bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne - Strona 2 - Benc.pl


# Autor: agulaa Wysłano: 12.9.2011 (10:04) Odpowiedzi: 15

bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne

czesc
niewiem czy taki temat juz byl. Jesli tak to przepraszamsmilie3.gif
od 4 miesiecy biore tabletki mercilon. od tygodnia czuje ból macicy tak jakbym miała dostac miesiaczke;/ niestety niewiem czy to od tabletek czy co innego jest przyczya
gina mam dopiero na czwartek
jesli ktos z was tak mial posze o odpowiedz
pozdrawiam
# 12.9.2011 (17:45)
agulaa napisała:
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
tak szczegolnie rano.. czasem az wstac nie moglamsmilie3.gif jedni maja na poczatku a drudzy pozniejsmilie3.gif ja mam lepiejsmilie3.gif bo tylek mi urusl a pozniej juz nie urosnie duzo bo juz macica sie rozciągnelasmilie3.gif plus dla mniesmilie3.gif
# 12.9.2011 (18:14)
agata-a napisała:
agula ja tez biore tabletki i na początku brania(jak zaczynam pierwsza tabletkę) i juz pod koniec, jak juz mam okres dostać boli mnie brzuch u dołu, tyle że wydaje mi sie że bardziej jajniki i na pewno nie jestem w ciazy bo juz przez kilka m-cy tak mam a okres normalnie przychodzi.Ja biore kontracept, także około 2 tyg przed okresem strasznie bolą mnie piersi, ale jakoś sie tym nie przejmuje jak dostaje okres samo wszytsko przechodzi!!
no mnie dopiero przy tym opakowaniu,od pierwszej tabletki (a biore juz czwarte)zaczal ten brzuch bolec.Dlatego troszke sie zestresowalamsmilie1.gif
# 12.9.2011 (18:16)
mela19 napisała:
agulaa napisała:
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
tak szczegolnie rano.. czasem az wstac nie moglamsmilie3.gif jedni maja na poczatku a drudzy pozniejsmilie3.gif ja mam lepiejsmilie3.gif bo tylek mi urusl a pozniej juz nie urosnie duzo bo juz macica sie rozciągnela; smilie1.gif
# 9.10.2011 (08:53) to z pewnością wina tabletek, porpoś ginekologa o przepisanie innych np midianę
# 28.11.2011 (19:33) Dziewczyny!!! piszę bo płacimy za coś co mamy za DARMO!!! Dla was wszystkich założenie SPIRALI JEST REFUNDOWANE nie dajcie się zwariować. Polecam sprawdzać w NFZ co nam przysługuje, a wkładkę kupicie na receptę od 50- 100 zł. Mój apel zainicjował jeden z lekarzy ginekologów stwierdzając prosto z mostu " ŻADEN GINEKOLOG W NOWYM SĄCZU NIE ZAŁOŻY PANI WKŁADKI NA FUNDUSZ " A w NFZ pani się dziwi, dlaczego? Tego nie wiem,ale nie płaćmy po 300-400zł Bo to tyle nie kosztuje!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 tabletki antykoncepcyjne a tabletki na odchudzanie pomoccy!!!
Autor: marta22464 | Ostatnia odpowiedź: 17.5.2012 (08:15)
Odpowiedzi: 14 tabletki antykoncepcyjne
Autor: agulaa | Ostatnia odpowiedź: 21.12.2011 (16:03)
Odpowiedzi: 10 tabletki antykoncepcyjne a ciaza
Autor: Ola_Lorek | Ostatnia odpowiedź: 26.9.2013 (22:06)
Odpowiedzi: 28 Tabletki antykoncepcyjne a biegunka.....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2010 (15:59)
Odpowiedzi: 5 Czy tabletki antykoncepcyjne mogą zawieźć??
Autor: Sylwia49 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2013 (16:17)


# Autor: agulaa Wysłano: 12.9.2011 (10:04) Odpowiedzi: 15

bóle macicy a tabletki antykoncepcyjne

czesc
niewiem czy taki temat juz byl. Jesli tak to przepraszamsmilie3.gif
od 4 miesiecy biore tabletki mercilon. od tygodnia czuje ból macicy tak jakbym miała dostac miesiaczke;/ niestety niewiem czy to od tabletek czy co innego jest przyczya
gina mam dopiero na czwartek
jesli ktos z was tak mial posze o odpowiedz
pozdrawiam
# 12.9.2011 (17:45)
agulaa napisała:
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
tak szczegolnie rano.. czasem az wstac nie moglamsmilie3.gif jedni maja na poczatku a drudzy pozniejsmilie3.gif ja mam lepiejsmilie3.gif bo tylek mi urusl a pozniej juz nie urosnie duzo bo juz macica sie rozciągnelasmilie3.gif plus dla mniesmilie3.gif
# 12.9.2011 (18:14)
agata-a napisała:
agula ja tez biore tabletki i na początku brania(jak zaczynam pierwsza tabletkę) i juz pod koniec, jak juz mam okres dostać boli mnie brzuch u dołu, tyle że wydaje mi sie że bardziej jajniki i na pewno nie jestem w ciazy bo juz przez kilka m-cy tak mam a okres normalnie przychodzi.Ja biore kontracept, także około 2 tyg przed okresem strasznie bolą mnie piersi, ale jakoś sie tym nie przejmuje jak dostaje okres samo wszytsko przechodzi!!
no mnie dopiero przy tym opakowaniu,od pierwszej tabletki (a biore juz czwarte)zaczal ten brzuch bolec.Dlatego troszke sie zestresowalamsmilie1.gif
# 12.9.2011 (18:16)
mela19 napisała:
agulaa napisała:
mela19 napisała:
nie brzmi głupio, no co tysmilie3.gif ja mialam cos takiego jakby ie bylo tam mijejsca i rozpychalo mi macicesmilie3.gif to dopiero glupio brzmi ale mi macica sie rozciagałasmilie3.gif
wiem co masz na myslismilie1.gif siostra byla w ciazy to tez sie na to strasznie skarzyla
tak szczegolnie rano.. czasem az wstac nie moglamsmilie3.gif jedni maja na poczatku a drudzy pozniejsmilie3.gif ja mam lepiejsmilie3.gif bo tylek mi urusl a pozniej juz nie urosnie duzo bo juz macica sie rozciągnela; smilie1.gif
# 9.10.2011 (08:53) to z pewnością wina tabletek, porpoś ginekologa o przepisanie innych np midianę
# 28.11.2011 (19:33) Dziewczyny!!! piszę bo płacimy za coś co mamy za DARMO!!! Dla was wszystkich założenie SPIRALI JEST REFUNDOWANE nie dajcie się zwariować. Polecam sprawdzać w NFZ co nam przysługuje, a wkładkę kupicie na receptę od 50- 100 zł. Mój apel zainicjował jeden z lekarzy ginekologów stwierdzając prosto z mostu " ŻADEN GINEKOLOG W NOWYM SĄCZU NIE ZAŁOŻY PANI WKŁADKI NA FUNDUSZ " A w NFZ pani się dziwi, dlaczego? Tego nie wiem,ale nie płaćmy po 300-400zł Bo to tyle nie kosztuje!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 tabletki antykoncepcyjne a tabletki na odchudzanie pomoccy!!!
Autor: marta22464 | Ostatnia odpowiedź: 17.5.2012 (08:15)
Odpowiedzi: 14 tabletki antykoncepcyjne
Autor: agulaa | Ostatnia odpowiedź: 21.12.2011 (16:03)
Odpowiedzi: 10 tabletki antykoncepcyjne a ciaza
Autor: Ola_Lorek | Ostatnia odpowiedź: 26.9.2013 (22:06)
Odpowiedzi: 28 Tabletki antykoncepcyjne a biegunka.....
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2010 (15:59)
Odpowiedzi: 5 Czy tabletki antykoncepcyjne mogą zawieźć??
Autor: Sylwia49 | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2013 (16:17)