Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: sylwia25 Wysłano: 30.9.2009 (19:42) Odpowiedzi: 28

8 tydz ciąży i nie widać zarodka:((

Witam! Mam pytanie - czy miała któraś z Was tak że dokładnie w 7 tyg i 4 dni nie było widać zarodka a obok pęcherza pojawiła się jakaś przestrzeń? dodam że 5 dni temu beta hcg miałam 3391.0 a po 2 dniach 4935.o czy jest jeszcze nadzieja?? pani doktor powiedziała że mam przyjść za tydz i jak nie będzie widać zarodka to szpitalsmilie2.gif(i zabiegsmilie2.gif((
avatar # 30.9.2009 (20:31) spokojnie. zdarza sie ze w tym czasie zarodka moze byc jeszcze nie widac.. Nie martw sie, poki co Twoja beta rosnie a to dobry znak, spowiedzam sie ze ten tydzien bedzie dla Ciebie strasznie męczący ale i tak nic nie przyspieszysz.. bądź dobrej mysli, ja trzymam kciuki za Twoja koloejna wizyte gdy dowiesz sie ze wszystko jest w porzadkusmilie1.gif a to usg mialas przez brzuch?
Olga - Olusia Weronika
4 lata 7 miesięcy 24 dni
avatar # 30.9.2009 (22:56) sylwia...opowiem ci moją historię w skrócie....nie dostałam okresy 6 listopada, zrobiłam test-negatywny...12 listopada test nr 2 pozytywny-beta 93...dosłownie 93 nie kilka tysięcy.......po kilku dniach 163...usg-widać pęcherzyk....po 3 dniach plamienia więc ostry dyżur....lekarz na usg stwierdził puste jajo płodowe i kazał iść po skierowanie do gin, bo nie było miejsca w szpitalu akura zeby mnie przyjąć od ręki...odczekałam 3 dni i poszłam do lekarza, opowiedziałam całe zdarzenie w szpitalu....lekarka zaniemówiła i kazała wejść na fotel, zrobiła usg i pokazała mi malusi punkcik który pulsował...to było serducho mojej córci, która ma teraz 3,5 m-ca...widzisz, gdyby było miejsce w szpitalu zabili by moją córcie....nie twierdzę, że u ciebie jest taka sama sytuacja, chcę tylko, zebyś nie traciła nadzieji, ale przygotowała sie na kazdą możliwość....tyg rozumiem lekarz wyliczył z daty miesiaczki?
Gordian Patryk
7 lat 7 miesięcy 24 dni
Milena Aleksandra
5 lat 6 miesięcy 3 dni
avatar # 1.10.2009 (12:09) Cześć Wam! Usg miałam dopochwowe tylko ze wczoraj u nas w przychodni i już tak sobie myślę tyle dziewczyn pisze że lekarze czasem maja kiepski sprzęt ale w sumie to ja też patrzyłam na ekran i faktycznie był pusty pecherz a obok jakiś malutki następny-przeraziłam się. W styczniu poroniłam w 6 tyg. ale brałam w grudniu leki(nie wiedząc że jestem w ciąży) i pani Doktor powiedziała że to na pewno dlatego a poza tym przy pierwszej ciąży plamiłam a teraz nie. Już sama nie wiem co o tym myśleć-to koszmar. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
avatar # 1.10.2009 (20:42) poczekaj kochana do następnej wizyty
moja przyjaciółka poszła we wczesnej ciąży do ginekologa
i powiedzieli jej cos podobnego że nic nie widać a do tego że możliwe że jest to ciąża pozamaciczna ;/
doradziłam jej żeby odczekała i poszła jeszcze raz do innego gin .. bo może to za wcześnie i dlatego , a sprzęty są różne ..
no i poszła smilie3.gif okazało się że jest wszystko w porzadku i nie ma żadnej ciąży pozamacicznej , więc czekaj na następną wizytę i bądż dobrej myśli smilie3.gif
trzymam mocno kciuki smilie3.gif
Adelka
5 lat 5 dni
Gabryś
3 lata 5 miesięcy 0 dni
avatar # Konto nieaktywne 2.10.2009 (09:12) Sylwia25 jak masz możliwość to idz jeszcze do innego lekarza.
avatar # 2.10.2009 (12:00) Witam Was! Wczoraj byłam u innego lekarza i powiedział że mogłam zajść 2 tyg później i że ta beta dobrze urosła i pęcherz też rośnie a obok ta niby przestrzeń to może być kosmówka. Bardzo się ucieszyłam powiedział że to 5 tydz i 1 dzień i że ma prawo jeszcze nie być widać zarodka i że jak pójdę we wtorek na usg i moja dr prowadząca zaproponuje zabieg to mam powiedzieć że jeszcze chcę poczekać
avatar # 3.10.2009 (12:11) no i dobrze ci powiedział smilie3.gifsmilie3.gif
poczekaj jeszcze troszkę
Adelka
5 lat 5 dni
Gabryś
3 lata 5 miesięcy 0 dni
avatar # 3.10.2009 (12:16) pewnie że będę czekać smilie1.gif)Pozdrawiam
avatar # 3.10.2009 (12:19) nie ma innego wyjścia smilie3.gifsmilie3.gif
będzie wszystko dobrze zobaczysz smilie3.gif
buziaki
Adelka
5 lat 5 dni
Gabryś
3 lata 5 miesięcy 0 dni
avatar # 3.10.2009 (15:50) dzięki za pocieszenie

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 26 Ciąża bliźniacza brak zarodka:(((puste jajo
Autor: sylwia25 | Ostatnia odpowiedź: 6.10.2009 (19:20)
Odpowiedzi: 235 WCZEŚNIACZKI (27 TYDZ )
Autor: angela_n | Ostatnia odpowiedź: 1.12.2009 (14:05)
Odpowiedzi: 10 35 tydz i rozwarcie. kto mial podobnie???
Autor: myszka12313 | Ostatnia odpowiedź: 1.5.2014 (20:56)