Problemy z rodzicami - Benc.pl

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 22.2.2009 (12:03) Odpowiedzi: 2

Problemy z rodzicami

Dwa lata temu kiedy nasza miłość z Maćkiem się zaczęła rozwijać.Choć nadal się rozwija.Poroniłam nasze maleństwo.Miałam wtedy zaledwie skończone 18lat i już takie przeżycie;((powiedziałam wtedy mamie,ale nie dostałam od niej wsparcia;((Teraz kiedy jestem w ciąży tez rodzice nie godzą się z myślą o tym,że będą dziadkami.Po za ty mieszkamy osobno oni w Rzeszowie my we Wrocku.Nie wiem dlaczego oni mi się tak sprzeciwiają nie chcą żebym była szczęśliwa?Jak myślicie jak rozwiązać ten problem.Jak wytłumaczyć rodzicom,że mam swoje życie?Do nich nic nie dociera.....pozdrawiam...

# Konto nieaktywne 22.2.2009 (12:56)

musisz dac im czas na pogodzenie sie z ta mysla narazie nie naciskaj zobaczysz ze jak urodzisz to bedzie oczkiem w ich glowie martwia sie o ciebie po prostu czy dasz rade z dzieckiem itp jestes mloda to pewnie dlatego kazdy rodzic chce by jego dziecko bylo szczesliwe

# 14.11.2009 (21:57) potrzeba na to czasu.. moi rodzice też nie byli z początku zachwyceni, że jestem w ciąży, a teraz poza Adasiem świata nie widzą. jednakże pomijając ten fakt strasznie się wtrącają w nasze sprawy.. chyba dlatego,że razem mieszkamy i koniecznie trzeba to zmienić, także ciesz się, że nie masz takich problemów, że ciągle musisz wysłuchiwać ich gderań..
Jestem w ciąży
Adaś
11 lat 8 miesięcy 19 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 173 Mieszkanie z rodzicami
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 8.9.2008 (13:36)
Odpowiedzi: 8 Pokój razem z rodzicami
Autor: tonnia | Ostatnia odpowiedź: 29.4.2009 (22:31)
Odpowiedzi: 30 Spanie Malucha w Łóżeczku czy z Rodzicami
Autor: fafelki | Ostatnia odpowiedź: 3.12.2008 (08:07)
Odpowiedzi: 0 Zapraszamy dzieciaki z rodzicami na zabawę edukacyjną!
Autor: Zamkova | Ostatnia odpowiedź: 14.3.2014 (21:00)

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 22.2.2009 (12:03) Odpowiedzi: 2

Problemy z rodzicami

Dwa lata temu kiedy nasza miłość z Maćkiem się zaczęła rozwijać.Choć nadal się rozwija.Poroniłam nasze maleństwo.Miałam wtedy zaledwie skończone 18lat i już takie przeżycie;((powiedziałam wtedy mamie,ale nie dostałam od niej wsparcia;((Teraz kiedy jestem w ciąży tez rodzice nie godzą się z myślą o tym,że będą dziadkami.Po za ty mieszkamy osobno oni w Rzeszowie my we Wrocku.Nie wiem dlaczego oni mi się tak sprzeciwiają nie chcą żebym była szczęśliwa?Jak myślicie jak rozwiązać ten problem.Jak wytłumaczyć rodzicom,że mam swoje życie?Do nich nic nie dociera.....pozdrawiam...

# Konto nieaktywne 22.2.2009 (12:56)

musisz dac im czas na pogodzenie sie z ta mysla narazie nie naciskaj zobaczysz ze jak urodzisz to bedzie oczkiem w ich glowie martwia sie o ciebie po prostu czy dasz rade z dzieckiem itp jestes mloda to pewnie dlatego kazdy rodzic chce by jego dziecko bylo szczesliwe

# 14.11.2009 (21:57) potrzeba na to czasu.. moi rodzice też nie byli z początku zachwyceni, że jestem w ciąży, a teraz poza Adasiem świata nie widzą. jednakże pomijając ten fakt strasznie się wtrącają w nasze sprawy.. chyba dlatego,że razem mieszkamy i koniecznie trzeba to zmienić, także ciesz się, że nie masz takich problemów, że ciągle musisz wysłuchiwać ich gderań..
Jestem w ciąży
Adaś
11 lat 8 miesięcy 19 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 173 Mieszkanie z rodzicami
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 8.9.2008 (13:36)
Odpowiedzi: 8 Pokój razem z rodzicami
Autor: tonnia | Ostatnia odpowiedź: 29.4.2009 (22:31)
Odpowiedzi: 30 Spanie Malucha w Łóżeczku czy z Rodzicami
Autor: fafelki | Ostatnia odpowiedź: 3.12.2008 (08:07)
Odpowiedzi: 0 Zapraszamy dzieciaki z rodzicami na zabawę edukacyjną!
Autor: Zamkova | Ostatnia odpowiedź: 14.3.2014 (21:00)