Wymioty w zaawansowanej ciąży... - Benc.pl

Grupa: Choroby

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 30.9.2011 (10:59) Odpowiedzi: 14

Wymioty w zaawansowanej ciąży...

Jestem w 32 tygodniu ciąży, wczoraj chwilę paliła mnie zgaga, a później zwymiotowałam wszystko co zjadłam do wieczora.
Wypiłam miętową herbatę, zjadłam Manti i położyłam się spać. W nocy zwróciłam herbatę i tabletki....
Więc napiłam się tylko czystej wody i poszłam spać. Rano zjadłam kanapkę z masłem i gorącą gorzką herbatę.
Ale czuje się źle, bolą mnie jelita. Boję się, że się odwodnię.
Czy normalne są wymioty w tak wysokiej ciąży?
Martwię się, a nie wiem czy mam iść do lekarza. Zastanawiałam się, czy mogę wziąć też węgiel leczniczy, albo wypić smectę.
Proszę o odpowiedz....
# 30.9.2011 (11:19) Smectę wypić możesz nie zaszkodzi bo mogą ją pic noworodki. Co do węgla to nie wiem. A te wymioty to może od zatrucia pokarmowego lub złapałaś jakiegoś wirusa może grypę żołądkową zdrówka życzę smilie1.gif
Aurelia Leokadia
10 lat 24 dni
Anastazja Maria
4 lata 9 miesięcy 28 dni
# 30.9.2011 (11:43) ja tez wymiotowalam w tak wysokiej ciazy a wymioty byly od zgagi tym bradziej ze mowilas ze rura cie palila to normalne wes smecte
Gracjan - Mieczysław
10 lat 8 miesięcy 3 dni
Lena Ewelina
9 lat 11 dni
Jestem w ciąży
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (11:52) Zrób sobię dietkę jednodniową,może coś ci siadło lub bierze cię jelitówka....jakieś sucharki + sporo płynów,małymi łykami..melisa jest też dobra na wymioty....masła nie polecam-obciażą zołądek....
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (15:10) ja miałam 2 razy w ciaży grypę żołądkową to pewno to.a na koniec jeszcze świńską grypę lezalam jak placek
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (15:43) jedz suchary,wypij smecte,jedz biszkopty,pij herbate mietowa gorzka
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (17:32) Tak ale mięta może powodowac zgagę znowu....
# 30.9.2011 (17:46) ja miałam grypę żołądkową w połowie ciązy (mniej więcej)
lekarka u której byłam kazała mi kupić sobie w aptece ORSALIT (jest z imbirem a imbir działa przeciwwymiotnie) i pić tylko letnie napoje są najlepsze dla żołądka

polecam też odgazowaną pepsi, uruchamia żołądek jak nic innegosmilie5.gif
Dominik Józef
11 lat 24 dni
Julian Szymon
7 lat 10 miesięcy 7 dni
Izabela Wiktoria
7 lat 10 miesięcy 7 dni
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (18:00) Herbaty miętowej nawet nie ruszam, bo własnie po niej też wymiotowałam.
Ale dzisiaj jest lepiej, może coś po prostu zaszkodziło. Sama nie wiem co, babcia mówi, że po kubusiu (marchewka i pomarańcz), którego wczoraj trochę wypiłam mogłam dostać zgagi.
Dużo piłam i jadłam lekkie jedzenie, rosołek z kaszą manną, ryba bez tłuszczu i jakoś się trzymam.
Myślę właśnie, że może mnie też nabierać jakieś chróbsko, po pojawił się katar. I chyba zacznę zapobiegać... teraz najgorszy czas żeby coś złapać. Dziękuję za odpowiedzi, mamusie smilie1.gif
# 30.9.2011 (19:13) ***ja w pierwszej ciąży to zwymiotowałam tyle że można by na palcach zliczyć a w drugiej to od początku do samego końca po każdym jedzeniu nie pomagało mi nic a wymioty powoduje zgaga więc powodzenia***(już niebawem to się skończy i będzie ok)
PATRYK
19 lat 8 miesięcy 22 dni
AMELKA-ANNA
11 lat 7 miesięcy 20 dni
# 30.9.2011 (19:33)
Z konta usuniętego napisano:
babcia mówi, że po kubusiu (marchewka i pomarańcz), którego wczoraj trochę wypiłam mogłam dostać zgagi.
wymiotowalas od zgagi a kubus to prowodydor tesz go nie moglam pic bo zaraz wymiotowalam WIDZE ZE LASECZKI NIE DOCZYTALY ZE PRZED WYMIOTAMI ZGAGA CIE MECZYLA
Gracjan - Mieczysław
10 lat 8 miesięcy 3 dni
Lena Ewelina
9 lat 11 dni
Jestem w ciąży

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Wymioty podczas ciąży
Autor: Tyczka86 | Ostatnia odpowiedź: 4.8.2009 (13:46)
Odpowiedzi: 27 skuteczne sposoby na wymioty w ciazy podczas podrozy
Autor: rysiunia23 | Ostatnia odpowiedź: 6.2.2012 (20:37)
Odpowiedzi: 142 Mdłości i wymioty :]
Autor: j_adzia | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 23 wymioty u noworodka
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 27.5.2010 (18:15)

Grupa: Choroby

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 30.9.2011 (10:59) Odpowiedzi: 14

Wymioty w zaawansowanej ciąży...

Jestem w 32 tygodniu ciąży, wczoraj chwilę paliła mnie zgaga, a później zwymiotowałam wszystko co zjadłam do wieczora.
Wypiłam miętową herbatę, zjadłam Manti i położyłam się spać. W nocy zwróciłam herbatę i tabletki....
Więc napiłam się tylko czystej wody i poszłam spać. Rano zjadłam kanapkę z masłem i gorącą gorzką herbatę.
Ale czuje się źle, bolą mnie jelita. Boję się, że się odwodnię.
Czy normalne są wymioty w tak wysokiej ciąży?
Martwię się, a nie wiem czy mam iść do lekarza. Zastanawiałam się, czy mogę wziąć też węgiel leczniczy, albo wypić smectę.
Proszę o odpowiedz....
# 30.9.2011 (11:19) Smectę wypić możesz nie zaszkodzi bo mogą ją pic noworodki. Co do węgla to nie wiem. A te wymioty to może od zatrucia pokarmowego lub złapałaś jakiegoś wirusa może grypę żołądkową zdrówka życzę smilie1.gif
Aurelia Leokadia
10 lat 24 dni
Anastazja Maria
4 lata 9 miesięcy 28 dni
# 30.9.2011 (11:43) ja tez wymiotowalam w tak wysokiej ciazy a wymioty byly od zgagi tym bradziej ze mowilas ze rura cie palila to normalne wes smecte
Gracjan - Mieczysław
10 lat 8 miesięcy 3 dni
Lena Ewelina
9 lat 11 dni
Jestem w ciąży
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (11:52) Zrób sobię dietkę jednodniową,może coś ci siadło lub bierze cię jelitówka....jakieś sucharki + sporo płynów,małymi łykami..melisa jest też dobra na wymioty....masła nie polecam-obciażą zołądek....
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (15:10) ja miałam 2 razy w ciaży grypę żołądkową to pewno to.a na koniec jeszcze świńską grypę lezalam jak placek
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (15:43) jedz suchary,wypij smecte,jedz biszkopty,pij herbate mietowa gorzka
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (17:32) Tak ale mięta może powodowac zgagę znowu....
# 30.9.2011 (17:46) ja miałam grypę żołądkową w połowie ciązy (mniej więcej)
lekarka u której byłam kazała mi kupić sobie w aptece ORSALIT (jest z imbirem a imbir działa przeciwwymiotnie) i pić tylko letnie napoje są najlepsze dla żołądka

polecam też odgazowaną pepsi, uruchamia żołądek jak nic innegosmilie5.gif
Dominik Józef
11 lat 24 dni
Julian Szymon
7 lat 10 miesięcy 7 dni
Izabela Wiktoria
7 lat 10 miesięcy 7 dni
# Konto nieaktywne 30.9.2011 (18:00) Herbaty miętowej nawet nie ruszam, bo własnie po niej też wymiotowałam.
Ale dzisiaj jest lepiej, może coś po prostu zaszkodziło. Sama nie wiem co, babcia mówi, że po kubusiu (marchewka i pomarańcz), którego wczoraj trochę wypiłam mogłam dostać zgagi.
Dużo piłam i jadłam lekkie jedzenie, rosołek z kaszą manną, ryba bez tłuszczu i jakoś się trzymam.
Myślę właśnie, że może mnie też nabierać jakieś chróbsko, po pojawił się katar. I chyba zacznę zapobiegać... teraz najgorszy czas żeby coś złapać. Dziękuję za odpowiedzi, mamusie smilie1.gif
# 30.9.2011 (19:13) ***ja w pierwszej ciąży to zwymiotowałam tyle że można by na palcach zliczyć a w drugiej to od początku do samego końca po każdym jedzeniu nie pomagało mi nic a wymioty powoduje zgaga więc powodzenia***(już niebawem to się skończy i będzie ok)
PATRYK
19 lat 8 miesięcy 22 dni
AMELKA-ANNA
11 lat 7 miesięcy 20 dni
# 30.9.2011 (19:33)
Z konta usuniętego napisano:
babcia mówi, że po kubusiu (marchewka i pomarańcz), którego wczoraj trochę wypiłam mogłam dostać zgagi.
wymiotowalas od zgagi a kubus to prowodydor tesz go nie moglam pic bo zaraz wymiotowalam WIDZE ZE LASECZKI NIE DOCZYTALY ZE PRZED WYMIOTAMI ZGAGA CIE MECZYLA
Gracjan - Mieczysław
10 lat 8 miesięcy 3 dni
Lena Ewelina
9 lat 11 dni
Jestem w ciąży

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Wymioty podczas ciąży
Autor: Tyczka86 | Ostatnia odpowiedź: 4.8.2009 (13:46)
Odpowiedzi: 27 skuteczne sposoby na wymioty w ciazy podczas podrozy
Autor: rysiunia23 | Ostatnia odpowiedź: 6.2.2012 (20:37)
Odpowiedzi: 142 Mdłości i wymioty :]
Autor: j_adzia | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 23 wymioty u noworodka
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 27.5.2010 (18:15)