Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Połóg

avatar # Autor: Julia06 Wysłano: 24.7.2011 (13:17) Odpowiedzi: 27

luzna pochwa po porodzie!:(

Hej
6 tygodni temu urodzilam synka i to byl moj drugi porod. Nie bylam nacinana tylko peklam troche i zszyto tak ze nie czulam zadnego bolu i po porodzie normalnie funkcjonowalam. Wczoraj zdecydowalam sie na zblizenie chociaz bardzo balam sie bolu .Po pierwszym porodzie bardzo mnie bolalo i bylo bardzo ciasno, nawet powiem ze lepiej niz przed .Jadnak teraz jest calkiem innaczejsmilie2.gif moj maz poprostu "wpadl" we mnie i nawet nic nie czulam!!
Musialam reka sprawdzac czy napewno jest w srodku! Moj m czul ze jest luzniej ale nie sprawialo mu to problemusmilie2.gif ja jednak nic nie czulam. Czy to sie zejdzie?? slyszalam o cwieczeniach miesni Kegla ,przyznam ze w pierwszej ciazy cwiczylam ale teraz sobie odpuscilam.Czy jak zaczne cwiczyc to cos pomoze ??
juz sobie mysle ze maz odejdzie do "ciasniejszej"....smilie2.gif zalamka
avatar # 24.7.2011 (16:11) Daj sobie trochę czasu, nic od razu nie jest doskonałe, a ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą.
Wojtuś Grześ
5 lat 9 miesięcy 3 dni
Michaś Ryś
3 lata 11 miesięcy 20 dni
avatar # 24.7.2011 (19:15) hmmm powiem tak ja też czuję różnicę przed i po, ale niestety nie ma co się oszukiwać, że nic się nie zmieni. z czasem pewnie będzie lepiej zobaczysz smilie3.gif
aleksander
6 lat 11 miesięcy 6 dni
Zosia
4 lata 1 miesiąc 29 dni
avatar # Konto nieaktywne 24.7.2011 (20:35) jestes dopiero 6 tyg po ,więc swiezo po porodzie , poczekaj, mi np po 1,5 roku wrociło ze cokolwiek czuje teraz
avatar # 24.7.2011 (21:25) ech.....no to masz taki sam problem jak ja we mnie też wpadł chociaz oboje mielismy nadzieje że mnie ciasno zszyją... i dupa....jestem luźna jak nie wiem co spedza mi to czasem sen z powiek nie mam przyjemnosci z seksu tylko stres non stop stres ,że znowu wpadnie jak w bagno....minely juz dwa lata od porodu i nic.....jedyna szansą jest udawanie ze ci leci mocz i non stop musisz nosic wkladki i masz np zakażenie pochwy non stop i musisz kupowac czopki bakteriobojcze...ja tak zagadałam z ginekolożka prywatnie i mi tak poradziła i mam szanse na plastyke pochwy na kase chorych
Jakub
5 lat 3 miesiące 4 dni
Oliwia
14 lat 3 miesiące 8 dni
casi napisała:
ech.....no to masz taki sam problem jak ja we mnie też wpadł chociaz oboje mielismy nadzieje że mnie ciasno zszyją... i dupa....jestem luźna jak nie wiem co spedza mi to czasem sen z powiek nie mam przyjemnosci z seksu tylko stres non stop stres ,że znowu wpadnie jak w bagno....minely juz dwa lata od porodu i nic.....jedyna szansą jest udawanie ze ci leci mocz i non stop musisz nosic wkladki i masz np zakażenie pochwy non stop i musisz kupowac czopki bakteriobojcze...ja tak zagadałam z ginekolożka prywatnie i mi tak poradziła i mam szanse na plastyke pochwy na kase chorych
to okropne smilie2.gif niewiem co myslec ile taka plastyka kosztuje? wiesz moze? nigdy nie myslalam ,ze takie cos mnie spotka jestem za mloda na to by nie czerpac przyjemnosci z sexu !smilie2.gif
Majeczka
4 lata 4 miesiące 18 dni
Sebuś
3 lata 3 miesiące 21 dni
avatar # 24.7.2011 (23:36) no wlasnie mozesz sie starca na kase chorych o ile uda ci sie udowodnic ze popuszczasz mocz i masz np zapalenianon stop prywatnie moze jakis lekarz to napisze moja lekarka sie zgodzila
Jakub
5 lat 3 miesiące 4 dni
Oliwia
14 lat 3 miesiące 8 dni
avatar # 25.7.2011 (08:16) hej u mnie nie ma problemu i nie było
jestem juź prawie 3 lata po porodźie

przed robiłam ćw.Kegla...nie byłam nacinana ani nie pękłam
Aleksander Dawid
5 lat 10 miesięcy 25 dni
avatar # 25.7.2011 (08:20) p.s dodam jeszcze ,ze od razu po 6 tyg się nie kochaliśmy
Aleksander Dawid
5 lat 10 miesięcy 25 dni
avatar # Konto nieaktywne 25.7.2011 (10:22) Julia ja po1porodzie peklam sama i to bardzo popekalam bo niezdazyli mnie naciac,porod byl blyskawiczny i do dzisiaj prawie meza w sobie nieczuje,teraz to juz sie zeszlo wiec jest lepiej ale wczesiej nic,on czul mnie itd a ja nic.wiec mysle ze jeszcze poczujesz meza i bedzie dobrze.pozdrawiam
avatar # 25.7.2011 (11:42) Dziewczyny ćwiczcie mięśnie Kegla. Po porodzie to normalka że jest luźniej ale te mięśnie w pochwie tez trzeba cwiczyć. To daje efekty. Sciskac, trzymac kilka sekund i puszczac. Robi się to tak, że jak sikacie to zaciśnijcie i mocz powinien przestać leciec. A potem można sobie takie treningi kilka razy dziennie robic "na sucho" i będą efekty. Można podobno nawet dojśc do wprawy takiej, że jak włożycie dwa palce do pochwy i ściśniecie to cięzko będzie wyjąc smilie1.gif. każde mięśnie trzeba ćwiczyć!!
Bartosz
4 lata 22 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 11 po porodzie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2008 (22:07)
Odpowiedzi: 2 SEX PO PORODZIE :)
Autor: wertiss21 | Ostatnia odpowiedź: 24.3.2009 (12:21)
Odpowiedzi: 16 3 mce po porodzie
Autor: Tina141206 | Ostatnia odpowiedź: 12.4.2012 (15:34)
Odpowiedzi: 123 WAGA PO PORODZIE...
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 4.9.2008 (13:39)
Odpowiedzi: 50 Seks po porodzie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 26.10.2008 (10:56)