Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: sanders90 Wysłano: 3.12.2012 (20:21) Odpowiedzi: 37

krwawienie w ciąży

witam . jestem w 12 tyg ciazy i od tygodnia mam problem z krwawieniem. oczywiscie bylam z tym u lekarza i powiedzial ze wszystko ok. do dzisiaj ... rano dostyc sporo jej wylecialo podczas siusiania , i nie dawno tez a po miedzy tym czasem jest jej niewiele i jest brązowa . ja bym to nazwala bombkami bo przy robieniu siku to tak nagle leci i przestaje . to smieszne bo lekarz zapewnia mnie ze jest wszystko dobrze ale po 3 poronienieach zaczynam panikowac. czy ktos mial tak jak ja ?
avatar # 3.12.2012 (21:02) ja bym jeszcze raz poszla to skontrolowac
Nikola Magdalena
2 lata 11 miesięcy 17 dni
Kacper Maksymilian
1 rok 5 miesięcy 27 dni
avatar # 3.12.2012 (22:33) Poszłabym do innego ginekologa. Dostałas chociaż receptę na Dupka? Luteinę? Zrobił Ci usg odkąd miałas takie objawy?
Aleksander
1 rok 7 miesięcy 13 dni
avatar # Konto nieaktywne 3.12.2012 (22:40) Ja tez krwawilam w 12tc i pomimo ze na pogotowiu pow mi ze z dzidzia ok a krwawienie z nadzerki moj lekarz przepisal mi leki na podtrzymanie i nakazal lezenie (moglam tylko wstawac do WC i ograniczenie chodzenia po schodach (jesli juz musialam gdzies wyjsc cos zalatwic) w ogole kazal mi chodzic najmniej jak tylko bylo to mozliwe
avatar # 4.12.2012 (13:54) Ja na Twoim miejscu od razu jechałabym do szpitala. Przyczyn takiego krwawienia może być wiele, a już tym bardziej powinnaś być ostrożna będąc jak sama piszesz po 3 poronieniach !!!
Siedząc na bencu i zakładając taki wątek nic nie zdziałasz, a wręcz przeciwnie - być może tracisz bardzo cenny czas.
Zdrowie Maluszka jest najważniejsze i wszystko co Cię niepokoi powinnaś kontrolować nawet u kilku lekarzy.
Oskarek
2 lata 10 dni
avatar # Konto nieaktywne 4.12.2012 (14:24)
olga71 napisała:
Ja na Twoim miejscu od razu jechałabym do szpitala. Przyczyn takiego krwawienia może być wiele, a już tym bardziej powinnaś być ostrożna będąc jak sama piszesz po 3 poronieniach !!! Siedząc na bencu i zakładając taki wątek nic nie zdziałasz, a wręcz przeciwnie - być może tracisz bardzo cenny czas. Zdrowie Maluszka jest najważniejsze i wszystko co Cię niepokoi powinnaś kontrolować nawet u kilku lekarzy.
Tak tylko w szpitalach maja do tego rozne podejscie. Ja jk pojechalam to mnie mi lekarz pow z wielka laska ze jak bardzo chce to moze mnie zostawic w szpitalu ale jak mam poronic to czy w szpitalu czy w domu i tak poronie. A moim zdaniem skoro juz w szpitalu zostawiaja to chyba po to zeby zapobiec poronieniu
avatar # 4.12.2012 (14:45) ja tak miałam i radze lecieć do lekarza bo naprawde mozesz poronić....
ja poczłam i zapobiegli temu bo dali leki...
Nikola
2 lata 7 miesięcy 25 dni
Natan
1 rok 4 miesiące 23 dni
Aniolek
2 miesiące 10 dni
avatar # 4.12.2012 (15:19) Mi lekarz na krwawienie zapisał luteinę i leżenie w łóżku.
ANGELINKA
7 lat 4 miesiące 24 dni
avatar # Konto nieaktywne 4.12.2012 (20:08) ja bralam duphaston do 25tc
avatar # 5.12.2012 (09:58) a czy ktoras z was miala skrzepy ?
ja sie czuje jak bym miala okres teraz tylko taki jasny, i ta krew jest bardzo rozrzedzona. nie jest taka jak przy normalnym okresie . duzo leze , jutro ide do lekarza . zobaczymy ...
avatar # 5.12.2012 (10:01) czytalam o tym ze w 12 tyg. macica sie rozciaga i moze dawac takie skutki , ze mogl to byc krwiak ktory peknal , i ze zdaza sie ze dziewczyny maja okres ... wmawiam sobie ze cos z tego moglo mi sie przydarzyc. od poczatku ciazy jestem na l 4 i zupelnie nic nie robie wiec jestem bardzo zdziwiona ze cos takiego sie stalo smilie2.gif ale mam nadzieje ze jest ok ... dzieki ze piszecie smilie1.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 Krwawienie w ciąży
Autor: dooosia92 | Ostatnia odpowiedź: 3.6.2014 (10:23)
Odpowiedzi: 48 Sprawdź czy jesteś w ciąży. Objawy ciąży.
Autor: benc | Ostatnia odpowiedź: 7.10.2008 (23:13)
Odpowiedzi: 17 podtrzymanie ciąży (rozwarcie juz w polowie ciąży)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (14:39)
Odpowiedzi: 21 krwawienie w 4tc.
Autor: latte | Ostatnia odpowiedź: 5.7.2012 (20:20)