rozwarcie w 20 tyg ciazy:( - Strona 4 - Benc.pl

# Autor: Etii Wysłano: 6.3.2012 (16:16) Odpowiedzi: 33

rozwarcie w 20 tyg ciazy:(

Właśnie wróciłam ze szpitala, w niedzielę od rana bolal mnie brzuch jak na @. No-spa nie pomagała. W szpitalu okazało sie że grozi mi poronienie i szyjka nieco sie rozwarla (na opuszek palca jak to określił lekarz). Przepisano mi luteine 3 razy po 1 tabletce dopochwowo i magnez 2 razy dziennie 1 tab. Lekarz ma obserowowac moja szyjkę i w razie potrzeby podjąć konkretne działania, domyślam sie że chodzi o szew założony na szyjke.. Boję sie bardzo że poronie ta ciaze badz urodze za wcześnie czego sobie nie wyobrażam. Mam wrażenie że ciągle boli mnie brzuch co jakiś czas, to mnie wykończy psychicznie po prostu..
Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i jak to sie skończyło?
# Konto nieaktywne 30.3.2012 (20:23) witaj etii! Śliczny brzusio milosc.gif aż zazdroszcze! no ale ja juz dzieci nie planuje wiec moge tylko podziwiacsmilie5.gif ciesze sie ze rozwarcie sie nie powieksza,badz dobrej mysli. wydaje mi sie ze szyjka raczej tez byla skrocona,ale nie jestem lekarzem i nie chce cie wprowadzac w blad. trzymaj sie cieplo i oszczedzaj jak najwiecej. pozdrawiamsmilie1.gif
# 30.3.2012 (20:31) MELUSIA dziękuję bardzo za komplement i za słowa otuchysmilie1.gif coś mi świta w główce że lekarka przy badaniu jak do szpitala pojechałam mówiła że krótka.. Tylko że to wychodzi że ona sie musiała skrócić wciągu tygodnia bo w 18 tyg była ok według usg a w 19 tyg już krótka.
Oliwia Wiktoria
11 lat 7 miesięcy 13 dni
Kacper Józef
8 lat 4 miesiące 2 dni
# 2.5.2012 (22:53) hej dawno tu nie zagladałamsmilie1.gif Otoz dzis mialam usg i poprosilam o zmierzenie szyjki i doktor powiedzial ze rozwiera sie troche przy probie kaszlowej, zebym sie oszczedzała i brala leki..

A czy ktos wie co to oznacza??

UW-UZ-39mm-UW-5mm???????
Rozumiem ze długosc szyjki to 39mm tak?? A te 5mm?? To rozwarcie czy jak?
Nie wyglada mi na jakos szczegolnie krotka choc gin w badaniu mowi ze krotka jest? I badz tu madrymsmilie8.gif
Oliwia Wiktoria
11 lat 7 miesięcy 13 dni
Kacper Józef
8 lat 4 miesiące 2 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 17 podtrzymanie ciąży (rozwarcie juz w polowie ciąży)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (14:39)
Odpowiedzi: 6 rozwarcie na 2 palce
Autor: kinga201176 | Ostatnia odpowiedź: 28.9.2011 (17:10)
Odpowiedzi: 2 rozwarcie na 2 palce a nystatyna?
Autor: kinga201176 | Ostatnia odpowiedź: 5.10.2011 (09:33)
Odpowiedzi: 10 35 tydz i rozwarcie. kto mial podobnie???
Autor: myszka12313 | Ostatnia odpowiedź: 1.5.2014 (20:56)

# Autor: Etii Wysłano: 6.3.2012 (16:16) Odpowiedzi: 33

rozwarcie w 20 tyg ciazy:(

Właśnie wróciłam ze szpitala, w niedzielę od rana bolal mnie brzuch jak na @. No-spa nie pomagała. W szpitalu okazało sie że grozi mi poronienie i szyjka nieco sie rozwarla (na opuszek palca jak to określił lekarz). Przepisano mi luteine 3 razy po 1 tabletce dopochwowo i magnez 2 razy dziennie 1 tab. Lekarz ma obserowowac moja szyjkę i w razie potrzeby podjąć konkretne działania, domyślam sie że chodzi o szew założony na szyjke.. Boję sie bardzo że poronie ta ciaze badz urodze za wcześnie czego sobie nie wyobrażam. Mam wrażenie że ciągle boli mnie brzuch co jakiś czas, to mnie wykończy psychicznie po prostu..
Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i jak to sie skończyło?
# Konto nieaktywne 30.3.2012 (20:23) witaj etii! Śliczny brzusio milosc.gif aż zazdroszcze! no ale ja juz dzieci nie planuje wiec moge tylko podziwiacsmilie5.gif ciesze sie ze rozwarcie sie nie powieksza,badz dobrej mysli. wydaje mi sie ze szyjka raczej tez byla skrocona,ale nie jestem lekarzem i nie chce cie wprowadzac w blad. trzymaj sie cieplo i oszczedzaj jak najwiecej. pozdrawiamsmilie1.gif
# 30.3.2012 (20:31) MELUSIA dziękuję bardzo za komplement i za słowa otuchysmilie1.gif coś mi świta w główce że lekarka przy badaniu jak do szpitala pojechałam mówiła że krótka.. Tylko że to wychodzi że ona sie musiała skrócić wciągu tygodnia bo w 18 tyg była ok według usg a w 19 tyg już krótka.
Oliwia Wiktoria
11 lat 7 miesięcy 13 dni
Kacper Józef
8 lat 4 miesiące 2 dni
# 2.5.2012 (22:53) hej dawno tu nie zagladałamsmilie1.gif Otoz dzis mialam usg i poprosilam o zmierzenie szyjki i doktor powiedzial ze rozwiera sie troche przy probie kaszlowej, zebym sie oszczedzała i brala leki..

A czy ktos wie co to oznacza??

UW-UZ-39mm-UW-5mm???????
Rozumiem ze długosc szyjki to 39mm tak?? A te 5mm?? To rozwarcie czy jak?
Nie wyglada mi na jakos szczegolnie krotka choc gin w badaniu mowi ze krotka jest? I badz tu madrymsmilie8.gif
Oliwia Wiktoria
11 lat 7 miesięcy 13 dni
Kacper Józef
8 lat 4 miesiące 2 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 17 podtrzymanie ciąży (rozwarcie juz w polowie ciąży)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (14:39)
Odpowiedzi: 6 rozwarcie na 2 palce
Autor: kinga201176 | Ostatnia odpowiedź: 28.9.2011 (17:10)
Odpowiedzi: 2 rozwarcie na 2 palce a nystatyna?
Autor: kinga201176 | Ostatnia odpowiedź: 5.10.2011 (09:33)
Odpowiedzi: 10 35 tydz i rozwarcie. kto mial podobnie???
Autor: myszka12313 | Ostatnia odpowiedź: 1.5.2014 (20:56)