Ciąża nastolatek - Benc.pl

Grupa: Benc.pl

# Autor: Kaaarooo Wysłano: 17.10.2012 (21:17) Odpowiedzi: 958

Ciąża nastolatek

Hej wszystkim. Wiem, że pewnie pojawiło się tu już mnóstwo takich wątków, no ale cóż i ja spróbuję poruszyć ten temat, w którym kompletnie się nie mogę odnaleźć... A więc chodzi mi głównie o to abyście napisały drogie mamy, jak wam przebiegał czas oczekiwania na wasze maleństwo...? Zależało by mi także na tym, aby uzyskać odpowiedzi od nastoletnich mam, które mogły by się ze mną podzielić różnymi ciekawostkami. Mianowicie jestem w 4 miesiącu ciąży i mam 17 lat. Kompletnie nie widzę się w roli mamy, ale chcę stanąć na wysokości zadania i zapewnić maleństwu jak najlepsze życie. Jestem ze swoim chłopakiem i wspólnie planujemy wychować dziecko. Powiedzcie mi jak wy sobie dałyście radę, bo ja powoli wymiękam. Liczę na wyrozumiałość i liczne odpowiedzi smilie3.gif
# 17.10.2012 (21:43) Czy ktoś mi w końcu coś odpisze?????????????
# 17.10.2012 (21:48)
Kaaarooo napisała:
Czy ktoś mi w końcu coś odpisze?????????????
Powolutku ;-) Może jeszcze niektóre dzieciaczki nie śpią i młodsze mamy nie mogą siedzieć na bencu.Ale na pewno sie odezwą ;-)
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:50) Aaaa no tak nie pomyślałam smilie3.gif Ale dziękuję chociaż za taką odpowiedź. Będę czekać cierpliwie.
# 17.10.2012 (21:52)
Kaaarooo napisała:
Aaaa no tak nie pomyślałam smilie3.gif Ale dziękuję chociaż za taką odpowiedź. Będę czekać cierpliwie.
Proszę bardzo ;-))) Nie pomogę bo w pierwszą ciążę zaszłam jak miałam 23 lata więc ciut starsza niż Ty byłam .
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:55) No tak smilie3.gif Ale tak ogólnie, to podczas pierwszej ciąży był duży stres?
# 17.10.2012 (21:57)
Kaaarooo napisała:
No tak smilie3.gif Ale tak ogólnie, to podczas pierwszej ciąży był duży stres?
Nie bo była chciana po 4 latach związku ,żyjemy zagranicą na swoim więc nie mieliśmy czego się bać ewentualnie czy dziecko nie będzie chore i porodu ;-)) Twoi rodzice co mówią na ciążę?
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:58)
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
Nie bo była chciana po 4 latach związku ,żyjemy zagranicą na swoim więc nie mieliśmy czego się bać ewentualnie czy dziecko będzie chore itp i porodu ;-)) Twoi rodzice co mówią na ciążę?
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (22:01)
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
Nie bo była chciana po 4 latach związku ,żyjemy zagranicą na swoim więc nie mieliśmy czego się bać ewentualnie czy dziecko nie będzie chore i porodu ;-)) Twoi rodzice co mówią na ciążę?
Mama na początku była zdziwiona ale ucieszyła się, że w końcu będzie miała upragnionego wnuka/wnuczkę, bo starsza siostra nie może mieć dzieci ;/ I wszyscy do o koła mówią, że będzie dobrze ale ja się boję i nie wiem co robić
# 17.10.2012 (22:03)
Kaaarooo napisała:
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
Mama na początku była zdziwiona ale ucieszyła się, że w końcu będzie miała upragnionego wnuka/wnuczkę, bo starsza siostra nie może mieć dzieci ;/ I wszyscy do o koła mówią, że będzie dobrze ale ja się boję i nie wiem co robić
To nic tylko się cieszyć że masz wsparcie w rodzinie ,bo różnie z tym bywa jeszcze w takim wieku .Znasz płeć dziecka już?
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (22:16) Jeszcze nie, ale jutro jadę do doktora, to może mi powie smilie3.gif O ile się obróci.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 10 Ciąża nastolatek
Autor: Kaaarooo | Ostatnia odpowiedź: 17.10.2012 (21:48)
Odpowiedzi: 0 Ciąża nastolatek
Autor: Kaaarooo | Ostatnia odpowiedź: 17.10.2012 (21:47)
Odpowiedzi: 86 Ciąże nastolatek :)
Autor: madzia97 | Ostatnia odpowiedź: 20.4.2013 (13:01)
Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)

Grupa: Benc.pl

# Autor: Kaaarooo Wysłano: 17.10.2012 (21:17) Odpowiedzi: 958

Ciąża nastolatek

Hej wszystkim. Wiem, że pewnie pojawiło się tu już mnóstwo takich wątków, no ale cóż i ja spróbuję poruszyć ten temat, w którym kompletnie się nie mogę odnaleźć... A więc chodzi mi głównie o to abyście napisały drogie mamy, jak wam przebiegał czas oczekiwania na wasze maleństwo...? Zależało by mi także na tym, aby uzyskać odpowiedzi od nastoletnich mam, które mogły by się ze mną podzielić różnymi ciekawostkami. Mianowicie jestem w 4 miesiącu ciąży i mam 17 lat. Kompletnie nie widzę się w roli mamy, ale chcę stanąć na wysokości zadania i zapewnić maleństwu jak najlepsze życie. Jestem ze swoim chłopakiem i wspólnie planujemy wychować dziecko. Powiedzcie mi jak wy sobie dałyście radę, bo ja powoli wymiękam. Liczę na wyrozumiałość i liczne odpowiedzi smilie3.gif
# 17.10.2012 (21:43) Czy ktoś mi w końcu coś odpisze?????????????
# 17.10.2012 (21:48)
Kaaarooo napisała:
Czy ktoś mi w końcu coś odpisze?????????????
Powolutku ;-) Może jeszcze niektóre dzieciaczki nie śpią i młodsze mamy nie mogą siedzieć na bencu.Ale na pewno sie odezwą ;-)
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:50) Aaaa no tak nie pomyślałam smilie3.gif Ale dziękuję chociaż za taką odpowiedź. Będę czekać cierpliwie.
# 17.10.2012 (21:52)
Kaaarooo napisała:
Aaaa no tak nie pomyślałam smilie3.gif Ale dziękuję chociaż za taką odpowiedź. Będę czekać cierpliwie.
Proszę bardzo ;-))) Nie pomogę bo w pierwszą ciążę zaszłam jak miałam 23 lata więc ciut starsza niż Ty byłam .
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:55) No tak smilie3.gif Ale tak ogólnie, to podczas pierwszej ciąży był duży stres?
# 17.10.2012 (21:57)
Kaaarooo napisała:
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (21:58)
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
Nie bo była chciana po 4 latach związku ,żyjemy zagranicą na swoim więc nie mieliśmy czego się bać ewentualnie czy dziecko będzie chore itp i porodu ;-)) Twoi rodzice co mówią na ciążę?
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (22:01)
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
# 17.10.2012 (22:03)
Kaaarooo napisała:
Eli86 napisała:
Kaaarooo napisała:
To nic tylko się cieszyć że masz wsparcie w rodzinie ,bo różnie z tym bywa jeszcze w takim wieku .Znasz płeć dziecka już?
Jakub Oscar
10 lat 7 miesięcy 2 dni
Pola Sara F.
7 lat 11 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 17.10.2012 (22:16) Jeszcze nie, ale jutro jadę do doktora, to może mi powie smilie3.gif O ile się obróci.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 10 Ciąża nastolatek
Autor: Kaaarooo | Ostatnia odpowiedź: 17.10.2012 (21:48)
Odpowiedzi: 0 Ciąża nastolatek
Autor: Kaaarooo | Ostatnia odpowiedź: 17.10.2012 (21:47)
Odpowiedzi: 86 Ciąże nastolatek :)
Autor: madzia97 | Ostatnia odpowiedź: 20.4.2013 (13:01)
Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)