Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Badania

avatar # Autor: Tyska1 Wysłano: 9.2.2012 (14:34) Odpowiedzi: 6

Wyniki badania AFP

Witam,
Chciałabym się poradzić, ponieważ odebrałam dzisiaj wyniki badania AFP według normy laboratoryjnej podanej na wyniku norma waha się pomiędzy 0,00 a 5,8 mój wynik to 26,48 jak to rozumieć? Dodam tylko, że jestem w 15 tc.
avatar # 9.2.2012 (16:07) Nie otrzymalas norm dla kobiet w ciazy, a sa one zupelnie inne.
Wg mojej tabelki 15 tydzien to przedzial - 12,6 -52,4.
Wiec wszystko w porzadku smilie1.gif
Franek
5 lat 4 miesiące 0 dni
Felicja
1 rok 11 miesięcy 10 dni
avatar # 9.2.2012 (16:42) Witam,
Zadzwoniłam do laboratorium, które robiło mi to badanie żeby upewnić się czy napewno taki jest wynik dla kobiety w 15 tc. powiedzieli, że według ich norm właśnie takie powinno być moje maximum tj. max do 5,8. Właśnie wróciłam od ginekologa, powiedział że wyniki badań mam niedobre i skierowano mnie na wykonanie testu potrójnego. Powiedział również, że przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być dwie: albo jest to ciąża pojedyncza z możliwością wystąpienia wad rozwojowych lub lest to dwójka małych dzieciaczków z których jedno się ukryło za pierwszym maluchem a ponieważ maluch ma 7,5 cm więc ma dużo miejsca i tak mogło się stać.
Gabriel
2 lata 3 miesiące 28 dni
avatar # 9.2.2012 (16:54) Tyska ale test potrojny to m.in. AFP to moze teraz cos innego mialas robione ?
Szczerze, to te normy z Twojego labo sa jakies dziwne.
Nawet teraz patrzylam z ciekawosci w necie i nie widzialam na zadnej stronie takich norm jak Ty dostalas ....
A gdzie robisz badania ?

Pytam, bo tez jestem z Łodzi
Franek
5 lat 4 miesiące 0 dni
Felicja
1 rok 11 miesięcy 10 dni
avatar # 9.2.2012 (18:10) Badania robili mi w Koperniku w laboratorium Synevo. W teście potrójnym AFP jest jednym z kilku badań. W moim przypadku lekarz prowadzący skierował mnie tylko na AFP czyli na jeden z elementów testu potrójnego. Dzisiaj poszłam do innego zupełnie obcego ginekologa aby jednoznacznie powiedział mi czy te wyniki są w normie czy nie. Mój lekarz prowadzący jest w tym momencie na urlopie i wyłączył telefon. PROFESJONALIZM... Dzisiaj poszłam do przychodni na Tatrzańskiej 61, żeby skonsultować wynik. Laboratorium twierdzi, że ma takie odczyniki i w ich zakładzie normy tak wyglądają. Nie wiem co myśleć... Jeśli chodzi o sam test to skierowano mnie do DIASONu na Radwańskiej.
Gabriel
2 lata 3 miesiące 28 dni
avatar # 9.2.2012 (19:39) Diason to bardzo dobre miejsce . Ja tam robilam w ciazy badania bo przy usg polowkowym lekarz zauwazyl jakies nieprawidlowosci w serduszku.
Z tego co wiem to w Łodzi tam sa najlepsi specjalisci od badan plodu.
Konkretni, profesjonalni i taktowni.
Nie martw sie, wiem, ze latwo powiedziec, ale przezywalam podobne emocje. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku.
Franek
5 lat 4 miesiące 0 dni
Felicja
1 rok 11 miesięcy 10 dni
avatar # 4.3.2012 (14:44) witam przyszłe mamy.Sama jestem mamą 13 miesięcznegi Igorka więc licze na waszą pomoc Pisze prace licencjacką na temat cięcie cesarskie na życzenie. Jeżeli któraś z Pan miala ochote mi pomóc prosze o wypełnienie ankiety. ankieta składa sie z 2 czesci to tylko 30 pytan z góry serdecznie dziekuje
www.webankieta.pl/ankieta/woc3bnm5ginm cz.1
www.webankieta.pl/ankieta/woc3bnw7skv2 cz2

jestem prawie połoozna wiec gdybyscie mialy jakies pytania smiało możecie pisac na prv. Pozdrawiam was i wasze dzieciątka
Igorek
3 lata 10 miesięcy 0 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 12 wyniki badań toksoplazmozy
Autor: ananke_88 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2012 (14:32)
Odpowiedzi: 4 Dziwne wyniki testów owulacyjnych...
Autor: WhiteOrchid | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2011 (10:45)
Odpowiedzi: 21 ciąża a wyniki tsh podwyżsozny wskaźnik?
Autor: aniiitka1 | Ostatnia odpowiedź: 22.11.2013 (09:33)
Odpowiedzi: 14 badania prenatalne
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 11.8.2008 (21:11)