaniło mnie to wsumie to może bo się nie darłam tylko skupiłam na wydaleniu bo długo to trwało 42 minuty aż (2 faza) a potem łożysko oglądałam smilie5.gif I sama szłam na sale i jeszcze mówiłam gdzie mój brzuch smilie5.gif
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:30)
-ania- napisała:
przygotowana byłam na długie męczarnie.
Ja też bo niby pierwsze dziecko się długo rodzi a ja rodziłam 1 h 46 min ogółem, koleżanka dotarła z bólami do szpitala i 8 cm i nawet nie zdążyłam dojść do szpitala bo już było po wszystkim a miałam być przy porodzie a innej chłopak zawiózł ją do szpitala i wrócił po torbę do wioski oddalonej o 20 km i jak wrócił było już po... smilie5.gif
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:31)
j_adzia napisała:
Karolcia_mama napisała:
Ja też dostałam i na jakim haju byłam super i dużo pomaga niby działa ok dwóch godzin ja dostałam zaraz na początku porodu a po ponad godzinie było już po wszystkim smilie5.gif I na szczęście nie otumaniło mnie to wsumie to może bo się nie darłam tylko skupiłam na wydaleniu bo długo to trwało 42 minuty aż (2 faza) a potem łożysko oglądałam smilie5.gif I sama szłam na sale i jeszcze mówiłam gdzie mój brzuch smilie5.gif
ja dostalam dolargan, ale jak rozwarcie zatrzymalo sie na 3,5cm mialam takie jeszcze w domu a w szpitalu nie postepowalo... wiec zastrzyk w tylek i na patologie o 2 w nocy zeby sie wyspac bo wygodniejsze lozko smilie6.gif ale nie zasnelam tylko pisalam smsy z chrzestna córki... w ogole mnie nie przymulil ten narkotyk, hehe nie mialam fazy ani nic. a przed 9 szybko mnie wiezli na porodowke z 7cm, o 9.07 juz corka na świecie byla dolargan u mnie nie byl przeciwbolowy podczas porodu bo juz nie dzialal zabardzo, ale prawdopodobnie dzieki niemu szyjka puściła
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:33) Ja chciałam położnej pomóc pchać moje łóżko ale mi nie pozwoliła wstać smilie1.gif urodziłam o 23:45 a koło pierwszej chciałam iść siusiu to mi basen zaproponowały ale stwierdziłam że nie i poczekam jeszcze trochę. O 4 już dzwoniłam dzwonkiem i poszłam ale pielęgniarka się bała i co chwilę pytała czy wszystko w porządku smilie1.gif
A na zewnątrz mam tylko niezbyt widoczną bliznę. Czasem podczas sex.gif mnie ciągnie ale to tylko przy szaleństwach większych.
Bartuś
9 lat 4 miesiące 26 dni
Dawid
4 lata 8 miesięcy 10 dni
# 30.12.2011 (11:33) Właśnie się mego pytałam czy coś się zmieniło tam a on że nie widzi żadnej różnicy poza tym że bardziej mnie jeszcze kocha że urodziłam mu syna.. ehm faceci teraz też się uparł że to syn a ja chcę córkę.. smilie8.gif
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:35) Mnie boli przy zmianie pogody i jak okres miałam masakra potwornie i jestem ciekawa jak to będzie wyglądało podczas porodu bo u mnie w rodzinie jest bliznowiec i ja mam tą bliznę dość grubą.. :/
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# 30.12.2011 (11:08) uwierz mi to nie prawda ,że się ma "wiadro"
Aleksander Dawid
11 lat 11 miesięcy 12 dni
Jestem w ciąży
WIKTOR
4 lata 1 miesiąc 29 dni
# 30.12.2011 (11:15) Hehe też tak myślałam i się tego bałam. Ale wszystko jest tak jak przedtem smilie1.gif
Bartuś
9 lat 4 miesiące 26 dni
Dawid
4 lata 8 miesięcy 10 dni
# 30.12.2011 (11:17)
Z konta usuniętego napisano:
moja mama mnie rodziła 15 minut. podobno. ale widze większość tu się męczy po pare godzin... ja się boję tego, że będę po porodzie mieć małe 'wiaderko'. chyba muszę przestać czytać fora o ciąży smilie5.gif
ja rodzilam 8 min tzn II okres porodu tyle trwal czyli od pelnego rozwarcia do urodzenia, a I okres rozwierania to ja siedzialam w domu... kilka godzin skurcze mnie męczyly ale wolalam byc w domu niz w szpitalu wiadro? moze odrazu po porodzie ale wtedy raczej nikt seksu nie uprawia smilie6.gif no i jak sie karmi piersia to dluzej jest sie luzniejsza... mi tam jest lepiej po porodzie niż przed smilie6.gif M nie czuje różnicy, ale to tez zalezy od tego jak hojnie natura obdarzy smilie5.gif
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:18)
-ania- napisała:
Hehe też tak myślałam i się tego bałam. Ale wszystko jest tak jak przedtem smilie1.gif
ja sie balam, ale w srodku jest ok, tylko na zewnatrz juz gorzej wyglada.. ale coz nie trzeba sie przygladac
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:25)
Karolcia_mama napisała:
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:30)
-ania- napisała:
przygotowana byłam na długie męczarnie.
Ja też bo niby pierwsze dziecko się długo rodzi a ja rodziłam 1 h 46 min ogółem, koleżanka dotarła z bólami do szpitala i 8 cm i nawet nie zdążyłam dojść do szpitala bo już było po wszystkim a miałam być przy porodzie a innej chłopak zawiózł ją do szpitala i wrócił po torbę do wioski oddalonej o 20 km i jak wrócił było już po... smilie5.gif
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:31)
j_adzia napisała:
Karolcia_mama napisała:
ja dostalam dolargan, ale jak rozwarcie zatrzymalo sie na 3,5cm mialam takie jeszcze w domu a w szpitalu nie postepowalo... wiec zastrzyk w tylek i na patologie o 2 w nocy zeby sie wyspac bo wygodniejsze lozko smilie6.gif ale nie zasnelam tylko pisalam smsy z chrzestna córki... w ogole mnie nie przymulil ten narkotyk, hehe nie mialam fazy ani nic. a przed 9 szybko mnie wiezli na porodowke z 7cm, o 9.07 juz corka na świecie byla dolargan u mnie nie byl przeciwbolowy podczas porodu bo juz nie dzialal zabardzo, ale prawdopodobnie dzieki niemu szyjka puściła
Lidia Anna
10 lat 6 miesięcy 22 dni
Antonina Michalina
8 lat 7 miesięcy 12 dni
# 30.12.2011 (11:33) Ja chciałam położnej pomóc pchać moje łóżko ale mi nie pozwoliła wstać smilie1.gif urodziłam o 23:45 a koło pierwszej chciałam iść siusiu to mi basen zaproponowały ale stwierdziłam że nie i poczekam jeszcze trochę. O 4 już dzwoniłam dzwonkiem i poszłam ale pielęgniarka się bała i co chwilę pytała czy wszystko w porządku smilie1.gif
A na zewnątrz mam tylko niezbyt widoczną bliznę. Czasem podczas sex.gif mnie ciągnie ale to tylko przy szaleństwach większych.
Bartuś
9 lat 4 miesiące 26 dni
Dawid
4 lata 8 miesięcy 10 dni
# 30.12.2011 (11:33) Właśnie się mego pytałam czy coś się zmieniło tam a on że nie widzi żadnej różnicy poza tym że bardziej mnie jeszcze kocha że urodziłam mu syna.. ehm faceci teraz też się uparł że to syn a ja chcę córkę.. smilie8.gif
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni
# 30.12.2011 (11:35) Mnie boli przy zmianie pogody i jak okres miałam masakra potwornie i jestem ciekawa jak to będzie wyglądało podczas porodu bo u mnie w rodzinie jest bliznowiec i ja mam tą bliznę dość grubą.. :/
Sebastian Dawid
10 lat 6 miesięcy 10 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 2 miesiące 0 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 4 miesiące 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)