Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: emilia112255 Wysłano: 24.2.2010 (20:36) Odpowiedzi: 2

Kosmówka

Hej. Mam pytanie. Moja siostra jest w 11 tyg. ciąży. Lekarze podejrzewają odklejenie kosmówki. Dostaje leki dopochwowe od kilku dni. Nadal lekko krwawi i zaczyna ją boleć brzuch w pachwinie. Już raz poroniła więc ciąża jest zagrożona. Bardzo się martwię o nią gdyż bardzo to wszystko przeżywa i nie wytrzymuje tego stresu. Lekarze nie chcą nic więcej mówić. Jak długo będzie to trwało? Czy ta kosmówka się przyklei i kiedy? Dlaczego boli ją brzuch? Czy dziecko się urodzi zdrowe? Co robić aby jej pomóc? Proszę odpowiedzcie mi na te pytania. Dzięki.
avatar # Konto nieaktywne 24.2.2010 (20:56) link do innego forum po czytaj tam dziewczyny sie wypowiadaja wszsytko sie po uklada ale musi dużo odpoczywac http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/6761-odklejajaca-sie-kosmowka.html
http://www.erodzina.com.pl/forum/1-vt2691.html?start=0&sid=553b0ba07a8e1dab54afb8c4a76ae2aa
avatar # 25.2.2010 (15:16) czesto na tym etapie ciazy odkleja sie kosmowka wtedy wystepuja plamienia oczywiscie jest to niebezpieczne dlatego trzeba duzo lezec wstawac tylko do wc nie dzwikac nie chodzic ... podstawa... mysle ze gin powinien na samym poczatku o tym uprzedzic twoja siostre do tego zero seksu przynajmniej narazie i leki dopochwowe pewnie dostala luteine mozna jeszcze dufaston
Aniołek Alanek
3 lata 11 miesięcy 0 dni
Marcel
2 lata 9 miesięcy 27 dni
aniolek
5 lat 3 miesiące 10 dni
Aniolek
4 lata 11 miesięcy 2 dni
Jestem w ciąży
28 tygodni 3 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000