znieczulenie przy zszywaniu krocza - Strona 9 - Benc.pl

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# 31.12.2011 (02:13) Rany Klusia jak to wytrzymujesz??? W ciąży jak lekarz zabrania to jeszcze w miarę bo zawsze pojawia się myśl że dla zdrowia dzidzi ale już po to musi być jeszcze gorzej. Szczerze Ci współczuję kochana
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 31.12.2011 (03:54) a daj spokój... to jest jak lizanie cukierka przez witrynę sklepową... możesz sobie popatrzeć,ale nie możesz spróbować... mam nadzieję,że już niedługo dostanę okres i będę mogła zgłosić się do gina... a do tego czasu trzeba czekać... tabletki i prezerwatywy zawiodły... lekarz mówił,że u mnie każdy stosunek może doprowadzić do ciąży,bo jestem bardzo podatna.. martwimy się czy wkładka coś da... jeśli nie to nie wiem co zrobię... lekarze odradzali mi kolejne dziecko w najbliższym czasie,bo mój organizm może tego nie wytrzymać... po prostu masakrasmilie1.gif
Amelia Justyna
9 lat 5 miesięcy 26 dni
Karol Krzysztof
8 lat 5 miesięcy 12 dni
# 31.12.2011 (09:03)
Klusia21 napisała:
a daj spokój... to jest jak lizanie cukierka przez witrynę sklepową... możesz sobie popatrzeć,ale nie możesz spróbować... mam nadzieję,że już niedługo dostanę okres i będę mogła zgłosić się do gina... a do tego czasu trzeba czekać... tabletki i prezerwatywy zawiodły... lekarz mówił,że u mnie każdy stosunek może doprowadzić do ciąży,bo jestem bardzo podatna.. martwimy się czy wkładka coś da... jeśli nie to nie wiem co zrobię... lekarze odradzali mi kolejne dziecko w najbliższym czasie,bo mój organizm może tego nie wytrzymać... po prostu masakrasmilie1.gif
przecież wkładkie można już w połogu zakładać
Lidia Anna
10 lat 1 miesiąc 28 dni
Antonina Michalina
8 lat 2 miesiące 18 dni
# 31.12.2011 (09:14) Z wkładką najlepiej poczekać ok 2 miesięcy po porodzie ponieważ mięśnie się dopiero obkurczają i wkładka może wypadać. Ja niestety jestem jedną kobietą na 100 która nie toleruje tego typu antykoncepcji..
Kacper
9 lat 1 miesiąc 8 dni
# 31.12.2011 (16:07)
Z konta usuniętego napisano:
podobno ból przy porodzie zależy od bólu przy pierwszym razie.. że niby jak sie zdychało przy pierwszym seksie to sie bedzie zdychac przy porodzie smilie5.gif to prawda czy wymysł kolejny?
wymysl Klusia to sie nie zabezpieczalas po porodzie , bo nie doczytalam chyba? ja sie nie zabezpieczalam , bo chcialam drugie szybko smilie1.gif ale tez lekarze zabronili mi juz kolejnej ciazy tak szybko no i ja juz tez niechce smilie6.gif i jedziemy na gumach ale chce tez brac tabsysmilie1.gif Ja przy pierwszym zblizeniu po pierwszym porodzie , czulam sie jak dziewicasmilie6.gif normalnie tak ciasno sie zrobilo , ale przy drugim porodzie to juz dziura ogromna zostala , ze nic nie czulam nawet , naszczescie sie zeszlo no i cwiczylam miesnie kegla smilie1.gif
# 3.1.2012 (15:54)
-ania- napisała:
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia.
Mnie to bardzo pomogło i jeszcze poznałam dużo dziewczyn które rodziły ze mnąsmilie5.gif A teraz się spotykamy i plotkujemy smilie5.gif Położna też jest ważna tylko ja nie wiedziałam że może przychodzić przed..
-ania- napisała:
Najgorzej było leżeć pod ktg jak mały się obniżał.
To było najgorsze 30 minut w moim życiu nawet ruszyć się nie można było a bolało..
to dopiero musi być ból przy porodzie ;/
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego..
ajlanka napisała:
albo malego ma a zrzuca na kobiety
hahaha.gif
Sebastian Dawid
10 lat 1 miesiąc 16 dni
Amelia Wiktoria
7 lat 9 miesięcy 6 dni
Wiktoria Aniela
2 lata 11 miesięcy 12 dni
# 4.1.2012 (14:42) Musiałam dużo odpoczywać bo w połowie ciąży szykja mi się zaczęła rozwierać a nigdzie blisko nie miałam szkoły. Może gdyby była w tej samej miejscowości to bym chodziła ale musiała bym jeździć 40 km autem a przy lekach które brałam nie mogłam prowadzić.
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 18.3.2012 (14:28) Co prawda, szycia się najbardziej boję ;D
Lena
8 lat 1 miesiąc 20 dni
# 21.3.2012 (10:08)
verboden napisała:
Co prawda, szycia się najbardziej boję ;D
Cięcia nawet nie zauważysz a szycie na prawdę nie boli. Znieczulenie miejscowe działa jak należy. Ja byłam mocno nacięta,aż na pośladek a przy szyciu nic nie bolało. Tak więc nie martw się na zapas smilie1.gif
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 21.3.2012 (17:09) Obyś miała rację smilie1.gif
Lena
8 lat 1 miesiąc 20 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)

Grupa: Poród

# Autor: dzina123 Wysłano: 28.12.2011 (13:13) Odpowiedzi: 90

znieczulenie przy zszywaniu krocza

hej , mam pytanie jak wygląda znieczulenie przy zszywaniu krocza w Polsce? ja rodziłam w Szwecji i znieczulenie wyglądało tak że popryskali tylko takim sprajem znieczulającym na ranę ...
# 31.12.2011 (02:13) Rany Klusia jak to wytrzymujesz??? W ciąży jak lekarz zabrania to jeszcze w miarę bo zawsze pojawia się myśl że dla zdrowia dzidzi ale już po to musi być jeszcze gorzej. Szczerze Ci współczuję kochana
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 31.12.2011 (03:54) a daj spokój... to jest jak lizanie cukierka przez witrynę sklepową... możesz sobie popatrzeć,ale nie możesz spróbować... mam nadzieję,że już niedługo dostanę okres i będę mogła zgłosić się do gina... a do tego czasu trzeba czekać... tabletki i prezerwatywy zawiodły... lekarz mówił,że u mnie każdy stosunek może doprowadzić do ciąży,bo jestem bardzo podatna.. martwimy się czy wkładka coś da... jeśli nie to nie wiem co zrobię... lekarze odradzali mi kolejne dziecko w najbliższym czasie,bo mój organizm może tego nie wytrzymać... po prostu masakrasmilie1.gif
Amelia Justyna
9 lat 5 miesięcy 26 dni
Karol Krzysztof
8 lat 5 miesięcy 12 dni
# 31.12.2011 (09:03)
Klusia21 napisała:
a daj spokój... to jest jak lizanie cukierka przez witrynę sklepową... możesz sobie popatrzeć,ale nie możesz spróbować... mam nadzieję,że już niedługo dostanę okres i będę mogła zgłosić się do gina... a do tego czasu trzeba czekać... tabletki i prezerwatywy zawiodły... lekarz mówił,że u mnie każdy stosunek może doprowadzić do ciąży,bo jestem bardzo podatna.. martwimy się czy wkładka coś da... jeśli nie to nie wiem co zrobię... lekarze odradzali mi kolejne dziecko w najbliższym czasie,bo mój organizm może tego nie wytrzymać... po prostu masakrasmilie1.gif
przecież wkładkie można już w połogu zakładać
Lidia Anna
10 lat 1 miesiąc 28 dni
Antonina Michalina
8 lat 2 miesiące 18 dni
# 31.12.2011 (09:14) Z wkładką najlepiej poczekać ok 2 miesięcy po porodzie ponieważ mięśnie się dopiero obkurczają i wkładka może wypadać. Ja niestety jestem jedną kobietą na 100 która nie toleruje tego typu antykoncepcji..
Kacper
9 lat 1 miesiąc 8 dni
# 31.12.2011 (16:07)
podobno ból przy porodzie zależy od bólu przy pierwszym razie.. że niby jak sie zdychało przy pierwszym seksie to sie bedzie zdychac przy porodzie smilie5.gif to prawda czy wymysł kolejny?
wymysl Klusia to sie nie zabezpieczalas po porodzie , bo nie doczytalam chyba? ja sie nie zabezpieczalam , bo chcialam drugie szybko smilie1.gif ale tez lekarze zabronili mi juz kolejnej ciazy tak szybko no i ja juz tez niechce smilie6.gif i jedziemy na gumach ale chce tez brac tabsysmilie1.gif Ja przy pierwszym zblizeniu po pierwszym porodzie , czulam sie jak dziewicasmilie6.gif normalnie tak ciasno sie zrobilo , ale przy drugim porodzie to juz dziura ogromna zostala , ze nic nie czulam nawet , naszczescie sie zeszlo no i cwiczylam miesnie kegla smilie1.gif
# 3.1.2012 (15:54)
-ania- napisała:
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia.
Mnie to bardzo pomogło i jeszcze poznałam dużo dziewczyn które rodziły ze mnąsmilie5.gif A teraz się spotykamy i plotkujemy smilie5.gif Położna też jest ważna tylko ja nie wiedziałam że może przychodzić przed..
-ania- napisała:
Najgorzej było leżeć pod ktg jak mały się obniżał.
To było najgorsze 30 minut w moim życiu nawet ruszyć się nie można było a bolało..
to dopiero musi być ból przy porodzie ;/
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego..
ajlanka napisała:
albo malego ma a zrzuca na kobiety
hahaha.gif
Sebastian Dawid
10 lat 1 miesiąc 16 dni
Amelia Wiktoria
7 lat 9 miesięcy 6 dni
Wiktoria Aniela
2 lata 11 miesięcy 12 dni
# 4.1.2012 (14:42) Musiałam dużo odpoczywać bo w połowie ciąży szykja mi się zaczęła rozwierać a nigdzie blisko nie miałam szkoły. Może gdyby była w tej samej miejscowości to bym chodziła ale musiała bym jeździć 40 km autem a przy lekach które brałam nie mogłam prowadzić.
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 18.3.2012 (14:28) Co prawda, szycia się najbardziej boję ;D
Lena
8 lat 1 miesiąc 20 dni
# 21.3.2012 (10:08)
verboden napisała:
Co prawda, szycia się najbardziej boję ;D
Cięcia nawet nie zauważysz a szycie na prawdę nie boli. Znieczulenie miejscowe działa jak należy. Ja byłam mocno nacięta,aż na pośladek a przy szyciu nic nie bolało. Tak więc nie martw się na zapas smilie1.gif
Bartuś
9 lat 2 dni
Dawid
4 lata 3 miesiące 16 dni
# 21.3.2012 (17:09) Obyś miała rację smilie1.gif
Lena
8 lat 1 miesiąc 20 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:22)
Odpowiedzi: 3 blizna po nacieciu krocza
Autor: mamamaucha | Ostatnia odpowiedź: 11.6.2012 (20:25)
Odpowiedzi: 6 POMOCY! Silne bóle krocza!!!
Autor: Malwinas88 | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2011 (19:25)
Odpowiedzi: 29 znieczulenie
Autor: wweerraa13 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2013 (21:51)