Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: mama2265 Wysłano: 2.3.2011 (17:42) Odpowiedzi: 21

krwiak, wysokie ryzyko poronienia ;(

Cześć dziewczyny.
mam pytanie: miała któraś z was krwiaka i odwarstwioną kosmówkę? ja w 7tc trafiłam do szpitala okazało się że miałam krwiaka który pękł, dlatego krwawiłam po 5dniach wypisali mnie i brałam leki,na wypisie pisało że krwiak ma 23x8mm. Po niecałych dwóch tygodniach w nocy plamiłam poszłam rano do lekarza dał mi skierowanie do szpitala, na usg które było zrobione drugiego dnia wyszło że krwiak ma już 45x17mm i bardziej odwarstwia kosmówkę, ale z dzidziusiem wszystko dobrze. i boję się, wczoraj mnie ze szpitala wypisali, dziś byłam u mojego gin bo w szpitalu kazali mi iść do niego na usg bo oni nie maja czasu, ale mój gin usg nie zrobił, bo za wcześnie. w ogóle miałam wrażenie że on spisał mnie już na "straty" ciągle mówił o poronieniu i odwarstwieniu, jak położna chciała mi kartę ciąży wypisać to ją powstrzymał i powiedział:nie, nie, jeszcze nie". Bardzo się boję o moje maleństwo a nie wiem czy jest poprawa, lekarz ze szpitala twierdzi że krwiak się wchłania bo nie plamię ani nie krwawię ale wcześniej tez tak było tylko ten raz w nocy to od razu pojechałam do szpitala a krwiak nie zmalał tylko urósł dwa razy tyle. W dodatku nie mam co liczyć na usg muszę czekać tydzień
avatar # Konto nieaktywne 2.3.2011 (18:55) Moze jakas konsultacja u innego gina?
avatar # 2.3.2011 (19:00) Jestem tego zdania co koleżanka powyżej. w domu leż,żadnego wysiłku. Oszczędzaj się. Będzie dobrze,musi być! smilie1.gif
Patrycja
17 lat 11 miesięcy 3 dni
Dominika
3 lata 4 miesiące 3 dni
Kacper
7 lat 7 miesięcy 18 dni
avatar # 2.3.2011 (19:49) Konsultacja u innego gina obowiazkowo
lezenie i nic nie robienie dostalas jakies leki typu duphaston lub luteina ??
Ja mialam krwiaka w kazdej ciazy i zawsze sie wchlonol i bylo ok wiec spokojnie trzeba duzo lezec a kosmowka sie zrosnie tylko zero wysilku
Aniołek Alanek
4 lata 1 miesiąc 1 dzień
Marcel
2 lata 11 miesięcy 27 dni
aniolek
5 lat 5 miesięcy 11 dni
Aniolek
5 lat 1 miesiąc 3 dni
Jestem w ciąży
37 tygodni 2 dni
avatar # 2.3.2011 (19:55) Pod koniec ciąży leżałam w szpitalu i na sali ze mną była dziewczyna w 4 miesiącu ciąży, która tak jak Ty miała krwiaka. Początkowo krwiak rósł i też pare razy była w szpitalu i ją wypisywali, aż trafiła do Feminy (prywatny szpital w Lubinie), gdzie odpowiednio się nią zajęli, badania przynajmniej co drugi dzien, usg, a przede wszystkim reżim łóżkowy. Radzę Ci udać się prywatnie do jakiegoś ginekologa, bo tak jak widzisz sama nasza polska służba zdrowia nie pomoże Ci, jeśli nie dostanie za to wynagrodzenia niestety ;/ No i leż jak najwięcej, żeby sie nie nadwyrężać! Powodzenia smilie3.gif
Filip
4 lata 8 dni
avatar # 2.3.2011 (21:30) leżę cały czas, wstaje tylko siku, mąż wszystko robi. mam tez taki problem że mieszkam na wsi i do lekarza muszę jeździć busem w którym często stoję ;/ biorę duphaston 3x1, magnezin 2x1, rutinoscorbin 3x2, folikum b6 1x1
avatar # 2.3.2011 (22:49) witaj, jedź od razu do innego lekarza!!! dla życia dziecka przejechałabym nawet ze 100km! może ktoś z rodziny ma auto i by cię podwiózł do lekarza?
Hubert
5 lat 2 miesiące 25 dni
Filip
5 lat 2 miesiące 25 dni
avatar # 3.3.2011 (08:19) mama 2265 albo może jakiś sąsiad czy znajomy za drobną opłatą by Cię zawiózł, albo przynajmniej powiedz kierowcy busa żeby Ci miejsce wygospodarował bo stanie to średni pomysł
i idź na konsultacje do innego lekarza jeżeli ten nie chce Ci pomóc
Dominik Józef
5 lat 5 miesięcy 12 dni
Julian Szymon
2 lata 2 miesiące 25 dni
Izabela Wiktoria
2 lata 2 miesiące 25 dni
avatar # 3.3.2011 (08:21) a dla pocieszenia: żona mojego kolegi z pracy miała krwiaka i przeleżała całą ciążę, dwa razy była w szpitalu z krwawieniami, ale urodziła śliczną zdrową córcie, we wrześniu skończy 3 latkasmilie1.gif
trzymaj się i nie dopuszczaj czarnych myślismilie1.gif
Dominik Józef
5 lat 5 miesięcy 12 dni
Julian Szymon
2 lata 2 miesiące 25 dni
Izabela Wiktoria
2 lata 2 miesiące 25 dni
avatar # 6.3.2011 (12:41) znowu mam plamienie ale nie jadę do szpitala i tak dziś nic nie zrobią bo jest niedziela a poza tym nie mam tej karteczki z up o ubezpieczeniu wiec musiałabym za pobyt płacić. jutro rano pojadę na prywatne usg, chyba że (tfu tfu) działo się coś gorszego.
Strasznie się boję
avatar # Konto nieaktywne 6.3.2011 (12:45)
mama2265 napisała:
znowu mam plamienie ale nie jadę do szpitala i tak dziś nic nie zrobią bo jest niedziela a poza tym nie mam tej karteczki z up o ubezpieczeniu wiec musiałabym za pobyt płacić. jutro rano pojadę na prywatne usg, chyba że (tfu tfu) działo się coś gorszego. Strasznie się boję
Zawsze mozna ubezpieczenie doniesc ja ta zrobilam jak lezalam na patologii ciazy.Bylam ubezpieczona na tate przed slubem a potem na meza ale nie mialam tej karteczki to maz dowiozl.Dzisiaj badan nie zrobia ale podadza odpowiednie leki....Nie czekaj bo naprawde nie warto odwlekac moze dadza leki i wrocisz do domu ale lepiej sprawdzic...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 9 spanie na brzuszku- ryzyko uduszenia?
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 20.11.2010 (20:11)
Odpowiedzi: 15 krwiak w ciąży
Autor: KINIA9120 | Ostatnia odpowiedź: 20.1.2012 (13:40)
Odpowiedzi: 9 za wysokie ciśnienie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 28.11.2011 (14:14)
Odpowiedzi: 5 ciąża zagrożona - duży krwiak
Autor: meeggii | Ostatnia odpowiedź: 26.10.2009 (15:49)
Odpowiedzi: 2 Wysokie tętno w ciąży?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 22.6.2011 (16:01)