Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Choroby

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 26.10.2009 (21:36) Odpowiedzi: 1

poszerzone miedniczki nerkowe

Moje maleństwo ma poszerzone miedniczki nerkowe o 8 mm, a w moim badaniu moczu wykryto leukocyty i erytrocyty świadczące o zapaleniu układu moczowego. Czy któraś z was ma podobny problem? Proszę piszcie.
avatar # 26.10.2009 (23:18) witam gonia u mojego malenstwa tez wykryto poszerzona miedniczke nerkowa z prawej strony i tez o 8mm ...bylismy na usg mamy je powtarzac co 2msc do tego sprawdzac mocz co msc !!!
lekarka u ktorej bylismy mowila ze mozlwa taka dziecka natura ...i ze do jakiegos tam czasu moze sie samoistnie skorygowac ale trzeba robic mocz by sprawdzac czy nie doszlo do infekcji !!!
bylam prerazona ta diagnoza w szpitalu a teraz wiem ze przy innych schorzeniach to nic powaznego tzreba tylko pilnowac i badac mocz.!!!
pozdrawiam i zycze wytrwałosci bo u mnie ciezko z pobieraniem moczu do kubeczka
synus jest bardzo uparty i siedze nad nim czasami 3godz ,woreczki wcale sie nie sprawdzaja!!!
Gracjan Mateusz
5 lat 1 miesiąc 19 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 Kamienie nerkowe....Choroba genetyczna.
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 16.7.2010 (23:19)