Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Badania

avatar # Autor: mela19 Wysłano: 4.9.2011 (20:08) Odpowiedzi: 15

Co wiecie o usg 3D?

Hej dziewczynysmilie3.gif
chcialam sie dowiedziec cos o usg 3D...smilie3.gif
ale nie szperam w necie bo wole dowiedziec sie od kogos kto to przechodzilsmilie3.gif

od ktorego miesiaca mozna isc na takie usg zeby wykazalo plec dziecka?
ile kosztuje?
piszczie co wieciesmilie3.gif
avatar # 4.9.2011 (20:54) hejsmilie1.gif Ja miałam takie USG 3d jest świetne pięknie przeżycie widzi sie dziecko w obrazie trójwymiarowym wychodzą piękne zdjęcia dostałam także Filmik półgodzinny z życia dzidzi w brzuszkusmilie1.gif Badanie wykonywałam w 21tc w którym dowiedziałam się płci dziecka zresztą mam zdjęcie i filmik wszystko dokładnie widać jest nie omylne za wsześnie wykonane takie usg może być mylne najbardziej jest polecane między 20-30tc ponieważ wiele można zobaczyć i jest dokładne ponieważ dziecko nie jest za małe i nie za duże. (Tak mi mówiono że w tym okresie ciąży najlepiej je wykonać) Robiłam takie badanie w roku 2009 więc wtedy kosztowało mnie ono 200zł być może teraz jest tańsze ale nie wiem tego. a tu są filmiki jak wygląda takie badanie: http://www.youtube.com/watch?v=pLJNzxiGfO0&feature=related Ja ogólnie bardzo je polecam niesamowite przeżycie jak widzi sie własne dziecko przez pół godzinysmilie1.gif
avatar # 4.9.2011 (22:43) Ja osobiscie niechcialam takiego usg ,bo mnie jakos 'obrzydza' tzn. to jest tak, widzialam raz zdjecia z takiego usg mojej kolezanki i jak dla mnie te dziecko wygladalo okropnie ,jak bym jakies flaki ogladala .Ale jak zobaczylam ten filmik z yt to bardzo ladnie na nim wszytsko wygladalo smilie1.gif I chyba bym sie jednak skusila ale teraz juz zapozno a kolejnej ciazy nie planuje!smiley25.gif
Majeczka
4 lata 7 miesięcy 8 dni
Sebuś
3 lata 6 miesięcy 11 dni
avatar # 4.9.2011 (23:32) Ja byłam na takim usg w 23 tc głównie po to żebym miała super pamiątkę z ciąży. to jest jednak całkiem inne niż to co robi nam gin jak tylko zobaczyłam mała to całe usg przepłakałam ze wzruszenia byłą ze mną moja mama chrzestna i też płakała. Lekarz po kolei sprawdzał całe jej ciałko i wiedziałam że jest zdrowa i prawidłowo rozwinięta. I potwierdził płeć bo od 12 tc wiedziałam że dziewczynka na filmie nawet pipke widać. I ostatnio małej puściłam filmik z usg i opowiadałam że to ona. Płaciłam 150zł za usg płytę z filmem i zdjęcia a robiłam je u najlepszego gina w moim mieście.
Aurelia Leokadia
4 lata 7 miesięcy 11 dni
avatar # 5.9.2011 (13:29) hej ja bylam na usg 3d z synkiem w 29 a z corka tez tak jakos kolo 29/30 tc jest to wspaniale przezycie dla ciebie a pozniej dla dziecka bo ma pamiatke do konca zycia
Gracjan - Mieczysław
5 lat 2 miesiące 21 dni
Lena Ewelina
3 lata 6 miesięcy 28 dni
avatar # Konto nieaktywne 6.9.2011 (09:38) hej, tez byłam na usg 3D , płaciłam 150zl ale nagrane mam 20 min ze srodka brzuszka smilie1.gif super pamiatka nagrana na dvd smilie1.gif bylam 23 tyg
avatar # 6.9.2011 (17:40) czyli tak w dwudziestym tygodniu moge isc ?
czy lepiej zaczekac do 23-24 tc?
avatar # 6.9.2011 (17:41) ja jeszcze nawet normalego usg nie mialamsmilie3.gif
a jak jest przeprowadzane te usg 3D?
dopochwowo? czy beda jezdic mi po brzuchu urzadzeniem>
avatar # 6.9.2011 (21:39) Dopochwowo jest robione usg na początku ciąży a to 3d na którym byłą w 23tc miałam normalnie przez brzuch smilie3.gif
Aurelia Leokadia
4 lata 7 miesięcy 11 dni
avatar # 11.9.2011 (21:34) My 2 razy byliśmy na 3d.W 14 i 22 tygodniu.Cudowna pamiątka,mamy zdjęcia i filmiki.Ostatnio obejrzałam sobie jeszcze raz akrobacje naszego synka w brzuszku.Poza tym,że wspaniałe przeżycie dla nas-rodziców to takie badanie pozwoliło upewnić nam się,że nasz skarb rozwija się prawidłowo.Polecam
Filip
3 lata 5 miesięcy 28 dni
wiki23 napisała:
My 2 razy byliśmy na 3d.W 14 i 22 tygodniu.Cudowna pamiątka,mamy zdjęcia i filmiki.Ostatnio obejrzałam sobie jeszcze raz akrobacje naszego synka w brzuszku.Poza tym,że wspaniałe przeżycie dla nas-rodziców to takie badanie pozwoliło upewnić nam się,że nasz skarb rozwija się prawidłowo.Polecam
w 14 tygodniu?ale plci nie znalas jescze w tym 14 tc jak pojechalas?

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Czy wiecie gdzie można to kupić?
Autor: niesiulka | Ostatnia odpowiedź: 4.5.2011 (14:17)