termin porodu, kiedy jest wiarygodny, jak czułyście się dzień przed porodem - Benc.pl

Grupa: Poród

# Autor: magdaw00 Wysłano: 27.6.2016 (10:39) Odpowiedzi: 1

termin porodu, kiedy jest wiarygodny, jak czułyście się dzień przed porodem

Witam, chciałabym zapytać, czym kierować się podczas wyznaczania terminu porodu? Lekarz wyznaczył na samym początku termin na 23 czerwca, później na USG w 9 tygodniu ciąży wyszło na 30 czerwca, a w 20 tygodniu ciąży na 5 lipca, co w ogóle nie pokrywa się z datą mojej ostatniej miesiączki, czy taka rozbieżność jest możliwa?

Chciałam też zapytać jak czułyście sie na dzień przed porodem :-)
# 6.7.2016 (11:43) No właśnie też się zastanawiam.. Termin z miesiączki mam 14 lipca, a z usg na 8 lipca. Bardzo nie mogę się doczekać porodu, tym bardziej że rodzę 200 km od domu, w Łodzi, bo przypuszczalnie mała ma wadę serca, i już od tygodnia siedzimy tu z mężem. Na dodatek on zaraz będzie musiał wracać do pracy, bo inaczej urlopu nie mógł wziąć i jak coś to zostaniemy same w Łodzi. Masakra, dziewczyny. Lekarze mówią też, że jeśli się potwierdzi to minimum miesiąc poleżymy, a na początku września moja siostra jeszcze bierze ślub i mam być świadkową.. Wszystko się na siebie nałożyło... Wiadomo, że teraz nasza córeczka jest najważniejsza, ale z siostrą też jesteśmy zżyte i nie wyobrażam sobie, że mogłoby nas tam nie być.. A młodej się do wyjścia nie spieszy smilie6.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 1 lęk przed porodem
Autor: lucja99 | Ostatnia odpowiedź: 21.1.2018 (17:22)
Odpowiedzi: 74 Lewatywa przed porodem
Autor: kassia022 | Ostatnia odpowiedź: 3.2.2009 (11:55)
Odpowiedzi: 27 Strach przed porodem
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 5.12.2008 (18:09)
Odpowiedzi: 7 Akupunktura przed porodem
Autor: jozi09 | Ostatnia odpowiedź: 3.6.2009 (20:59)
Odpowiedzi: 20 Czego nie wiedziałam przed porodem?
Autor: doris17704 | Ostatnia odpowiedź: 22.7.2011 (15:30)

Grupa: Poród

# Autor: magdaw00 Wysłano: 27.6.2016 (10:39) Odpowiedzi: 1

termin porodu, kiedy jest wiarygodny, jak czułyście się dzień przed porodem

Witam, chciałabym zapytać, czym kierować się podczas wyznaczania terminu porodu? Lekarz wyznaczył na samym początku termin na 23 czerwca, później na USG w 9 tygodniu ciąży wyszło na 30 czerwca, a w 20 tygodniu ciąży na 5 lipca, co w ogóle nie pokrywa się z datą mojej ostatniej miesiączki, czy taka rozbieżność jest możliwa?

Chciałam też zapytać jak czułyście sie na dzień przed porodem :-)
# 6.7.2016 (11:43) No właśnie też się zastanawiam.. Termin z miesiączki mam 14 lipca, a z usg na 8 lipca. Bardzo nie mogę się doczekać porodu, tym bardziej że rodzę 200 km od domu, w Łodzi, bo przypuszczalnie mała ma wadę serca, i już od tygodnia siedzimy tu z mężem. Na dodatek on zaraz będzie musiał wracać do pracy, bo inaczej urlopu nie mógł wziąć i jak coś to zostaniemy same w Łodzi. Masakra, dziewczyny. Lekarze mówią też, że jeśli się potwierdzi to minimum miesiąc poleżymy, a na początku września moja siostra jeszcze bierze ślub i mam być świadkową.. Wszystko się na siebie nałożyło... Wiadomo, że teraz nasza córeczka jest najważniejsza, ale z siostrą też jesteśmy zżyte i nie wyobrażam sobie, że mogłoby nas tam nie być.. A młodej się do wyjścia nie spieszy smilie6.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 1 lęk przed porodem
Autor: lucja99 | Ostatnia odpowiedź: 21.1.2018 (17:22)
Odpowiedzi: 74 Lewatywa przed porodem
Autor: kassia022 | Ostatnia odpowiedź: 3.2.2009 (11:55)
Odpowiedzi: 27 Strach przed porodem
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 5.12.2008 (18:09)
Odpowiedzi: 7 Akupunktura przed porodem
Autor: jozi09 | Ostatnia odpowiedź: 3.6.2009 (20:59)
Odpowiedzi: 20 Czego nie wiedziałam przed porodem?
Autor: doris17704 | Ostatnia odpowiedź: 22.7.2011 (15:30)