Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 8.3.2010 (19:05) Odpowiedzi: 128

Jak zapobiec ciązy po stosunku???

Witajcie dziewczyny.
Mam pewnien problem otórz wrócił mój mąż z zagranicy i ciągle chciało mu się kochać, nalegałam na to żebyśmy się zabezpieczyli ale on wiecznie mówił że uwarzać będzie no i zaufałam mu ale wczoraj coś naleciało przepraszał ale to nie o to chodzi otórz nie mamy pracy gdzie mieszkać i nie jestem gotowa aby wydać na świat maleństwo które bedzie cierpiało co pół roku się przeprowadzam bo podnoszą czynsz nie mamy z czego żyć wiem że większość z was pewnie na mnie najedzie że to moja wina i po co się kochałam ale męża nie było pół roku brakowało mi go i obiecał że bedzie uważał jest mi cięzko bo nie wiem co robić nie chce podejmować pochopnych decyzji nie chce puźniej żałować że coś złego zrobiłam poprostu chce się dowiedzieć tylko paru żeczy czy można jakoś zapobiec temu żeby nie doszło do zapłodnienia żeby te plemniczki tam nie doleciały a jeśli doleciały to też nie chce zabijać własnego dziecka chociaż nie wiem jak będziemy żyć...
avatar # 8.3.2010 (19:34) Jedyne co ci pozostaje to wizyta u ginekologa i tabletki wczesno-poronne, ale je można zażyć do 72h po stosunku.
Zuzia
4 lata 7 miesięcy 2 dni
Jestem w ciąży
36 tygodni 5 dni
avatar # 8.3.2010 (19:47) ales sobie wybrala (albo wybral) login... twoj post wyglada na trolling
avatar # 8.3.2010 (19:58) po pierwsze to pierdol...c sie w glowe, a po drugie wizyta u gina i tabletka 72h ... zeby uniknac pozniej aborcji ktora tez oczywiscie kosztuje ... matko kobiety sie staraja traca swoje maluszki lzy wylewaja a ludzie tak podchodza do tematu seksu i plodnosci ... masakra jestescie malzenstwem i nie wiecie skad sie biora dzieci a twoj maz to chyba ma niepokolei ...
Aniołek Alanek
4 lata 1 miesiąc 10 dni
Marcel
3 lata 6 dni
aniolek
5 lat 5 miesięcy 20 dni
Aniolek
5 lat 1 miesiąc 12 dni
Jestem w ciąży
38 tygodni 4 dni
avatar # 8.3.2010 (20:23) Hehe no login przepiekny..
Dokladnie po głowce sie postukaj i to mocno! Moze juz tam sie kształtuje dzieciątko a ty myslisz o aborcji!! Ło matko !
Olaf
5 lat 4 miesiące 19 dni
Ignaś
3 lata 4 miesiące 27 dni
Melania
11 miesięcy 19 dni
avatar # 8.3.2010 (20:24) dobrze by było założyć ciepły kożuch, żeby nie doszło do zapłodnienia, tak przeczytałam na wątku o naszej kochanej Anus i zapamiętam tą metodę anty. do końca życia
Antonina
4 lata 6 miesięcy 6 dni
avatar # Konto nieaktywne 8.3.2010 (20:24) Z jednej strony to rozsądne że nie planujecie dziecka skoro nie macie warunków go wychować ale z drugiej to powinnaś się zabezpieczać jak na męża nie możesz liczyć i żeby takie sytuacje się więcej nie powtórzyły, w ciążę tak łatwo nie jest zajść że po jednym razie się jest no ale i tak się zdarza czasami i trzeba ponieść tego konsekwencje
avatar # 8.3.2010 (20:26) Dziewczyny co to za login Asshole, nawet nie silcie się na poważne odpowiedzi, bo ktoś sobie znów kpi.
Antonina
4 lata 6 miesięcy 6 dni
avatar # Konto nieaktywne 8.3.2010 (20:38) co sie tak przyczepiłyście login to z języka tureckiego jak ktoś ma na google tłumacza to niech se wpisze
avatar # Konto nieaktywne 8.3.2010 (20:41) najechałyście na mnie bo mąż nie chciała się zabezpieczyć a ja wcale nie urzyłam słowa że chce dokonać aborcji
Z konta usuniętego napisano:
w ciążę tak łatwo nie jest zajść że po jednym razie się jest no ale i tak się zdarza czasami
Nam sie udalo za pierwszym razem smilie5.gif
Dominik
5 lat 8 miesięcy 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 109 jak zapobiec ciąży gdy jest sie w 2 miesiącu.
Autor: girl94 | Ostatnia odpowiedź: 31.3.2010 (12:06)
Odpowiedzi: 4 krwawienie po stosunku
Autor: kasiuuux2 | Ostatnia odpowiedź: 9.12.2012 (20:20)
Odpowiedzi: 5 Jak zapobiec rozstępom ?
Autor: ewelka82 | Ostatnia odpowiedź: 9.7.2009 (21:39)
Odpowiedzi: 48 Sprawdź czy jesteś w ciąży. Objawy ciąży.
Autor: benc | Ostatnia odpowiedź: 7.10.2008 (23:13)