Nie rozstaje się z wkładkami... - Strona 2 - Benc.pl

Grupa: Choroby

# Autor: _Moni_ Wysłano: 28.7.2013 (15:46) Odpowiedzi: 33

Nie rozstaje się z wkładkami...

witam, piszę z dość intymna sprawą i mam nadzieje że któraś z was ma lub miała podobny problem i mi pomoże..
od ponad roku nie rozstaje sie z wkładkami higienicznymi, muszę zużywać przynajmniej 3 dziennie, mam żółte plamienia, czasem jasno brązowe.
przed porodem i ciąża tego nie miałam, wkładek nie używałam wcale, czasami tylko po okresie.
byłam u ginekologa to powiedział że to normalne ale ja czuje że nie.... dodam że leków dopochwowych nie potrafię stosować, czy są jakieś doustnę które to hamują?
wcześniej jeszcze było ok, ale teraz jak jest lato i dochodzi pot to okropnie śmierdzi smilie2.gif co robić??
# 29.7.2013 (23:49)
justynka45 napisała:
po wyleczeniu nadżerki problem upławów znikł
a jak wyglądało leczenie?
karoll napisała:
Miałaś robioną cytologię ostatnio?
Tak, w maju, i wszystko bylo ok. Słysząłam o jakiś tabletkach na upławy bez recepty tylko że nie pamiętam nazwy smilie2.gif i nie były dopochwowe tylko właśnie doustne
Hanna Diana
9 lat 7 miesięcy 1 dzień
# 30.7.2013 (06:10) ja miałam potraktowaną ją specjalnym płynem
Dominik Józef
12 lat 5 miesięcy 11 dni
Julian Szymon
9 lat 2 miesiące 24 dni
Izabela Wiktoria
9 lat 2 miesiące 24 dni
# 30.7.2013 (14:15) to zależy jak duża jest nadżerka, jeśli mała to leczy się globulkami dopochwowymi, jeśli duża to albo zamrażanie albo wypalanie.
ja miałam małą i wyleczyłam ją globulkami.
Weronika
10 lat 2 miesiące 12 dni
# 31.7.2013 (13:01) też miałam ten sam problem po 1 ciaży - przeszedł w 2. zobaczę jak będzie po. to może faktycznie nie jest nic groźnego, wątpie żeby ginekolog się mylił no ale dla pewności idź do drugiego no bo wkładki tanie nie są jakby tak podliczyć miesięcznie.
Klaudusia
9 lat 9 miesięcy 20 dni
Jestem w ciąży
# 31.7.2013 (19:12) Zgodnie z waszymi radami udałam się prywatnie dzisiaj do ginekologa i uważam że pieniądze wyrzucone w błoto..
Zadał mi tylko kilka pytań, między innymi te które tu padły czyli jaką stosuje antykoncepcję, i czy miałam przez ostatnie pół roku robioną cytologię. Po czym mnie zbadał, i stwierdził że pochwa jest ''czysta'' i prawdopodobnie to ciąża mnie tak pokiereszowała że taka moja ''uroda'' już :/
Przepisał mi jakiś gynalgin co niby działa bakteriobójczo ale nie powiedział jak go brać tylko że jak sie pogorszy to wtedy dopiero, ale to lek dopochwowy więc i tak nie umiałabym go włożyć..
Hanna Diana
9 lat 7 miesięcy 1 dzień
# 31.7.2013 (22:07) ale spróbuj
no jak nie potrafisz wsadzić nie rozumiem
Aleksander Dawid
12 lat 11 miesięcy 15 dni
Jestem w ciąży
WIKTOR
5 lat 2 miesiące 2 dni
# 31.7.2013 (22:56) a peniska umiessz wlozyc? to to samo tyle ze globulki o wiele miejszesmilie5.gif smilie5.gif nie wiem czemu ale dziwne dla mnie jest to zze nie umiessz wlozyc leku dopochwowego smilie1.gif gdybys byla dziewica to jest bardziej zrozumiale ale nie jestes wiec litoscii... przeciez to nie gryziesmilie5.gif
Sebastian
9 lat 6 miesięcy 17 dni
# 31.7.2013 (22:57) albo nieech chlopak/mąż ci zaaplikuje tabletke smilie1.gif
Sebastian
9 lat 6 miesięcy 17 dni
# 31.7.2013 (23:09) Normalnie wkładasz tabletke, popychasz palcem jak najgłębiej i tyle smilie1.gif dasz rade smilie5.gif
Oliwia Wiktoria
12 lat 6 miesięcy 6 dni
Kacper Józef
9 lat 2 miesiące 25 dni
# 31.7.2013 (23:18)
Dorris napisała:
to zależy jak duża jest nadżerka, jeśli mała to leczy się globulkami dopochwowymi, jeśli duża to albo zamrażanie albo wypalanie. ja miałam małą i wyleczyłam ją globulkami.
Jakich globułek uzywałaś ? możesz podać nazwę ?
Aaa
11 lat 10 miesięcy 9 dni
Buu
10 lat 3 miesiące 4 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Grupa: Choroby

# Autor: _Moni_ Wysłano: 28.7.2013 (15:46) Odpowiedzi: 33

Nie rozstaje się z wkładkami...

witam, piszę z dość intymna sprawą i mam nadzieje że któraś z was ma lub miała podobny problem i mi pomoże..
od ponad roku nie rozstaje sie z wkładkami higienicznymi, muszę zużywać przynajmniej 3 dziennie, mam żółte plamienia, czasem jasno brązowe.
przed porodem i ciąża tego nie miałam, wkładek nie używałam wcale, czasami tylko po okresie.
byłam u ginekologa to powiedział że to normalne ale ja czuje że nie.... dodam że leków dopochwowych nie potrafię stosować, czy są jakieś doustnę które to hamują?
wcześniej jeszcze było ok, ale teraz jak jest lato i dochodzi pot to okropnie śmierdzi smilie2.gif co robić??
# 29.7.2013 (23:49)
justynka45 napisała:
po wyleczeniu nadżerki problem upławów znikł
a jak wyglądało leczenie?
karoll napisała:
Miałaś robioną cytologię ostatnio?
Tak, w maju, i wszystko bylo ok. Słysząłam o jakiś tabletkach na upławy bez recepty tylko że nie pamiętam nazwy smilie2.gif i nie były dopochwowe tylko właśnie doustne
Hanna Diana
9 lat 7 miesięcy 1 dzień
# 30.7.2013 (06:10) ja miałam potraktowaną ją specjalnym płynem
Dominik Józef
12 lat 5 miesięcy 11 dni
Julian Szymon
9 lat 2 miesiące 24 dni
Izabela Wiktoria
9 lat 2 miesiące 24 dni
# 30.7.2013 (14:15) to zależy jak duża jest nadżerka, jeśli mała to leczy się globulkami dopochwowymi, jeśli duża to albo zamrażanie albo wypalanie.
ja miałam małą i wyleczyłam ją globulkami.
Weronika
10 lat 2 miesiące 12 dni
# 31.7.2013 (13:01) też miałam ten sam problem po 1 ciaży - przeszedł w 2. zobaczę jak będzie po. to może faktycznie nie jest nic groźnego, wątpie żeby ginekolog się mylił no ale dla pewności idź do drugiego no bo wkładki tanie nie są jakby tak podliczyć miesięcznie.
Klaudusia
9 lat 9 miesięcy 20 dni
Jestem w ciąży
# 31.7.2013 (19:12) Zgodnie z waszymi radami udałam się prywatnie dzisiaj do ginekologa i uważam że pieniądze wyrzucone w błoto..
Zadał mi tylko kilka pytań, między innymi te które tu padły czyli jaką stosuje antykoncepcję, i czy miałam przez ostatnie pół roku robioną cytologię. Po czym mnie zbadał, i stwierdził że pochwa jest ''czysta'' i prawdopodobnie to ciąża mnie tak pokiereszowała że taka moja ''uroda'' już :/
Przepisał mi jakiś gynalgin co niby działa bakteriobójczo ale nie powiedział jak go brać tylko że jak sie pogorszy to wtedy dopiero, ale to lek dopochwowy więc i tak nie umiałabym go włożyć..
Hanna Diana
9 lat 7 miesięcy 1 dzień
# 31.7.2013 (22:07) ale spróbuj
no jak nie potrafisz wsadzić nie rozumiem
Aleksander Dawid
12 lat 11 miesięcy 15 dni
Jestem w ciąży
WIKTOR
5 lat 2 miesiące 2 dni
# 31.7.2013 (22:56) a peniska umiessz wlozyc? to to samo tyle ze globulki o wiele miejszesmilie5.gif smilie5.gif nie wiem czemu ale dziwne dla mnie jest to zze nie umiessz wlozyc leku dopochwowego smilie1.gif gdybys byla dziewica to jest bardziej zrozumiale ale nie jestes wiec litoscii... przeciez to nie gryziesmilie5.gif
Sebastian
9 lat 6 miesięcy 17 dni
# 31.7.2013 (22:57) albo nieech chlopak/mąż ci zaaplikuje tabletke smilie1.gif
Sebastian
9 lat 6 miesięcy 17 dni
# 31.7.2013 (23:09) Normalnie wkładasz tabletke, popychasz palcem jak najgłębiej i tyle smilie1.gif dasz rade smilie5.gif
Oliwia Wiktoria
12 lat 6 miesięcy 6 dni
Kacper Józef
9 lat 2 miesiące 25 dni
# 31.7.2013 (23:18)
Dorris napisała:
to zależy jak duża jest nadżerka, jeśli mała to leczy się globulkami dopochwowymi, jeśli duża to albo zamrażanie albo wypalanie. ja miałam małą i wyleczyłam ją globulkami.
Jakich globułek uzywałaś ? możesz podać nazwę ?
Aaa
11 lat 10 miesięcy 9 dni
Buu
10 lat 3 miesiące 4 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000