Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: kiniutek25 Wysłano: 15.5.2010 (19:35) Odpowiedzi: 11

Obumarła ciąża

Nierozumiem dlaczego dzieja sie takie rzeczy jak obumarła ciąża..Bardzo rzadko można dojsc dlaczego ciąża obumiera.Czasem cukrzyca ciążowa jest powodem.Moja ciąża obumarła w 27 tygodniu .Sekcja wykazala że dziecko było zdrowe, ze wszystk w porzadku bylo.Lekarze nie wiedza dlaczego moje dziecko umarło...
avatar # 11.8.2010 (19:33) Dziewczyny współczuje Wam , jestem w podobnej sytuacji , 3 tyg temu urodziłam martwą córeczke w 36 tyg ciąży. w najgorszych snach nie przpuszczałam że moze mnie to spotkać , poprostu poczułam że mała się mniej rusza a że jestem położną spańkowałam i pojechałam do szpitala i okazało się że malutkiej nie bije serduszko :-((, myslałam że srece mi peknie z rozpaczy ale mam dla kogo żyć jeszcze, mam synka 4 lata i to właściwie on i mąż mnie trzyma przy życiu,czekam na wyniki sekcji zwłok, nie wiadomo dlaczego tak sie stało ,nie umiem sie ogarnąć bo to boli cały czas....

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 29 Ciąża obumarła
Autor: ania_sopot | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (22:23)
Odpowiedzi: 9 brak objawow ciazy.. czy ciaza obumarła ??
Autor: trendi | Ostatnia odpowiedź: 4.4.2011 (17:41)
Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)
Odpowiedzi: 18 ciąża Czy nie ?
Autor: patrycja174 | Ostatnia odpowiedź: 5.7.2012 (10:17)