Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: kulka91 Wysłano: 29.1.2009 (16:39) Odpowiedzi: 92

Kosmetyki dla kobiet w ciąży (np. na rozstępy)

Hej!
Potrzebuje malej rady: czy podczas ciazy wskazane jest uzywanie roznego rodzaju specyfików antycellulitowych i na rozstępy. Boje się, ze to moze zaszkodzic. Jezeli nie ma przeciwskazan to czy macie juz jakies wyprobowane i skuteczne, godne polecenia??

avatar # 8.5.2009 (11:35) Kochane codo rozstępów to tylko i wyłącznie polecam FISSAN ( niemieckiej firmy) typowa dla kobiet w ciąży!!! U nas w aptekach też dostaniecie smilie1.gif Rewelacja nie jest drogi kosztuje ok 24 zł WARTO ZAINWESTOWAĆ!!!!!POzdrawiam!
Nikodem-Maksymilian
5 lat 5 miesięcy 0 dni
Nikodem
5 lat 5 miesięcy 0 dni
avatar # Konto nieaktywne 27.5.2009 (08:31) Ja używam kremu na rozstępy z ziaji. Jak narazie wszystko w porządku smilie1.gif I jest niedrogi ok. 15 zł.
avatar # 27.5.2009 (09:40) Ja też polecam krem FISSAN- jest naprawdę rewelacyjny- tylko, że ostatnio przez te upały to przez niego mi się porobiły potówki i narazie zaprzestałam smarowania-ale jak do tej pory ani jednego rozstępu- a jestem w ciąży bliźniaczej-więc brzuszek też już sporo urósł.
Natalia
5 lat 5 miesięcy 8 dni
Weronika
5 lat 5 miesięcy 8 dni
avatar # Konto nieaktywne 27.5.2009 (09:54) ja też używam Fissan-a - i pomaga ale tylko na brzuszku :/ z piersiami już nie jest tak kolorowo
avatar # 27.5.2009 (19:03) Witam
Moj gin kazal mi sie smarowac oliwka w zelu. Od poczatku ciazy samruje sie codziennie a ostatnio pojawily mi sie rozstepy na posladkach i udach no i wylaza tez troche na boczki;/ wiec wydaje mi sie ze to jest zalezne tylko od organizmu, jezeli ktos ma sklonnosci do rozstepow (tak jak ja) to je poprostu bedzie mial i zade kremy na to nic nie zaradza.

Mam kolezanke ktorej mama byla w stanach i przysylala jej kremy na rozstepy bardzo drogie i markowe a Kasi wcale nie pomagaly. Po ciazy wyglada ja tygrysek jest cala w pregi.

Ja wcale nie wierze w te kremy...

Rozstepy poprostu trzeba zaakceptowac i pokochac smilie1.gif

Pozdrawiam
Wiktoria
5 lat 3 miesiące 0 dni
Wiktoria
5 lat 3 miesiące 0 dni
avatar # 27.5.2009 (21:42) Zgadza się- jak to któraś dziewczyna napisała na forum, że jak kobieta ma rozstępy na brzuchu, to jest to pamiątka po dziecku, a każdy ma pamiątkę po matce w postaci pępkasmilie1.gif
Natalia
5 lat 5 miesięcy 8 dni
Weronika
5 lat 5 miesięcy 8 dni
avatar # 27.5.2009 (22:30) hej ja na rozstepy uzywam mustelli ..polecam wszystkim mamom
a oprocz tego po kapieli na mokra skore smarue sie oliwka smilie1.gif
na brzuchu narazie brak ,ale na nogach wyszly medaliony smilie1.gif
ale u nas to rodzinne wiec zbytnio sie nie przejelam smilie1.gif

ale mysle sobie ze jak bym sie nie smarowala zadnym kremem...to bym miala pokazna kolekcje smilie1.gif

pozdrawiam
Gracjan Mateusz
5 lat 2 miesiące 18 dni
avatar # 3.6.2009 (14:32) Witam,
właśnie przeczytałam wasze refleksje na temat kremów na rozstępy. wynotowałam wszystkie marki i dzwonie do mojej kosmetyczki z pytaniem jaki środek ona poleciłaby mi na rozstępy. jak będę miała odp. dam Wam znać.

p.s.
jak na razie smaruje się oliwką. ale na udach zaczynają się pojawiać małe rozstępy więc zaczynam działać.

smilie1.gif
Daria
3 lata 7 miesięcy 29 dni
Jan
11 miesięcy 29 dni
avatar # 3.6.2009 (15:27) Hej smilie1.gif ja od początku ciąży smarowałam się oliwką w żelu, na mokre ciało, jeszcze pod prysznicem, potem zawijałam się w ręcznik i siadałam na jakiś czas pod kołderkę, aż ładnie wchłonęłosmilie1.gif Niedawno kupiłam krem z Ziaji. Rozstępów mam mnóstwo na plecach, udach i pośladkach, jeszcze sprzed ciąży, teraz żadnych nowych nie zauważyłam. Co do genów to różnie bywa... Moja mama po 4 ciążach nie ma ani jednego rozstępu, babcia też nie miała, a ja mam pełno z okresu dojrzewania, więc nie wiem jak to jest.
Co do kremów antycellulitowych, to pytałam gina na pierwszej wizycie, to powiedział, że do końca 12 tyg lepiej nic nie stosować, ani antycellulitowych, ani na rozstępy, dlatego smarowałam się zwykła oliwkąsmilie1.gif Teraz nie pytałam czy mogę już używać, bo zapomniałam na ostatniej wizycie... a przydałoby się czymś posmarować nóżki, w końcu lato idzie;) pozdrawiam
Zuzia
4 lata 11 miesięcy 28 dni
Ola
3 lata 24 dni
Tomek
1 rok 8 miesięcy 10 dni
jestem po konsultacji z kosmetyczką. potwierdza skuteczność musteli, kremu na rozstępy firmy penaten (robią kosmetyki dla dzieci oraz kobiet w ciąży).
aptekarka polecała też serię pharmaceutic.
pozdrawiam smilie1.gif
Daria
3 lata 7 miesięcy 29 dni
Jan
11 miesięcy 29 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Zdjęcia ciążowe Sesje dla kobiet w ciąży
Autor: ewaniedzielska | Ostatnia odpowiedź: 7.7.2009 (21:09)
Odpowiedzi: 37 swinska grypa - szczepionka dla kobiet w ciazy
Autor: bziobzio | Ostatnia odpowiedź: 4.11.2009 (13:02)
Odpowiedzi: 0 badanie dla kobiet w ciąży ;- proszę o pomoc ;-)
Autor: dotik1991 | Ostatnia odpowiedź: 17.9.2014 (18:24)