proszek do prania - Benc.pl

Grupa: Do kąpieli

# Autor: agulasy Wysłano: 8.10.2012 (06:30) Odpowiedzi: 12

proszek do prania

cześć znacie jakiś dobry proszek do prania i płyn do płukania w niemczech dla dzieci.Mój synek ma skończone 9 miesięcy.Jestem w niemczech niedługo i jeszcze sie nieorientuje. smilie1.gif smilie1.gifdziękuje z góry
# 8.10.2012 (09:34) Jezu dziewczyno weź się lecz!Ty nie masz co robić przy swoim 9 miesięcznym synu że co chwile zakładasz jakieś durne wątki i pytasz cy znamy płyn do mycia maść na odparzenia proszek do prania??!
Weź spytaj jakąś sąsiadkę albo panią w sklepie co poleca a nie zakładaj 100 wątków!
Nie wiem czy ty się chcesz pochwalić że w niemczech jesteś czy co??

Może jeszcze załóż wątek gdzie marchewkę masz w niemczech kupić gdzie mleko i jakie podpaski są dobre w niemczech crazy.gif
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 8.10.2012 (10:38) do Paula A co ciebie to interesuje co ja pisze i o co kogo pytam to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.Po to chyba są fora żeby się pytać o wszystko i otrzymywać odpowiedzi lub podpowiedzi.Jak coś ci niepasuje to nieczytaj moich wątków i koniec.I nieżycze sobie abyś mnie obrażała na formum rozumiesz.Niebęde się wypowiadała na twoj temat bo brak słów i szkoda mi ciebie dziewczyno
# 8.10.2012 (11:11) Ja cię nie obraziłam w ani jednym słowie!
A po prostu żal się robi jak się patrzy jak niszczy się to forum właśnie przez takie durne wątki!
Mogłaś założyć jeden i w jednym zapytać o rzeczy które cię interesują a nie robić bałaganu na tym forum!
To jest po prosty żałosne i chyba sprawia ci frajdę zakładanie wątków!
Masakra gorzej jak dzieci w przedszkolu się zachowujesz!

A szkoda to mi ciebie bo widać że masz problem ze sobą
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 8.10.2012 (15:12) Paula ma racje po co co chwile zakładasz nowe watki i pytasz o jakieś produkty poszukaj sobie w necie niemieckich odpowiedników dla 9 miesięcznego dziecka jak nie ma alergii możesz używać zwykłych proszków do prania np Vizir czy Ariel Omo i one maja bardzo podobne nazwy i opakowania i bez problemu poznasz je w sklepie
Aurelia Leokadia
10 lat 8 miesięcy 4 dni
Anastazja Maria
5 lat 5 miesięcy 8 dni
# 8.10.2012 (23:07) Paula a właśnie że ją obraziłaś pisząc żeby się leczyła..

Wątki nie są bez sensu i zresztą po to jest forum żeby zadawać pytania co innego gdyby one się powtarzały typu czy jestem w ciąży a tu jest normalne zapytanie..

I fakt jak się komuś nie podoba to niech nie czyta ani nie odpowiada.

Mam "na końcu języka" nazwę proszku ale nie mogę sobie przypomniećsmilie3.gif Ale fakt możesz już prać w normalnych proszkach może najpierw spróbuj Sensitivesmilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 9.10.2012 (08:29) Nawet zapytania poprawnie napisać nie umie ale wielce wątek zakłada i to co dziennie inny!
Chyba się jej nudzi i ma satysfakcję że ma swój wątek na bencu!

Benc był super ale jakieś 4 lata temu teraz to istny śmietnik smilie2.gif
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 9.10.2012 (09:09) No to co że zakłada? One nie są bez sensu i to się liczy.

Trzeba ignorować durne wątki i człowiek odrazu szczęśliwszy smilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 12.10.2012 (10:31)
paula napisała:
Nawet zapytania poprawnie napisać nie umie ale wielce wątek zakłada i to co dziennie inny! Chyba się jej nudzi i ma satysfakcję że ma swój wątek na bencu! Benc był super ale jakieś 4 lata temu teraz to istny śmietnik smilie2.gif
zgadzam sie !! Lepiej zalozyc jeden watek i zapytac o wszystko. Nie da sie nie czytac tak po pierwsze bo widzisz naglowek-wchodzisz zeby np pomoc a tu powtorka z rozrywki tylko produkt inny-no to sorry,ale to jest naprawde zalosne.
Adrian Krzysztof
11 lat 5 miesięcy 1 dzień
Mateusz
4 lata 13 dni
# 12.10.2012 (10:33)
j_adzia napisała:
Wątki nie są bez sensu i zresztą po to jest forum żeby zadawać pytania co innego gdyby one się powtarzały typu czy jestem w ciąży a tu jest normalne zapytanie.. I fakt jak się komuś nie podoba to niech nie czyta ani nie odpowiada.
I dlatego tez mozna dodawac komentarze nawet do durnych watkow -z wlasna opinia na ich temat !
Adrian Krzysztof
Mateusz
4 lata 13 dni
# 12.10.2012 (13:36) Dodaje się opinię tego o co pyta założyciel wątku a nie bez podstawne obrażanie. Jeśli się nie ma odpowiedzi na dane pytanie to się nie pisze. To Wy zaśmiecacie benca pisząc zbędne komentarze i robiąc sztuczny tłum na wątku bo potem ktoś wchodzi chce poczytać na temat a tu całkiem co innego.
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 47 Jaki proszek do prania?
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 7.2.2010 (17:19)
Odpowiedzi: 2 Jaki proszek do prania?
Autor: revelinka | Ostatnia odpowiedź: 30.12.2019 (14:26)
Odpowiedzi: 1 pieluchy do prania
Autor: colima | Ostatnia odpowiedź: 17.2.2009 (13:30)
Odpowiedzi: 6 Kulki do prania
Autor: brzuchataanka | Ostatnia odpowiedź: 7.3.2017 (22:13)

Grupa: Do kąpieli

# Autor: agulasy Wysłano: 8.10.2012 (06:30) Odpowiedzi: 12

proszek do prania

cześć znacie jakiś dobry proszek do prania i płyn do płukania w niemczech dla dzieci.Mój synek ma skończone 9 miesięcy.Jestem w niemczech niedługo i jeszcze sie nieorientuje. smilie1.gif smilie1.gifdziękuje z góry
# 8.10.2012 (09:34) Jezu dziewczyno weź się lecz!Ty nie masz co robić przy swoim 9 miesięcznym synu że co chwile zakładasz jakieś durne wątki i pytasz cy znamy płyn do mycia maść na odparzenia proszek do prania??!
Weź spytaj jakąś sąsiadkę albo panią w sklepie co poleca a nie zakładaj 100 wątków!
Nie wiem czy ty się chcesz pochwalić że w niemczech jesteś czy co??

Może jeszcze załóż wątek gdzie marchewkę masz w niemczech kupić gdzie mleko i jakie podpaski są dobre w niemczech crazy.gif
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 8.10.2012 (10:38) do Paula A co ciebie to interesuje co ja pisze i o co kogo pytam to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.Po to chyba są fora żeby się pytać o wszystko i otrzymywać odpowiedzi lub podpowiedzi.Jak coś ci niepasuje to nieczytaj moich wątków i koniec.I nieżycze sobie abyś mnie obrażała na formum rozumiesz.Niebęde się wypowiadała na twoj temat bo brak słów i szkoda mi ciebie dziewczyno
# 8.10.2012 (11:11) Ja cię nie obraziłam w ani jednym słowie!
A po prostu żal się robi jak się patrzy jak niszczy się to forum właśnie przez takie durne wątki!
Mogłaś założyć jeden i w jednym zapytać o rzeczy które cię interesują a nie robić bałaganu na tym forum!
To jest po prosty żałosne i chyba sprawia ci frajdę zakładanie wątków!
Masakra gorzej jak dzieci w przedszkolu się zachowujesz!

A szkoda to mi ciebie bo widać że masz problem ze sobą
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 8.10.2012 (15:12) Paula ma racje po co co chwile zakładasz nowe watki i pytasz o jakieś produkty poszukaj sobie w necie niemieckich odpowiedników dla 9 miesięcznego dziecka jak nie ma alergii możesz używać zwykłych proszków do prania np Vizir czy Ariel Omo i one maja bardzo podobne nazwy i opakowania i bez problemu poznasz je w sklepie
Aurelia Leokadia
10 lat 8 miesięcy 4 dni
Anastazja Maria
5 lat 5 miesięcy 8 dni
# 8.10.2012 (23:07) Paula a właśnie że ją obraziłaś pisząc żeby się leczyła..

Wątki nie są bez sensu i zresztą po to jest forum żeby zadawać pytania co innego gdyby one się powtarzały typu czy jestem w ciąży a tu jest normalne zapytanie..

I fakt jak się komuś nie podoba to niech nie czyta ani nie odpowiada.

Mam "na końcu języka" nazwę proszku ale nie mogę sobie przypomniećsmilie3.gif Ale fakt możesz już prać w normalnych proszkach może najpierw spróbuj Sensitivesmilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 9.10.2012 (08:29) Nawet zapytania poprawnie napisać nie umie ale wielce wątek zakłada i to co dziennie inny!
Chyba się jej nudzi i ma satysfakcję że ma swój wątek na bencu!

Benc był super ale jakieś 4 lata temu teraz to istny śmietnik smilie2.gif
Maciej Antoni
11 lat 7 miesięcy 26 dni
Karol Michał
10 lat 1 miesiąc 14 dni
Piotr Adam
10 lat 1 miesiąc 14 dni
# 9.10.2012 (09:09) No to co że zakłada? One nie są bez sensu i to się liczy.

Trzeba ignorować durne wątki i człowiek odrazu szczęśliwszy smilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 12.10.2012 (10:31)
paula napisała:
Nawet zapytania poprawnie napisać nie umie ale wielce wątek zakłada i to co dziennie inny! Chyba się jej nudzi i ma satysfakcję że ma swój wątek na bencu! Benc był super ale jakieś 4 lata temu teraz to istny śmietnik smilie2.gif
zgadzam sie !! Lepiej zalozyc jeden watek i zapytac o wszystko. Nie da sie nie czytac tak po pierwsze bo widzisz naglowek-wchodzisz zeby np pomoc a tu powtorka z rozrywki tylko produkt inny-no to sorry,ale to jest naprawde zalosne.
Adrian Krzysztof
Mateusz
4 lata 13 dni
# 12.10.2012 (10:33)
j_adzia napisała:
Wątki nie są bez sensu i zresztą po to jest forum żeby zadawać pytania co innego gdyby one się powtarzały typu czy jestem w ciąży a tu jest normalne zapytanie.. I fakt jak się komuś nie podoba to niech nie czyta ani nie odpowiada.
I dlatego tez mozna dodawac komentarze nawet do durnych watkow -z wlasna opinia na ich temat !
Adrian Krzysztof
Mateusz
4 lata 13 dni
# 12.10.2012 (13:36) Dodaje się opinię tego o co pyta założyciel wątku a nie bez podstawne obrażanie. Jeśli się nie ma odpowiedzi na dane pytanie to się nie pisze. To Wy zaśmiecacie benca pisząc zbędne komentarze i robiąc sztuczny tłum na wątku bo potem ktoś wchodzi chce poczytać na temat a tu całkiem co innego.
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 47 Jaki proszek do prania?
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 7.2.2010 (17:19)
Odpowiedzi: 2 Jaki proszek do prania?
Autor: revelinka | Ostatnia odpowiedź: 30.12.2019 (14:26)
Odpowiedzi: 1 pieluchy do prania
Autor: colima | Ostatnia odpowiedź: 17.2.2009 (13:30)
Odpowiedzi: 6 Kulki do prania
Autor: brzuchataanka | Ostatnia odpowiedź: 7.3.2017 (22:13)