Badania ultrasonograficzne(ocena rozwoju płodu),miała któras?? - Benc.pl

Grupa: Badania

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 19.6.2009 (10:34) Odpowiedzi: 6

Badania ultrasonograficzne(ocena rozwoju płodu),miała któras??

zapraszamsmilie1.gif
# 19.6.2009 (23:09) chyba kazda w ciąży smilie1.gif
Franek
9 lat 10 miesięcy 28 dni
Felicja
6 lat 6 miesięcy 7 dni
# 20.6.2009 (00:25) oczywiście teraz każda w ciązy ma przynajmniej dwa jak nie trzy/cztery badania usg - to chyba nawet obowiązkowe,nie? ja miałam cztery w tym jedno dopochwowe.
Franciszek Fryderyk
10 lat 7 miesięcy 17 dni
Jakub Florian
7 lat 9 miesięcy 1 dzień
# Konto nieaktywne 20.6.2009 (08:22) obowiazkowe obowiazkowe i bardzo dobrzesmilie1.gifniektore mysla ze to szkodzi dziecku a wcale tak nie jest,ja mialam w czwartek robione i wsio jest oksmilie1.gifdzieki temu badaniu mozna wykryc wiele wad a dzieki czemu w razie co od razu zaczac leczeniesmilie1.gifszczerze mowiac myslalam ze to badanie tylko przez brzuch jest a jednak niesmilie1.gifja dopochwowe mialam 2 razy robione na poczatku ciazy i nie jest to mile jak dla mnie oczywiscie..pozdrawiamsmilie1.gif
# 20.6.2009 (16:02) no to olcia22 po co sie pytałas o to usg?
Franciszek Fryderyk
10 lat 7 miesięcy 17 dni
Jakub Florian
7 lat 9 miesięcy 1 dzień
# Konto nieaktywne 20.6.2009 (18:33) niewazne juz po co....uciekam z tego forum bo wieje nudą jak nie wiem poszukam lepszego smilie1.gif narazie
# Konto nieaktywne 21.6.2009 (17:58)
Z konta usuniętego napisano:
obowiazkowe obowiazkowe i bardzo dobrzesmilie1.gifniektore mysla ze to szkodzi dziecku a wcale tak nie jest,ja mialam w czwartek robione i wsio jest oksmilie1.gifdzieki temu badaniu mozna wykryc wiele wad a dzieki czemu w razie co od razu zaczac leczeniesmilie1.gifszczerze mowiac myslalam ze to badanie tylko przez brzuch jest a jednak niesmilie1.gifja dopochwowe mialam 2 razy robione na poczatku ciazy i nie jest to mile jak dla mnie oczywiscie..pozdrawiamsmilie1.gif
Chyba normalne ze w poczatkowej ciazy tylko na usg dopochwowym mozna zobaczyc dziecko...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Grupa: Badania

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 19.6.2009 (10:34) Odpowiedzi: 6

Badania ultrasonograficzne(ocena rozwoju płodu),miała któras??

zapraszamsmilie1.gif
# 19.6.2009 (23:09) chyba kazda w ciąży smilie1.gif
Franek
9 lat 10 miesięcy 28 dni
Felicja
6 lat 6 miesięcy 7 dni
# 20.6.2009 (00:25) oczywiście teraz każda w ciązy ma przynajmniej dwa jak nie trzy/cztery badania usg - to chyba nawet obowiązkowe,nie? ja miałam cztery w tym jedno dopochwowe.
Franciszek Fryderyk
10 lat 7 miesięcy 17 dni
Jakub Florian
7 lat 9 miesięcy 1 dzień
# Konto nieaktywne 20.6.2009 (08:22) obowiazkowe obowiazkowe i bardzo dobrzesmilie1.gifniektore mysla ze to szkodzi dziecku a wcale tak nie jest,ja mialam w czwartek robione i wsio jest oksmilie1.gifdzieki temu badaniu mozna wykryc wiele wad a dzieki czemu w razie co od razu zaczac leczeniesmilie1.gifszczerze mowiac myslalam ze to badanie tylko przez brzuch jest a jednak niesmilie1.gifja dopochwowe mialam 2 razy robione na poczatku ciazy i nie jest to mile jak dla mnie oczywiscie..pozdrawiamsmilie1.gif
# 20.6.2009 (16:02) no to olcia22 po co sie pytałas o to usg?
Franciszek Fryderyk
10 lat 7 miesięcy 17 dni
Jakub Florian
7 lat 9 miesięcy 1 dzień
# Konto nieaktywne 20.6.2009 (18:33) niewazne juz po co....uciekam z tego forum bo wieje nudą jak nie wiem poszukam lepszego smilie1.gif narazie
# Konto nieaktywne 21.6.2009 (17:58)
Z konta usuniętego napisano:
obowiazkowe obowiazkowe i bardzo dobrzesmilie1.gifniektore mysla ze to szkodzi dziecku a wcale tak nie jest,ja mialam w czwartek robione i wsio jest oksmilie1.gifdzieki temu badaniu mozna wykryc wiele wad a dzieki czemu w razie co od razu zaczac leczeniesmilie1.gifszczerze mowiac myslalam ze to badanie tylko przez brzuch jest a jednak niesmilie1.gifja dopochwowe mialam 2 razy robione na poczatku ciazy i nie jest to mile jak dla mnie oczywiscie..pozdrawiamsmilie1.gif
Chyba normalne ze w poczatkowej ciazy tylko na usg dopochwowym mozna zobaczyc dziecko...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000