Wymioty w zaawansowanej ciąży... - Strona 2 - Benc.pl

Grupa: Choroby

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 30.9.2011 (10:59) Odpowiedzi: 14

Wymioty w zaawansowanej ciąży...

Jestem w 32 tygodniu ciąży, wczoraj chwilę paliła mnie zgaga, a później zwymiotowałam wszystko co zjadłam do wieczora.
Wypiłam miętową herbatę, zjadłam Manti i położyłam się spać. W nocy zwróciłam herbatę i tabletki....
Więc napiłam się tylko czystej wody i poszłam spać. Rano zjadłam kanapkę z masłem i gorącą gorzką herbatę.
Ale czuje się źle, bolą mnie jelita. Boję się, że się odwodnię.
Czy normalne są wymioty w tak wysokiej ciąży?
Martwię się, a nie wiem czy mam iść do lekarza. Zastanawiałam się, czy mogę wziąć też węgiel leczniczy, albo wypić smectę.
Proszę o odpowiedz....
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (21:22) na wymioty dobry jest Imbir, i gorzka herbata.

a moze lepiej sie wybrac do lekarza
# Konto nieaktywne 1.10.2011 (10:47) W sumie mam wytłumaczenie. Jakiś wirusik panuje u mnie w okolicy. Moja siostra też jeden dzien wymiotowała, wczoraj mama się męczyła. - Właśnie dzisiaj do niej dzwoniłam.
A mnie przy okazji jeszcze dopadło jakieś przeziębienie. Boli mnie gardło, taka osłabiona jestem. No i piję herbatkę z cynamonem, korzeniem imbiru (zdobyłam jakimś cudem w sklepie), sokiem malinowym i cytrynką.
Płukanie gardła szałwią i tabletki z propolisem do ssania. Mleko z czosnkiem i miodem... Cóż, w ciąży ciężko się leczyć... A pachnę ziółkami, że hoho. smilie1.gif Uważajcie przyszłe mamusie, bo teraz pogoda sprzyja chorobom...
# 2.10.2011 (14:11)
Rybka19883 napisała:
wymiotowalas od zgagi a kubus to prowodydor tesz go nie moglam pic bo zaraz wymiotowalam WIDZE ZE LASECZKI NIE DOCZYTALY ZE PRZED WYMIOTAMI ZGAGA CIE MECZYLA
Nie zawsze zgaga jest wstępem do wymiotów...ja w ciąży miałam zgagę a nie wymiotowałam...z kolei jak złapałam jakąś wirusówkę to wymiotowałam a zgagi nie miałam... Wszystkie dobre rady już zostały napisane smilie1.gif Ja moge się tylko dołączyć z życzeniami zdrówka smilie1.gif
Nina
10 lat 5 miesięcy 11 dni
# 4.10.2011 (10:30)
lola25 napisała:
Rybka19883 napisała:
wymiotowalas od zgagi a kubus to prowodydor tesz go nie moglam pic bo zaraz wymiotowalam WIDZE ZE LASECZKI NIE DOCZYTALY ZE PRZED WYMIOTAMI ZGAGA CIE MECZYLA
Nie zawsze zgaga jest wstępem do wymiotów...ja w ciąży miałam zgagę a nie wymiotowałam...
ja znów całą ciążę wymiotowałam, a nigdy nie miałam zgagi smilie1.gif prowodydora nie piłam, to ki grzyb? mysle.gif smilie3.gif
Antonina
10 lat 1 miesiąc 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Wymioty podczas ciąży
Autor: Tyczka86 | Ostatnia odpowiedź: 4.8.2009 (13:46)
Odpowiedzi: 27 skuteczne sposoby na wymioty w ciazy podczas podrozy
Autor: rysiunia23 | Ostatnia odpowiedź: 6.2.2012 (20:37)
Odpowiedzi: 142 Mdłości i wymioty :]
Autor: j_adzia | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 23 wymioty u noworodka
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 27.5.2010 (18:15)

Grupa: Choroby

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 30.9.2011 (10:59) Odpowiedzi: 14

Wymioty w zaawansowanej ciąży...

Jestem w 32 tygodniu ciąży, wczoraj chwilę paliła mnie zgaga, a później zwymiotowałam wszystko co zjadłam do wieczora.
Wypiłam miętową herbatę, zjadłam Manti i położyłam się spać. W nocy zwróciłam herbatę i tabletki....
Więc napiłam się tylko czystej wody i poszłam spać. Rano zjadłam kanapkę z masłem i gorącą gorzką herbatę.
Ale czuje się źle, bolą mnie jelita. Boję się, że się odwodnię.
Czy normalne są wymioty w tak wysokiej ciąży?
Martwię się, a nie wiem czy mam iść do lekarza. Zastanawiałam się, czy mogę wziąć też węgiel leczniczy, albo wypić smectę.
Proszę o odpowiedz....
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (21:22) na wymioty dobry jest Imbir, i gorzka herbata.

a moze lepiej sie wybrac do lekarza
# Konto nieaktywne 1.10.2011 (10:47) W sumie mam wytłumaczenie. Jakiś wirusik panuje u mnie w okolicy. Moja siostra też jeden dzien wymiotowała, wczoraj mama się męczyła. - Właśnie dzisiaj do niej dzwoniłam.
A mnie przy okazji jeszcze dopadło jakieś przeziębienie. Boli mnie gardło, taka osłabiona jestem. No i piję herbatkę z cynamonem, korzeniem imbiru (zdobyłam jakimś cudem w sklepie), sokiem malinowym i cytrynką.
Płukanie gardła szałwią i tabletki z propolisem do ssania. Mleko z czosnkiem i miodem... Cóż, w ciąży ciężko się leczyć... A pachnę ziółkami, że hoho. smilie1.gif Uważajcie przyszłe mamusie, bo teraz pogoda sprzyja chorobom...
# 2.10.2011 (14:11)
Rybka19883 napisała:
Nie zawsze zgaga jest wstępem do wymiotów...ja w ciąży miałam zgagę a nie wymiotowałam...z kolei jak złapałam jakąś wirusówkę to wymiotowałam a zgagi nie miałam... Wszystkie dobre rady już zostały napisane smilie1.gif Ja moge się tylko dołączyć z życzeniami zdrówka smilie1.gif
Nina
10 lat 5 miesięcy 11 dni
# 4.10.2011 (10:30)
lola25 napisała:
Rybka19883 napisała:
Nie zawsze zgaga jest wstępem do wymiotów...ja w ciąży miałam zgagę a nie wymiotowałam...
ja znów całą ciążę wymiotowałam, a nigdy nie miałam zgagi smilie1.gif prowodydora nie piłam, to ki grzyb? mysle.gif smilie3.gif
Antonina
10 lat 1 miesiąc 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Wymioty podczas ciąży
Autor: Tyczka86 | Ostatnia odpowiedź: 4.8.2009 (13:46)
Odpowiedzi: 27 skuteczne sposoby na wymioty w ciazy podczas podrozy
Autor: rysiunia23 | Ostatnia odpowiedź: 6.2.2012 (20:37)
Odpowiedzi: 142 Mdłości i wymioty :]
Autor: j_adzia | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 23 wymioty u noworodka
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 27.5.2010 (18:15)