bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne - Benc.pl


# Autor: agulaa Wysłano: 12.9.2011 (10:04) Odpowiedzi: 15

bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne

czesc
niewiem czy taki temat juz byl. Jesli tak to przepraszamsmilie3.gif
od 4 miesiecy biore tabletki mercilon. od tygodnia czuje ból macicy tak jakbym miała dostac miesiaczke;/ niestety niewiem czy to od tabletek czy co innego jest przyczya
gina mam dopiero na czwartek
jesli ktos z was tak mial posze o odpowiedz
pozdrawiam
# 12.9.2011 (13:17) ja miałam bole macicy okropne na poczatku ciazy;/
# 12.9.2011 (13:26) ojj mam nadzieje,ze to nie ciazasmilie1.gif @ mialam normalnie tabletki biore regularnie wiec to malo prawdobopodobne
# 12.9.2011 (13:33) w sumie tak, a moze odstaw te tabletki na pare dni , moze wlasnie od nich boli cie brzuch, a moze nie wzielas regularnie i zaszlas w ciaze jesli moglo tak byc i, to lepiej zebys narazie przestala brac, tylko sie upewnij, jesli bole mina tzn ze tabletki przestaly ci pasowacsmilie3.gif
# 12.9.2011 (13:37)
mela19 napisała:
w sumie tak, a moze odstaw te tabletki na pare dni , moze wlasnie od nich boli cie brzuch, a moze nie wzielas regularnie i zaszlas w ciaze jesli moglo tak byc i, to lepiej zebys narazie przestala brac, tylko sie upewnij, jesli bole mina tzn ze tabletki przestaly ci pasowacsmilie3.gif
na czwartek mam gina takze to jeszcze z nim skonsultuje. ból nie jest jakis straszny. Taki do wytrzymania....to jest bardziej takie "cisniecie" niewiem jak to opisac.tak jakby cos mi przeszkadzalo,pewnie glupio to brzmismilie6.gif
# 12.9.2011 (13:39) nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif
ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif
to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
# Konto nieaktywne 12.9.2011 (16:07) mozliwe ze jestes w ciazy.A jak nie to mozliwe tez ze tabletki nie sa dostosowane do Ciebie
# 12.9.2011 (16:22)
bliliant_sun napisała:
mozliwe ze jestes w ciazy.A jak nie to mozliwe tez ze tabletki nie sa dostosowane do Ciebie
te tabletki byly dla mnie wprost idealne,zadnych mdlosci nic....az do teraz..pomyslalam tez o tescie ciazowym,ale sama niewiem czy wyjdzie wiarygodnie na tabletkach?? nie mam pojecia czy maja one jakikolwiek wplyw na wynik. Ale do czwartku nie daleko chyba wytrzymamsmilie1.gif
# 12.9.2011 (16:23)
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
# 12.9.2011 (17:33) Warto zrobić test ciążowy. bo nawet przy braniu regularnym tabletek nigdy żaden lekarz nie da Ci 100% pewności,że w ciążę nie zajdziesz. tabletki nie powinny mieć wpływu na wynik testu bo test wykrywa hormon pojawiający się u kobiet w ciąży.
Filip
9 lat 4 miesiące 0 dni
# 12.9.2011 (17:38) agula ja tez biore tabletki i na początku brania(jak zaczynam pierwsza tabletkę) i juz pod koniec, jak juz mam okres dostać boli mnie brzuch u dołu, tyle że wydaje mi sie że bardziej jajniki i na pewno nie jestem w ciazy bo juz przez kilka m-cy tak mam a okres normalnie przychodzi.Ja biore kontracept, także około 2 tyg przed okresem strasznie bolą mnie piersi, ale jakoś sie tym nie przejmuje jak dostaje okres samo wszytsko przechodzi!!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 tabletki antykoncepcyjne a tabletki na odchudzanie pomoccy!!!
Autor: marta22464 | Ostatnia odpowiedź: 17.5.2012 (08:15)
Odpowiedzi: 14 tabletki antykoncepcyjne
Autor: agulaa | Ostatnia odpowiedź: 21.12.2011 (16:03)
Odpowiedzi: 10 tabletki antykoncepcyjne a ciaza
Autor: Ola_Lorek | Ostatnia odpowiedź: 26.9.2013 (22:06)
Odpowiedzi: 28 Tabletki antykoncepcyjne a biegunka.....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2010 (15:59)
Odpowiedzi: 5 Czy tabletki antykoncepcyjne mogą zawieźć??
Autor: Sylwia49 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2013 (16:17)


# Autor: agulaa Wysłano: 12.9.2011 (10:04) Odpowiedzi: 15

bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne

czesc
niewiem czy taki temat juz byl. Jesli tak to przepraszamsmilie3.gif
od 4 miesiecy biore tabletki mercilon. od tygodnia czuje ból macicy tak jakbym miała dostac miesiaczke;/ niestety niewiem czy to od tabletek czy co innego jest przyczya
gina mam dopiero na czwartek
jesli ktos z was tak mial posze o odpowiedz
pozdrawiam
# 12.9.2011 (13:17) ja miałam bole macicy okropne na poczatku ciazy;/
# 12.9.2011 (13:26) ojj mam nadzieje,ze to nie ciazasmilie1.gif @ mialam normalnie tabletki biore regularnie wiec to malo prawdobopodobne
# 12.9.2011 (13:33) w sumie tak, a moze odstaw te tabletki na pare dni , moze wlasnie od nich boli cie brzuch, a moze nie wzielas regularnie i zaszlas w ciaze jesli moglo tak byc i, to lepiej zebys narazie przestala brac, tylko sie upewnij, jesli bole mina tzn ze tabletki przestaly ci pasowacsmilie3.gif
# 12.9.2011 (13:37)
mela19 napisała:
w sumie tak, a moze odstaw te tabletki na pare dni , moze wlasnie od nich boli cie brzuch, a moze nie wzielas regularnie i zaszlas w ciaze jesli moglo tak byc i, to lepiej zebys narazie przestala brac, tylko sie upewnij, jesli bole mina tzn ze tabletki przestaly ci pasowacsmilie3.gif
na czwartek mam gina takze to jeszcze z nim skonsultuje. ból nie jest jakis straszny. Taki do wytrzymania....to jest bardziej takie "cisniecie" niewiem jak to opisac.tak jakby cos mi przeszkadzalo,pewnie glupio to brzmismilie6.gif
# 12.9.2011 (13:39) nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif
ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif
to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
# Konto nieaktywne 12.9.2011 (16:07) mozliwe ze jestes w ciazy.A jak nie to mozliwe tez ze tabletki nie sa dostosowane do Ciebie
# 12.9.2011 (16:22)
bliliant_sun napisała:
mozliwe ze jestes w ciazy.A jak nie to mozliwe tez ze tabletki nie sa dostosowane do Ciebie
te tabletki byly dla mnie wprost idealne,zadnych mdlosci nic....az do teraz..pomyslalam tez o tescie ciazowym,ale sama niewiem czy wyjdzie wiarygodnie na tabletkach?? nie mam pojecia czy maja one jakikolwiek wplyw na wynik. Ale do czwartku nie daleko chyba wytrzymamsmilie1.gif
# 12.9.2011 (16:23)
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
# 12.9.2011 (17:33) Warto zrobić test ciążowy. bo nawet przy braniu regularnym tabletek nigdy żaden lekarz nie da Ci 100% pewności,że w ciążę nie zajdziesz. tabletki nie powinny mieć wpływu na wynik testu bo test wykrywa hormon pojawiający się u kobiet w ciąży.
Filip
9 lat 4 miesiące 0 dni
# 12.9.2011 (17:38) agula ja tez biore tabletki i na początku brania(jak zaczynam pierwsza tabletkę) i juz pod koniec, jak juz mam okres dostać boli mnie brzuch u dołu, tyle że wydaje mi sie że bardziej jajniki i na pewno nie jestem w ciazy bo juz przez kilka m-cy tak mam a okres normalnie przychodzi.Ja biore kontracept, także około 2 tyg przed okresem strasznie bolą mnie piersi, ale jakoś sie tym nie przejmuje jak dostaje okres samo wszytsko przechodzi!!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 tabletki antykoncepcyjne a tabletki na odchudzanie pomoccy!!!
Autor: marta22464 | Ostatnia odpowiedź: 17.5.2012 (08:15)
Odpowiedzi: 14 tabletki antykoncepcyjne
Autor: agulaa | Ostatnia odpowiedź: 21.12.2011 (16:03)
Odpowiedzi: 10 tabletki antykoncepcyjne a ciaza
Autor: Ola_Lorek | Ostatnia odpowiedź: 26.9.2013 (22:06)
Odpowiedzi: 28 Tabletki antykoncepcyjne a biegunka.....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2010 (15:59)
Odpowiedzi: 5 Czy tabletki antykoncepcyjne mogą zawieźć??
Autor: Sylwia49 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2013 (16:17)