3 mce po porodzie - Strona 2 - Benc.pl

# Autor: Tina141206 Wysłano: 12.4.2012 (15:34) Odpowiedzi: 16

3 mce po porodzie

Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Mam 3miesieczna coreczke. Do seksu wrocilismy rowno miesiac po porodzie. Moj polog byl dziwny bo krwawilam 3 tygodnie, pozniej przerwa i znowu jakies plamienia.14 lutego mialam (chyba) pierwszy okres(pomimo karmienia piersia) Koncem marca mialam jakies plamienia (nie wiem czy byl tookres). Od porodu uzywamy gumek. Czasami zdarzylo sie ze rozpoczynalismy od wejscia "bez" a dopiero pozniej zakladal gumke. Od pewnego czasu mam zawroty glowy i omdlenia. Do tego znow ciagle mam "mokro" a sluz jest przazroczysty jak bialko jajka.Czy to moze byc ciaza? Kiedy ewentualnie moge zrobic test zeby wynik byl prawidlowy? Dodam ze przy pierwszej ciazy test wyszedl pozytywny dopiero w 4-5 tygodniu czy jakos tak.
# Konto nieaktywne 17.4.2012 (15:04)
Rybka19883 napisała:
Tina141206 napisała:
djiva zpologiem nie mialam problemow, zreszta jak bylam na kontrolnej wizycie to gin powiedzial ze wszystko ok. Z seksem tez zadnych problemow nie mam. Zastanawiam sie tylko jakie jest prawdopodobienstwo zajscia tak szybko w ciaze
oj jest i to duze karmienie iersia to nie antykonceppcja
przez pierwsze ileś tam tygodni podobno chroni przed ciaza o ile karmi sie tylko i wyłącznie piersią i jeszcze co jakiś czas żeby te hormony były stale produkowane zapewne. Ale zdarzają sie jak widać takie sytuację że po 2 czy 3 i ciaza. A też znałam chłopaków z jednego roku i jako dziecko zastanawiało mnie to jak to możliwe że chodzą razem do klasy są z jednego roku a tacy nie podobnismilie1.gif jeden urodził sie w styczniu a drugi w tym roku ale w grudniusmilie1.gif
# 17.4.2012 (15:44) Test wyszedl negatywny...
Nikola Magdalena
8 lat 4 miesiące 20 dni
Kacper Maksymilian
6 lat 11 miesięcy 0 dni
Wiktoria Malgorzata
4 lata 6 miesięcy 9 dni
# 18.4.2012 (08:56)
Z konta usuniętego napisano:
Rybka19883 napisała:
Tina141206 napisała:
djiva zpologiem nie mialam problemow, zreszta jak bylam na kontrolnej wizycie to gin powiedzial ze wszystko ok. Z seksem tez zadnych problemow nie mam. Zastanawiam sie tylko jakie jest prawdopodobienstwo zajscia tak szybko w ciaze
przez pierwsze ileś tam tygodni podobno chroni przed ciaza o ile karmi sie tylko i wyłącznie piersią i jeszcze co jakiś czas żeby te hormony były stale produkowane zapewne. Ale zdarzają sie jak widać takie sytuację że po 2 czy 3 i ciaza. A też znałam chłopaków z jednego roku i jako dziecko zastanawiało mnie to jak to możliwe że chodzą razem do klasy są z jednego roku a tacy nie podobnismilie1.gif jeden urodził sie w styczniu a drugi w tym roku ale w grudniusmilie1.gif
dagatek to u mnie bylo jeszcze lepiej dziewczyna ze stycznia a jej brat z listopada ;D
Sandra Zofia
10 lat 8 miesięcy 6 dni
Kacper Krystian
8 lat 3 miesiące 27 dni
# Konto nieaktywne 20.4.2012 (00:48) a moja ciotka urodziła dwie córki w tym samym roku dziś są to dorosłe kobietki ale opowiadała że po porodzie odrazu wzieła sie z wójkiem do rzeczy bo nie myślała że po porodzie tak szybko można zajść w ciąże jedna sie urodziła na początku lutego a druga pod koniec listopada była wcześniakiem bo ciotka miała termin na Boże narodzenie
# 10.5.2012 (23:14) mozna zajsc w ciaze szybko po porodzie hehe ,moge byc tego przykladem smilie3.gif , ja mysle ,ze u ciebie to sprawa hromonow,jeszcze sie nie uspokoily po ciazy i dlatego raz masz krwawienie raz nie...
# 11.5.2012 (08:08) Julia nie nie to juz sie unormowala, niestety nie jestem smilie3.gif
Nikola Magdalena
8 lat 4 miesiące 20 dni
Kacper Maksymilian
6 lat 11 miesięcy 0 dni
Wiktoria Malgorzata
4 lata 6 miesięcy 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 SEX PO PORODZIE :)
Autor: wertiss21 | Ostatnia odpowiedź: 24.3.2009 (12:21)
Odpowiedzi: 11 po porodzie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2008 (22:07)
Odpowiedzi: 68 Wygląd po porodzie
Autor: marta26 | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2009 (23:20)
Odpowiedzi: 22 Bliskość po porodzie
Autor: pipito | Ostatnia odpowiedź: 27.9.2009 (22:13)
Odpowiedzi: 3 Antykoncepcja po porodzie
Autor: asia_pe | Ostatnia odpowiedź: 2.2.2011 (11:32)

# Autor: Tina141206 Wysłano: 12.4.2012 (15:34) Odpowiedzi: 16

3 mce po porodzie

Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Mam 3miesieczna coreczke. Do seksu wrocilismy rowno miesiac po porodzie. Moj polog byl dziwny bo krwawilam 3 tygodnie, pozniej przerwa i znowu jakies plamienia.14 lutego mialam (chyba) pierwszy okres(pomimo karmienia piersia) Koncem marca mialam jakies plamienia (nie wiem czy byl tookres). Od porodu uzywamy gumek. Czasami zdarzylo sie ze rozpoczynalismy od wejscia "bez" a dopiero pozniej zakladal gumke. Od pewnego czasu mam zawroty glowy i omdlenia. Do tego znow ciagle mam "mokro" a sluz jest przazroczysty jak bialko jajka.Czy to moze byc ciaza? Kiedy ewentualnie moge zrobic test zeby wynik byl prawidlowy? Dodam ze przy pierwszej ciazy test wyszedl pozytywny dopiero w 4-5 tygodniu czy jakos tak.
# Konto nieaktywne 17.4.2012 (15:04)
Rybka19883 napisała:
Tina141206 napisała:
# 17.4.2012 (15:44) Test wyszedl negatywny...
Nikola Magdalena
8 lat 4 miesiące 20 dni
Kacper Maksymilian
6 lat 11 miesięcy 0 dni
Wiktoria Malgorzata
4 lata 6 miesięcy 9 dni
# 18.4.2012 (08:56)
Z konta usuniętego napisano:
Rybka19883 napisała:
Tina141206 napisała:
dagatek to u mnie bylo jeszcze lepiej dziewczyna ze stycznia a jej brat z listopada ;D
Sandra Zofia
10 lat 8 miesięcy 6 dni
Kacper Krystian
8 lat 3 miesiące 27 dni
# Konto nieaktywne 20.4.2012 (00:48) a moja ciotka urodziła dwie córki w tym samym roku dziś są to dorosłe kobietki ale opowiadała że po porodzie odrazu wzieła sie z wójkiem do rzeczy bo nie myślała że po porodzie tak szybko można zajść w ciąże jedna sie urodziła na początku lutego a druga pod koniec listopada była wcześniakiem bo ciotka miała termin na Boże narodzenie
# 10.5.2012 (23:14) mozna zajsc w ciaze szybko po porodzie hehe ,moge byc tego przykladem smilie3.gif , ja mysle ,ze u ciebie to sprawa hromonow,jeszcze sie nie uspokoily po ciazy i dlatego raz masz krwawienie raz nie...
# 11.5.2012 (08:08) Julia nie nie to juz sie unormowala, niestety nie jestem smilie3.gif
Nikola Magdalena
8 lat 4 miesiące 20 dni
Kacper Maksymilian
6 lat 11 miesięcy 0 dni
Wiktoria Malgorzata
4 lata 6 miesięcy 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 SEX PO PORODZIE :)
Autor: wertiss21 | Ostatnia odpowiedź: 24.3.2009 (12:21)
Odpowiedzi: 11 po porodzie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2008 (22:07)
Odpowiedzi: 68 Wygląd po porodzie
Autor: marta26 | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2009 (23:20)
Odpowiedzi: 22 Bliskość po porodzie
Autor: pipito | Ostatnia odpowiedź: 27.9.2009 (22:13)
Odpowiedzi: 3 Antykoncepcja po porodzie
Autor: asia_pe | Ostatnia odpowiedź: 2.2.2011 (11:32)