Bezmyślność rodziców - Strona 8 - Benc.pl

Grupa: Wychowanie

# Autor: daisypink Wysłano: 29.9.2008 (22:55) Odpowiedzi: 71

Bezmyślność rodziców

Jest kilka rzeczy, które mnie bulwersują i chciałabym wiedzieć co wy o tym sądzicie i jednocześnie mam nadzieję, że wy tak nie robicie.
Popularne nosidełka, nie są złe jeśli nosi się w nich dziecko które potrafi już samo utrzymać pionowo kręgosłup i gdy nie używamy ich zbyt długo ale nie umiem patrzeć na matki które niosą w ten sposób paro miesięczne dziecko i to w dodatku tyłem do siebie. Żal mi tych wygiętych w pałąk dzieci ze zwisającymi nóżkami. A taka matka idzie dumna i zadowolona z siebie. Podobnie jest z chodzikami, które wymyślono dla leniwych rodziców.
Pewnie mijaliście czasem rodziców z maleńkimi kilkutygodniowymi dziećmi na rękach lub w wózku latem bez czapek. Widziałam nawet taki przypadek w markecie, w którym jest przecież klimatyzacja. Tatuś niósł na rękach maleństwo bez czapeczki a moja Amelcia opatulona bo przecież w takich sklepach jest zimno. To jest dla mnie nie do pomyślenia.

# Konto nieaktywne 24.7.2009 (09:37) Moj syn urodzil sie 8 pazdziernika zapaleniem pluc jak wyszedl po 9dniach to juz dwa dni pozniej bylismy na dworze.Tez go nie moge ubierac grubo cala zime mial ubierana do wozka czapeczke bawelniana spioszki i kombinezon bo jak ubralam mu cos z misia to zaraz byl caly mokry do tej pory ubieram go cieniutko jak jest cieplo to tylko body jak chlodniej to dresik i skarpeteczki

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 77 WSPARCIE DLA RODZICÓW .......
Autor: ludka40 | Ostatnia odpowiedź: 10.4.2012 (12:59)
Odpowiedzi: 1 Dziecko i dwoje rodziców
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 23.10.2008 (10:59)
Odpowiedzi: 0 zajęcia dla rodziców z dziećmi
Autor: CP21 | Ostatnia odpowiedź: 27.1.2012 (12:07)
Odpowiedzi: 2 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców :-)))
Autor: wnba | Ostatnia odpowiedź: 22.5.2011 (21:38)
Odpowiedzi: 5 Reakcja rodziców na wieść o ciąży
Autor: Ewela1594 | Ostatnia odpowiedź: 18.8.2014 (09:00)

Grupa: Wychowanie

# Autor: daisypink Wysłano: 29.9.2008 (22:55) Odpowiedzi: 71

Bezmyślność rodziców

Jest kilka rzeczy, które mnie bulwersują i chciałabym wiedzieć co wy o tym sądzicie i jednocześnie mam nadzieję, że wy tak nie robicie.
Popularne nosidełka, nie są złe jeśli nosi się w nich dziecko które potrafi już samo utrzymać pionowo kręgosłup i gdy nie używamy ich zbyt długo ale nie umiem patrzeć na matki które niosą w ten sposób paro miesięczne dziecko i to w dodatku tyłem do siebie. Żal mi tych wygiętych w pałąk dzieci ze zwisającymi nóżkami. A taka matka idzie dumna i zadowolona z siebie. Podobnie jest z chodzikami, które wymyślono dla leniwych rodziców.
Pewnie mijaliście czasem rodziców z maleńkimi kilkutygodniowymi dziećmi na rękach lub w wózku latem bez czapek. Widziałam nawet taki przypadek w markecie, w którym jest przecież klimatyzacja. Tatuś niósł na rękach maleństwo bez czapeczki a moja Amelcia opatulona bo przecież w takich sklepach jest zimno. To jest dla mnie nie do pomyślenia.

# Konto nieaktywne 24.7.2009 (09:37) Moj syn urodzil sie 8 pazdziernika zapaleniem pluc jak wyszedl po 9dniach to juz dwa dni pozniej bylismy na dworze.Tez go nie moge ubierac grubo cala zime mial ubierana do wozka czapeczke bawelniana spioszki i kombinezon bo jak ubralam mu cos z misia to zaraz byl caly mokry do tej pory ubieram go cieniutko jak jest cieplo to tylko body jak chlodniej to dresik i skarpeteczki

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 77 WSPARCIE DLA RODZICÓW .......
Autor: ludka40 | Ostatnia odpowiedź: 10.4.2012 (12:59)
Odpowiedzi: 1 Dziecko i dwoje rodziców
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 23.10.2008 (10:59)
Odpowiedzi: 0 zajęcia dla rodziców z dziećmi
Autor: CP21 | Ostatnia odpowiedź: 27.1.2012 (12:07)
Odpowiedzi: 2 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców :-)))
Autor: wnba | Ostatnia odpowiedź: 22.5.2011 (21:38)
Odpowiedzi: 5 Reakcja rodziców na wieść o ciąży
Autor: Ewela1594 | Ostatnia odpowiedź: 18.8.2014 (09:00)