Wózki - Strona 20 - Benc.pl

Grupa: Polecam

# Autor: Tomushi Wysłano: 10.8.2008 (22:27) Odpowiedzi: 195

Wózki

Bebe Confort - High Trek

Po wielu poszukiwaniach i testach wybralem ten model i naprawde nie zaluje.
Trzy kolowy "4x4" sprawuje sie swietnie w terenie jak i w miescie.
- Pod katem bezpieczenstwa spelnia wiele wymogow (wielopounktowe pasy bezpieczenstwa, ABS, komputer pokladowy, centralne szyby ... ;)
- Szybko i naprawde latwo sie go rozklada i sklada.
- Duze kola (zero problemow na dziurach, kraweznikach, terenach piaskowych) takze sa zdejmowane wiec zmiesci sie do kazdego bagaznika :) kola sa pompowane, wiec komfort jazdy jest wiekszy (o ile procent w stosunku do zwykluch kol to nie wiem ;)
- siedzisko mozna obrocic w i od kierunku jazdy. Prosty system montowania (click&clack)
- hamulec reczny (przydaje sie na wzniesieniach)
- latwy w manewrowaniu
- budzi respekt :P

PZDR
# 1.9.2017 (08:33) Najlepsze moim zdaniem są wózki wielofunkcyjne, ja akurat zdecydowałam się na Amelis Hugo i mogę powiedzieć że sprawdza się u nas doskonale, na nierównościach z podwójną amortyzację też świetnie daje sobie radę
# 25.9.2017 (06:32) adamex ma bardzo dobrejjakości i tanie wózki (w porównaniu do innych firm na rynku). siostra kupowała teraz barlettę dla swojej kruszynki, jest wielofunkcyjna więc chwilę posłuży. a wózek wygląda naprawdę pięknie, porównywalnie z modelami za kilka tysięcy
# 23.6.2018 (20:47) Hmmm poszukaj wśród polskich producentów. Od momentu jak zobaczyłam wózki firmy Adamex to wiedziałam, że nic lepszego nie znajdę... i to w jakiej cenie.
# 20.8.2018 (12:31) Jestem wierna marce Expander smilie1 Kiedys mialam od nich Mondo, a niedawno- kupilam Xenona. Wozek bardzo nowoczesny, jestem mile zaskoczona jakoscia, zwlaszcza ze pamietam starsze modele tego producenta.
# 19.11.2018 (01:43) Mysle, ze jesli juz szukamy wsrod polskich producentow to godny polecenia jest Riko. U nas akurat wybór padl na Naturo Ecco smilie3 Ladnie smiga, leciutko, po kazdym terenie. Ciesza mnie mocne koła, ktore sa chyba nie do zdarcia.. Co wazniejsze, wozek zachowuje sie b. stabilnie bez wzgledu na podloze. Dzieki temu unikam nieprzyjemnego chybotania podczas spaceru.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 156 Wózki
Autor: Tomushi | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2008 (22:16)
Odpowiedzi: 32 Wózki 3w1
Autor: daria_2015 | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2015 (15:27)
Odpowiedzi: 11 Wózki lekkie
Autor: Nina08 | Ostatnia odpowiedź: 5.3.2015 (17:27)
Odpowiedzi: 16 wózki dla bliźniąt
Autor: karolinagm | Ostatnia odpowiedź: 5.5.2011 (12:19)
Odpowiedzi: 13 DOBRE SĄ TE WÓZKI
Autor: nowa-mama1 | Ostatnia odpowiedź: 31.8.2011 (10:16)

Grupa: Polecam

# Autor: Tomushi Wysłano: 10.8.2008 (22:27) Odpowiedzi: 195

Wózki

Bebe Confort - High Trek

Po wielu poszukiwaniach i testach wybralem ten model i naprawde nie zaluje.
Trzy kolowy "4x4" sprawuje sie swietnie w terenie jak i w miescie.
- Pod katem bezpieczenstwa spelnia wiele wymogow (wielopounktowe pasy bezpieczenstwa, ABS, komputer pokladowy, centralne szyby ... ;)
- Szybko i naprawde latwo sie go rozklada i sklada.
- Duze kola (zero problemow na dziurach, kraweznikach, terenach piaskowych) takze sa zdejmowane wiec zmiesci sie do kazdego bagaznika :) kola sa pompowane, wiec komfort jazdy jest wiekszy (o ile procent w stosunku do zwykluch kol to nie wiem ;)
- siedzisko mozna obrocic w i od kierunku jazdy. Prosty system montowania (click&clack)
- hamulec reczny (przydaje sie na wzniesieniach)
- latwy w manewrowaniu
- budzi respekt :P

PZDR
# 1.9.2017 (08:33) Najlepsze moim zdaniem są wózki wielofunkcyjne, ja akurat zdecydowałam się na Amelis Hugo i mogę powiedzieć że sprawdza się u nas doskonale, na nierównościach z podwójną amortyzację też świetnie daje sobie radę
# 25.9.2017 (06:32) adamex ma bardzo dobrejjakości i tanie wózki (w porównaniu do innych firm na rynku). siostra kupowała teraz barlettę dla swojej kruszynki, jest wielofunkcyjna więc chwilę posłuży. a wózek wygląda naprawdę pięknie, porównywalnie z modelami za kilka tysięcy
# 23.6.2018 (20:47) Hmmm poszukaj wśród polskich producentów. Od momentu jak zobaczyłam wózki firmy Adamex to wiedziałam, że nic lepszego nie znajdę... i to w jakiej cenie.
# 20.8.2018 (12:31) Jestem wierna marce Expander smilie1 Kiedys mialam od nich Mondo, a niedawno- kupilam Xenona. Wozek bardzo nowoczesny, jestem mile zaskoczona jakoscia, zwlaszcza ze pamietam starsze modele tego producenta.
# 19.11.2018 (01:43) Mysle, ze jesli juz szukamy wsrod polskich producentow to godny polecenia jest Riko. U nas akurat wybór padl na Naturo Ecco smilie3 Ladnie smiga, leciutko, po kazdym terenie. Ciesza mnie mocne koła, ktore sa chyba nie do zdarcia.. Co wazniejsze, wozek zachowuje sie b. stabilnie bez wzgledu na podloze. Dzieki temu unikam nieprzyjemnego chybotania podczas spaceru.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 156 Wózki
Autor: Tomushi | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2008 (22:16)
Odpowiedzi: 32 Wózki 3w1
Autor: daria_2015 | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2015 (15:27)
Odpowiedzi: 11 Wózki lekkie
Autor: Nina08 | Ostatnia odpowiedź: 5.3.2015 (17:27)
Odpowiedzi: 16 wózki dla bliźniąt
Autor: karolinagm | Ostatnia odpowiedź: 5.5.2011 (12:19)
Odpowiedzi: 13 DOBRE SĄ TE WÓZKI
Autor: nowa-mama1 | Ostatnia odpowiedź: 31.8.2011 (10:16)